• gucan

    Chci si koupit vidli bez navarek na vecka ale vecka bych si tam chtel nechat. Jde sehnat nejaky adapter, nejake navarky s cepama nebo neco podobneho? diky

    0 0
    • RomanH  

      Pokud vim, tak to dela jen PACE ke sve vidli. Jinak napr. Marzocchi 03 Marathon (a urcite i jine) maji u sve vidle standartne cepy na vecka odmontovane, v nohach je dirka, ktera je kryta gumovou zaslepkou. Ale ze by se prodaval nejaky obecny adapter, tak o tom nevim – nemuselo by to vydrzet.

      0 0
    • Tomcat  

      Jo adaptéry sou ,ale stím se prodávaj. takže zmiñovanej Pace , Bombshell , 3G , WhiteBros ...... cenově trochu jinde. Pokud budeš stahovat nohu vidlice akorát to bude hůř chodit. Můžeš to zkusit vytvořit. Ale pak nebul žes tím ušetřil za kotoučovku a zničil vidli za troj násobek její ceny.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Taky mi to prijde jako kravina. Navic kotoucovka, ktera (podle vetsiny lidi tady) brzí, se da sehnat za par stokorun. Ale s tim stazenim nohy vidle si to trochu prehnal. Samozrejme bys to nesmel dotahnout jako *****, ale stejne … co by to muselo byt za monstrum, aby dokazala prohnout vnejsi nohu vidlice. No snad u toho shermana by to slo, ale u DJ? :) :) :) Ja bych mu radil, kdyz to mermomoci chce, tak si nechat za nekolik tisic vyfrezovat objimky, za stovku nasroubovat cepy, po korune sroubek na stazeni objimky, radsi jeste za 1200,– podkovu od RBdesign a mohlo by to drzet. Ja myslim, ze by se (kdyz bude na necem setrit:) mohl do 5000,– vlezt a to uz se vyplati!!! :)

        0 0
        • TinkTink  

          Noo – ja tu podkovu od RB Design kupoval pod 800,–…novou samozrejme…

          Jinak souhlasim, ze to je kravina. :)

          0 0
    • gucan  

      diky za vas drahocenny cas zabity odpovidanim na muj prispevek … je to fakt velka KRAVINA

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.