• lOlA

    mohli by jste mi pls napisat svuj nazor na tento ram? jezdim neco mezi mestem a lesnim terenem.ne zadny litani na biku :o).potrebuju si koupit novej pac ten starej je neznackovej, je moc velikej a nesedi mi.nebo mi pls poradte nejakej jinej ale tak do peti tisic(prosim i s linkem at na to muzu mrknout).dikec moc vsem

    0 0
    • lOlA  

      jo tady je ten odkaz.se mi nejak vytratil :o) www.koloshop.cz/index.php?…

      0 0
      • McBlacky  

        klidně do něj jdi.

        • horší lak, shitový patky
        • cena, indivi design
        0 0
        • RodOlsson  

          Co je s těma patkama špatně? Plánuju totiž taky jeho koupi. A jak je na tom ten Easton Ultra Lihgt? Vyplatí se přišetřit?

          0 0
          • Luka  

            Tady se toho nakeca… Na kazdym kole se neco najde. ale po pravde receno spyder co ho jezdi muz vypada vcelku slusne a patky ma naprosto v poradku, i lak. A co se obcas priprdelime k severoceske sekci naseho tymu, tak tam je u jednoho majitele kazdy rok jiny ram od spyderu a ze by si stezoval to se rict neda…

            0 0
            • Vilém  

              Ale ty patky nejsou v neporadku,akorat jsou v ramci uspory hmotnosti, blbe navrzeny a nachylne na prasknuti.

              0 0
              • Luka  

                :) to je patka prehazovacky taky… nachylna… a videla jsem jich urvanejch spoustu a nikdo si nestezoval na kvalitu provedeni ci konstrukci … :) … no flame. ja jentak, vyznelo mi to proste ze patky jsou forovy a tak je spyder na houby. Prijde mi jako dobra volba v tyhle cenovy, i kdyz dalsi ram , jak se zminil nekdo u nas doma, uz spyder asi nebude :)

                0 0
                • Vilém  

                  Ale pokud jsem to dobre pochopil tak tu nebyla rec o haku prehazovacky ale zadnich patkach,tj takovej ten odlitek(vykovek) v nemz drzi zadni kolo.

                  0 0
                  • Luka  

                    jasne, mam predstavu co to je… tak spatne na tom jeste nejsem… jen ech, mam dneska nejakej narocnej den, asi se nepresne vyjadruju, ale proste: znam cca 10 ramu od spyderu a nikdo si na to z majitelu nestezoval. To, co mame my doma je spyder, asi 3 roky starej, a je to ram od diamondbacka (ci jak se to pise), kterej je jen prestrikanej a polepenej spyderem a prodanej jako spyder. Toz, zde nastava druha otazka: ma i diamondback forovy patky? … ;)

                    0 0
                    • Vilém  

                      Chtel jsem tim akorat rict ze takto konstruovana patka ve mem nebudi duveru,Mel jsem ram s mnohem min odlehcenou patkou a v tomto miste praskl.Tytez patky co ma Spyder v odkazu a i Tvuj Author,tebe to vsak pri tve vaze nemusi trapit.Ten co se dotazoval ma 185cm a urcite minimalne 80kg a tam uz bych byl opatrnejsi.

                      0 0
                      • Luka  

                        Nemohl bys to napsat tak, jako ze mi ty patky uplne brani v jezdeni, ze to je zivotu nebezpecny a poslat to mymu muzi jako elaborat a zcela vaznou vec , jako namet nad zamyslenim a treba ze by mi koupil novy ram po kterym touzim? :D Ale nezminuj se o tech u spydera, jen u toho autora… (to vis, aby si misto toho nekoupil novy ram on sam a na me uz nezbylo) :D

                        0 0
                    • náčelník  

                      Podle mě byl DiamondBack na vrcholu tak před deseti lety. Pak mu měl někde vyhořet nějaký provoz a mám pocit, že od té doby už to není ono.

                      0 0
              • náčelník  

                Proto má asi ten Luky zmámej každý rok jiný rám :)

                0 0
                • Luka  

                  Sakra, vidis, to me nenapadlo, a me tvrdili, ze to je proste jentak, pro radost… a voni patky! Fiiiha. Cece, nemuzete mi rict, jaky patky ma muj ram? Bo to bych mela pak dalsi argument k vymene ramu :))

                  0 0
                  • náčelník  

                    S patkou ti neporadím, já jsem plešatej :) Proti Spyderu nic nemám, klidně bych do HT rámu šel.

                    0 0
                    • Luka  

                      To ja bych sla do fulla .............ale ne od spyderu :D

                      0 0
        • arcco  

          Nepsal jsi dříve, že kdyby nebylo Fuji-za dobrou cenu, byl by Spyder? I ze shiťackyma patkama? Třeba se mýlim…

          0 0
      • zirecek  

        Je to OK. Vlastní design je rozhodně dnes plus. Určitě to bude stačit. Jestli nemáš chuť po sériovce alla Author, Merida, dobrá volba.

        0 0
        • lOlA  

          prave ze author ani meridu nejak neuznavam.takze koukam po jinych

          0 0
      • enjoy  

        to je docela dobry ram pro tebe,myslim si.je to stejny material a uprava jako author vision,proti kteremu nerikam skoro nic.snad jenom ze pro nekoho nebyl prilis tuhy,ale to jsem nepozoroval.

        0 0
      • ddd - andy  

        Je to uplne jedno. V tyhle cenovy relaci kupujes stejne jen design. Takze, potom co si vyzkousis geometrii, ktera ti sedne nejvic, jdi do toho…

        0 0
    • Teg  

      Jdi do Author Vision – kousni to že je tam napsáno author, máš za relativně málo peněz hodně muziky. U ostatních zaplatíš mnohem víc za srovnatelnou kvalitu. Jo a pokud se ti nelíbí model 2006 tak na slovensku ještě seženeš 2005 a nech si ho poslat PPLkem nebo jinak je to levnější než u nás a není problém v domluvě.

      0 0
      • lOlA  

        ja nevim.me prave prijde ze author je dost mekej.ze ty ramy jsou dost mekky(je to jen muj nazor).nevim.nejak to zcekuju

        0 0
    • JJ  

      Kamos ho jezdi je to tuhej, lehouckej ram. geometrie s 80 mm vidli OK (na obrazku jeste s pevnou, ted je tam Duke XC). V 21" realna vaha 1540g.

      0 0
      • JJ  

        Hmm, tak obrazek se nak nezadaril:(

        0 0
      • juli  

        S tou váhou si delas kozy co?

        0 0
        • rarášek1  

          Nedělá, 19"-152O, To je tak tenký, že mám strach ho vozit na střeše auta, abych tím blbým nosičem nepomačkal trubku.

          0 0
          • enjoy  

            ale jezdit na tom strach nemas,zajimavy:-)

            0 0
          • lOlA  

            no a myslite ze to nevydrzi.prave ze je pry dost tvrdy a zas ja chci dost lehkej.ale aby to vydrzelo.mam 83Kg.jezdim spis to mesto-teren.obcas nekde z neceho seskocim.tak aby to vydrzelo…

            0 0
    • Jogador  

      www.spyder.cz ale cenově to vyjde nastejno:) Jen tady máš nějaký další informace přímo od výrobce…

      0 0
    • rarášek1  

      Mám ho rok. Původ RIDLEY Belgie. Lehký a tvrdý. Při poklepu na trubky se ozve zvuk prázdné plechovky od piva. Nic moc pohodlí, ale jezdím spíš XC tak mi vyhovuje.

      0 0
    • borda  

      jestli překousneš arthora, tak u štěrby teď za podoný peníze seženeš introverta (a spoustu jiných)

      0 0
    • lOlA  

      !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no jo ale ted mi poradte. mam ram velikosti 22' ale chci mensi.merim tak 185cm.na mym kole se nikdo neprojede pac ten ram je velkej.dal jsem tam fotku jak moc mam vytazenou sedlovku(nevsimejte si tech blbosti co na tom kole je-to uz tam neni:o) a hlavne si nevsimejte me(to bylo pred rokem vypadal jsem hrozne:o)))po­treboval bych ram kde by sedatko bylo zhruba ve visi riditek(neva kdyz bude dlouha sedlovka) ale byl pri tom co nejmensi.koli­katku?se asi moc z mista nehnem co?

      0 0
    • lOlA  

      !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no jo ale ted mi poradte. mam ram velikosti 22' ale chci mensi.merim tak 185cm.na mym kole se nikdo neprojede pac ten ram je velkej.dal jsem tam fotku jak moc mam vytazenou sedlovku(nevsimejte si tech blbosti co na tom kole je-to uz tam neni:o) a hlavne si nevsimejte me(to bylo pred rokem vypadal jsem hrozne:o)))po­treboval bych ram kde by sedatko bylo zhruba ve visi riditek(neva kdyz bude dlouha sedlovka) ale byl pri tom co nejmensi.koli­katku?se asi moc z mista nehnem co?

      0 0
      • rasto  

        ja pri svych 180 cm vozim 18,5. (Diamon Back 19,0). nejlepsi asi bude, kdyz navstivis bike shop a vyzkousis na vlastni kuzi…

        0 0
        • lOlA  

          asi mas recht.takze treba takovou 19' authora bzch vlastne klido mohl mit co?

          0 0
          • Vilém  

            toho ze budes mit sedlo ve vysce riditek ale nedocilis velikosti ramu.To spis vidlici,predstavcem vyskou riditek.Jinak velikost ramu na Tebe je fakt treba zkusit,ten Author je delsi,takze 18,5 by Ti mohla jeste jit.

            0 0
            • lOlA  

              no tak ted jsem byl ve Velohanak a tam mi borec rekl ze na me Author tak ta 21' ze ta 19' je moc mala.bych mel moc blizko riditka.tak nevim

              0 0
              • Vilém  

                Fakt bude asi nejlip to vyzkouset.Muj prvni lepsi bike byl taky 21"Author,ale pri me vysce 182cm byl na me strasne velkej a hlavne dlouhej.Ted mam doma mimo jine jednoho Authora 19" a ta je v pohode.Jednoho bika mam 18" a kratsiho nez Auth. a ten mi sedi nejvic.Pak taky pouzivam 14" se 40cm sedlovkou,a i kdyz mi chybi do idelniho posedu 3cm tak jsem na nem taky 50km ujel.Ta 21" mi delala problemy kdyz jsem se mel nekde motat mezi stromama,nebo seskocit z kola ve svahu bylo o koule:)

                0 0
              • Jogador  

                Já měřim taky 185 a vozim apache v 19´. Myslim že si zvykneš na oboje, či mmenší rám, tim lehčí a hravější, ale nepohodlnější…

                0 0
                • Vilém  

                  Prave bych rek,ze cim mensi ram tim vic pohodli,mnohem vic pruzi sedlovka.

                  0 0
                  • Jogador  

                    Jo, to jo, ale takhle jsem to nemyslel, čim delší rám, tim pohodlnější posed, čim kratší, tim víc bolí ze začátku záda. Na sedlovku jsem zrovna nemyslel…

                    0 0
                • lOlA  

                  no prave proto chci ten mensi ram.jsem se byl ptat v tom servisu a ze na me tu 21' ale prijde mi to zbytecny.ja bych chtel tak 20' pac mam dost dlouhy nohy.vono jako ram 22' sedlovka vytazena zhruba 20cm a nohy mam natazeny ideal.takze to bude tezky se mnou…chce to nejakej dobrej bikeshop kde to muzu poradne ozkouset.nevite o nejakym takovym dobrym v Brne?

                  0 0
    • lOlA  

      !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no jo ale ted mi poradte. mam ram velikosti 22' ale chci mensi.merim tak 185cm.na mym kole se nikdo neprojede pac ten ram je velkej.dal jsem tam fotku jak moc mam vytazenou sedlovku(nevsimejte si tech blbosti co na tom kole je-to uz tam neni:o) a hlavne si nevsimejte me(to bylo pred rokem vypadal jsem hrozne:o)))po­treboval bych ram kde by sedatko bylo zhruba ve visi riditek(neva kdyz bude dlouha sedlovka) ale byl pri tom co nejmensi.koli­katku?se asi moc z mista nehnem co?

      0 0
    • lOlA  

      !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no jo ale ted mi poradte. mam ram velikosti 22' ale chci mensi.merim tak 185cm.na mym kole se nikdo neprojede pac ten ram je velkej.dal jsem tam fotku jak moc mam vytazenou sedlovku(nevsimejte si tech blbosti co na tom kole je-to uz tam neni:o) a hlavne si nevsimejte me(to bylo pred rokem vypadal jsem hrozne:o)))po­treboval bych ram kde by sedatko bylo zhruba ve visi riditek(neva kdyz bude dlouha sedlovka) ale byl pri tom co nejmensi.koli­katku?se asi moc z mista nehnem co?

      0 0
    • lOlA  

      achjo udelejte nekdo neco s tim forem.dyt to jednu chvilku nejede a pak to naskoci ctyrikrat!

      0 0
      • rasto  

        jestli to neni Tvym pripojenim/ PC :-)

        0 0
        • lOlA  

          neni- 1MB ikdyz mozna ted to nejak blbne.Server pry predelava ipny tak nevim.ale forum blbne i jindy…a to ja mam pripojeni v poho

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.