• Siddha

    Cau, chtel bych vas poprosit o juknuti na prave spustenej web www.b50.cz Je to novy web byvale Brnenske Padesatky, nyni Brnenske 52. Zajima me otestovani v jinych browserech a OS jak mam ja, tedy jine nez WXP a IE6.

    Pokud se neco bude srat, dejte mi pls vedet na jbrychta@seznam.cz

    Diky, Honza

    0 0
    • blue  

      kdyz pominu, ze na uvodni strance se tmave modrej link Vstupte trochu ztraci na cernym pozadi, tak v Mozille 1.5 na XP zadnej problem zrejme neni

      0 0
    • Hanysek  

      Opera 7.23 pod Linux 2.6.0 OK. Jinak modry link na uvodni strance je fakt skoro neviditelny.

      0 0
    • chemik  

      Win 98 SE, IE 6.0: fpohodě

      0 0
    • J.A.V.  

      RH Linux 9 – Mozilla 1.2.1 v pohodě, Lynx 2.8.5 – důležité věci jsou k přečtení.

      Souhlas s ostatníma – ten modrej link na začátku je fakt neviditelnej – dal bych větší písmo a barvu třeba tu oranžovou co je na tom pruhu.

      0 0
    • Robbie  

      Win XP Profi -
      - Mozilla 1.6 – okay
      - IE 6.0 xpsp2 – okay

      0 0
    • Siddha  

      Dekuju. Nad tim linkem zapremyslim, ta tmava s vyraznym cervenym OVERem byla zamer, ale kdyz to vidite jako chybu uvidim, jestli s tim neco neudelam.

      Jeste jednou diky, Honza Brychta

      0 0
    • lubos  

      w2k/firebird0­.7 vypada ok. No pokud to preleze validatorem, tak by to i melo vypadat ok :) (tedy IE nemusi :(

      0 0
    • Pietro  

      na MACu v Exploreru vse v pohode

      0 0
    • Jogador  

      No trosku mi to pripomina stranky Kellysu jen jsou svetlejsi, jinak se mi spustily v poho v Mozilla/4.0 ; MSIE 6.0; Windows NT 5.1

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.