• Kol.ista

    Budu dozadu davat kotoucovku, ale mam problem, kdy nechapu jak se uchiti adpater, ktery umoznuje uchyceni postmount brzdy na IS2000 ktere je na GT ramu. Nemate nejake fotky? Chapu jak se uchyti trmen k adapteru, ale adapter s trmenem k ramu? Pomohly by hlavne fotky. Sroub, ktery je k adapteru jsem chtel protahnout dirami v ramu, ale jsou moc velke (ty srouby). Fakt nevim. Dik

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak to je nejake divne… jsou to urcite diry pro kotoucovku? :) A ty nemas nejake fotky? Nam by taky pomohly. Treba nejaky deti nebo zviratka… :-D

      0 0
    • Kol.ista  

      Tady jsouo navarky na ramu. GT i-Drive 3.0

      0 0
      • juli  

        Dyt je to akorat zas***e barvou. Kdyz se navarky ofrezuji, tak se to musi dat namontovat.

        0 0
      • kovar  

        ty navárky vypadají neopracovaně a zanesené barvou, a ta levá díra je nějak blízko toho vyvýšeného místa, tam asi ani nevleze podložka, bude třeba to opracovat

        0 0
    • Kol.ista  

      A adapter. Je to z brzdy Shimano M475.

      0 0
    • Kol.ista  

      Tes sroub se pri zasroubovavani zacne zarezavat. On se ma zarezat do tech navarek v ramu? Ale to asi ne, protoze zavit je aji na adapteru a dva zavity za sebou je blbost. Nemate nekdo takovito adapter nebo aspon podobny? Rad bych nejakou detailni fotku. NEchcu si to pok..vit. Dik

      0 0
    • Kol.ista  

      Tak ja sem se zasnazil a je to. S vrtakem teda v ruce otocit neslo, tak prisly na radu kleste :-) Akorat me nastvalo, ze se z hrany odlouply kousky barvy :-(

      0 0
      • Kol.ista  

        To ze nemam priruby na kotouc nereste. Cekam novy kola a tak sem resil uz adapter kvuli brzde.

        0 0
      • jaski  

        heh ty si se zasnazil?kdyby si se zasnazil tak se neptas proc se ti to zavrtava:D

        0 0
      • juli  

        Vidis jak ses sikovnej, jen se taky musis vic snazit :))))

        0 0
        • Kol.ista  

          Ach ta snaha ze? Ono by se vubec lidstvo melo zacit snazit heh :-)

          0 0
          • jaski  

            kdyby se snazili vsichni jako ty tak by se tenhle server asi zhroutil:D

            0 0
            • Kol.ista  

              Neser ma :-D At uz je jaroooo!!

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja bych se snazil ho udrzet pri zivote. Treba tady Kol.ista je vzdycky zaruka nejakych kvalitnich threadu :)

              0 0
              • Kol.ista  

                Ja jsem clovek nezrucny, ktery si vsechno kuti doma sam ale nechce to poku..it. A tohle je ta zaruka nekterych mych „kvalitnich“ threadu jako tenhle :-) Ale vim bez obav, ze nas tady je vic. Treba abych se priznal, tak si neumim vycentrovat kolo a radsi se ani nikdy nebudu pokouset o to umet to. :-D

                0 0
                • jaski  

                  ja si taky delam vsechno doma sam.nikdy bych si nedal kolo do servisu nebo neceho takovyho.kdyz vidim co tam s tim delaj.shanel sem oleje do skareba a v servisu ze mi to prej udelaj ale taky sem to tam nedal protoze by tam dali jeden a ten samej olej a jeste k tomu co vybrali ze stary skodovky.sice sem lital asi 2 dny a vyslo me to vsechno na peto ale zase vim na cem sem a kolik tam toho mam a hlavne ze tam mam spravnej.kolo sem vyplejtal asi 10X uz a v pohode.sice sem si musel najit svuj system ale v pohode.btw ja uz poznam i tvoje odpovedi i kdyz si treba ani neprectu nejdriv od koho to je :)

                  0 0
              • jaski  

                jj proste kdyz vidim thread kterej ztalozil kolista tak uz proste jenom ze zvedavosti na to kliknu abych vedel co zase mu nejde:D

                0 0
                • gobike  

                  To mas pravdu a mne furt neslo do hlavy, proc ten negramotny chlapec ma na kazdy jeho thread tolik prispevku:-D

                  0 0
      • goofy  

        Este bych sjel pilnikem plochy kde ti doseda adapter a zbavil je barvy, at se lepe prevadi teplo…

        0 0
      • gobike  

        Mas hrube rezavej retez:-D

        0 0
        • CZiko  

          hele, tys mě předběh:-D

          0 0
          • Vojtas  

            spíš ty seš pomalej :D

            0 0
            • CZiko  

              nenarušuj naši začínající konverzaci… a vůbec… měl by jses jít učit… cestou do školy to nestihneš… přejít cestu není až taková štreka:-D

              0 0
              • Vojtas  

                pche, ale aspon nemusim vstavat o hodinu nebo i vic dřív :) tak nezáviď ;)

                0 0
                • CZiko  

                  no ale nevim, jak by se ti do školy jezdilo na kole:-P… můžeš na něm přejet cestu, vrátit se a do konce vyučování si ho schovat doma:-D

                  0 0
                  • Vojtas  

                    uplně normálně, jel bych na starym a zamkl ho před školou ve stojanu jako kupa lidi z intru :D

                    0 0
                    • CZiko  

                      na starým? myslíš tu tvoji meridu? :-D

                      0 0
                      • Vojtas  

                        ne, myslim svýho Superiora Scorpion, ale na rozdil od tebe mam kola na kterej se da nekam dojet bez toho aby sis furt kopal nohama do držky :D

                        0 0
                        • CZiko  

                          na to je jednoduchý recept – jedu ve stoje :-D

                          0 0
                          • Vojtas  

                            no chci te videt jak by sis tak dal nakou vetsi vzdalenost, rekneme tak deset kilometru ( na naky skoky treba ;))

                            0 0
                            • CZiko  

                              deset je úplně na pohodu, to jezdím přes prázky pořád – a celou dobu je to do kopce, nebo do mírného kopce, a to si fakt nedělám srandu… Jenom jsem pak docela vyřízenej. Ale jel už jsem taky 20km :-) zaskákal jsem a jel jsem zpět:-)

                              0 0
                        • gobike  

                          Lol, tak ty mu teda davas! :-D

                          0 0
                          • CZiko  

                            taky ti něco dám, ale bonbónek to nebude zrádče! :-D

                            0 0
                            • gobike  

                              ehm… ale predstav si, kdyby Vojtas dropnul na Meride to, co ty na tvym Cocainovi:-D Hruba to predstava. By ji pozbiral po chodniku v okruhu cca. 4m, nahazel do baglu a sel domu;-)

                              0 0
                              • CZiko  

                                hehe:-) kolo by moc nesbíral – rozložilo by se a půlka by se mu vrazila do zadku:-D

                                0 0
                              • Vojtas  

                                hmm, koukam ze hrajes na obe strany :D a co myslis ze si dava Cziko a ja bych to na meride nedal ?

                                0 0
                                • CZiko  

                                  dva metry na placku? no nevim:-)

                                  0 0
                                  • Vojtas  

                                    hmm, no dobře no ;) ale zas 60 km švih by si s tim nedal ;)

                                    nepřijde ti že porovnáváš hrušky s jabkama ? :D

                                    0 0
                                    • CZiko  

                                      my teď mluvíme o skoku, dlouhé trasy jsme už dořešili:-) hrušky jsi dotáhl ty…

                                      0 0
                                      • Vojtas  

                                        Hele jelikoz moudrejsi ustoupy tak ja rikam ze sem na tom lip protoze mam kola dve, pro mene chapave dva rámy a ctyri kola a dalsi komponenty, nemyslim dve kola na jednom ramu ;). Kazdy ma kolo takove jake si ho predstavuje, tj podle sých financnich moznosti a tudiz nelze porovnavat dve naprosto odlisna kola ;)

                                        0 0
                                        • CZiko  

                                          „a co myslis ze si dava Cziko a ja bych to na meride nedal?“ a o financích nebyla řeč…

                                          0 0
                                          • Vojtas  

                                            dobre uznal sem ze tvoje kolo je na skoky mensi, moje je lepsi na delsi vyjizdky, tak nevim co furt resis, kdybych mel hodne penez tak mam kolo na blbnuti a na jezdeni, proste konec, nevim co furt mas

                                            0 0
                                            • CZiko  

                                              já nic nemám:-) jen mě zarazilo, že jsi sám začal řešit, že na mém kole neujedu 50km a když to otočím naopak tak mě ještě obviňuješ, že do tebe rýpu:-)

                                              0 0
                                    • goofy  

                                      Nevim jak CZiko, ale ja si klidne na svem Dragstarovi dam i 70km, a nekdy to je proste nutnost (musim se dostat k tem kopcum)… ;o)

                                      0 0
                                      • CZiko  

                                        no já mám uřezanou sedlovku a to se jede blbě:-)

                                        0 0
                                        • goofy  

                                          No ja si koupil 400mm, takze to celkem jde, ale zadna lahoda to neni… :o)

                                          0 0
                                          • CZiko  

                                            a mě šla zasunout míň než jsem představoval, měl jsem tam 350 tak jsem ji říznul na něco kolem, možná i míň:o)

                                            0 0
                                            • goofy  

                                              To je divne. Mne tam 400 zajede uplne… A prebral jsi mi hlashku, hade. ;o)

                                              0 0
                                              • CZiko  

                                                hehe, fakt že jo:-D a já jsem nedávno, přemýšlel, kdo mi to říkal:-D

                                                no na fotce tvého kola to nejde moc vidět… ale já tam mám šrouby na flašku – doteď mi není jasné, který inteligent to tam dal:-) takže to moc nízko nejde…

                                                0 0
                                                • goofy  

                                                  Tak ja tam nastesti ty srouby nemam. Tam bude ten problem. jo, kdyby sis koupil poradny ram… ;o)

                                                  0 0
                                                  • CZiko  

                                                    no jo no… ty dva šroubky kazí dojem celého z kola a jízdy – váha šroubku naprosto rozhodila těžiště, takže rám je prakticky použitelný jen na jízdu do obchodu, ovšem za předpokladu, že taška s rohlíky bude pověšena na háčku za osou zadního kola:-D Z toho logicky vyplývá, že LF Cocaine už nikdy… příště jen LF Dragstar :-D

                                                    0 0
      • CZiko  

        a teď když tam máž adaptér a nemáš co na práci, tak si můžeš od mamky ze špajzu půjčit Lukanu a přejet s ní trošku řetěz:o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.