Bajkování PRAHA Jižní Město (Chodov) ???

33 nepřečtených
  • BestSkier

    Zdravím, hledám parťáky na ježdění (trénování) v Praze na Jižním Městě, jsem tu na kolejích a moc to tu neznam, takze se mi nechce jezdit „alone“… A Příprava na sezonu se nesmí oddalovat… :)

    0 0
    • Jogador  

      Bydlím na Hájích, což je stanice za opatovem, a Opatov je jednu stanici za Chodovem, u vás na kolejích jsem asi za 4 minuty:) Ale koukal jsem, a ty máš jen silnici, a já jezdim jen mtb:) Ale jinak klidně. Pokud chceš sis sem do Prahy přivezl silničku, tak jsi sebevrah:)

      0 0
      • Martyss  

        „Pokud chceš sis sem do Prahy přivezl silničku, tak jsi sebevrah:)“ Občas zahlédnu pár několik kusů, které míří dolu do Kuratic nebo opačným směrem. Takže asi nebude sám..:-)

        0 0
    • Meesha  

      noo, ja zachvili asi kousek vedle, ale kam tam jezdit to vubec netusim. Jedine to tam prohrnout pres ty silnicky, vesnicky a pole do Dolnich Brezan a pak klasika na jih. Nebo tam mam najetou cestu pres Kunratickej park do Modransky rokle a pak na Tocnou a zase na jih.

      0 0
      • Jogador  

        Tady na jih to docela jde, bud přes točnou, nebo počervený přes průhonice, a do půl hodky jsi v lese…:)

        0 0
        • Meesha  

          jo? Me to tam odtud trva na tocnou pomalu dyl nez z Vinohrad :-/ Budu si to muset nejak lip najet. Pruhonice a tam ten kus vubec neznam.

          0 0
          • Jogador  

            Z vinohrad jedeš podel vody,ne? S jižnáku na Točnou to jde přes rokli modřanskou, od tam jsem tak za 25 minut i mín, jde to i lesem přes kunratickej a pak to tam střihat přes uličky, ale to je cesta Lukyho s Kibicem… Tak až se sem nastěhuješ, tak Tě tu provedu:)

            0 0
            • yakub  

              Já nevim, co řešíte – já jezdim do Modřan k přejezdu pod Točnou Z DEJVIC za 35 minut…

              0 0
    • jonti  

      Mam otazku trochu mimo, niekto podobny na severe (kobylisy, bohnice, cimice) tu nie je? zda sa len mne ze tu nie je velmi kam jazdit?

      0 0
    • pos3k  

      na kolejich se nachazim i ja, bike mam na koleji, bohuzel mam ted (uz 3 mesice) zdravotni problemy takze nejezdim, necivicim atd. Az to bude mozne tak opatrne vyjedu, doufam :-( kunratak neni spatnej, ted bych ti doporucil jezdit s b-f prague group, jsou to super lidicky, vyjizdky maji kazdou chvili, ukazou ti super trasy (o tempo se bat nemusis), takze sleduj forum a prispevky vyjizdka praha atd :-)

      0 0
    • gummo  

      nazdar bydlim na opatove… u koleji na chodove sem fakt za moment… da se tady jezdit docela dost a abych rek pravdu taky nemam skym jezdit… kamos s kterym sem jezdil na to zacal nejak sr*t… jestli mas chut ozvi se…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        SALÁTI ! Mnohem zajímavější je strahovskej tunel, když se opravuje. TO JE ADRENALIN ! ;-)

        0 0
        • gummo  

          to verim no ale krapet zruky a jenom kvuli tomu se tam nepotahnu :)

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Já sem to viděl jako takovou romantickou vyjížďku. Podívej na Enjoye, je ze Žižkova, ale jezdí všude :-)

            0 0
            • gummo  

              no oukej ale jet se kouknut jenom na strahovskej tunel mi zato nestoji ;)

              0 0
        • Darkson  

          ten jsem si jednou dal a je to hukot, když tě dojíždí kolona aut, který naskočila zelená:-)

          0 0
    • Twister  

      Já bydlím na Jarníkový a určitě jsem pro ježdění v grupě. Když tu má člověk na kolo jenom chvilku, tak se dá slušně jezdit v Krčáku. Mimo frekventované cesty je tu spousta stezek a nechybí ani příjemné výjezdy a sjezdy. Jinak fajn je taky dojet po polňačkách do Průhonic a tam nastou pit na červenou. Objema směry je to hezká cesta podél potoku, dá se dojet až do Davle. O bajkovací prostor tu není nouze. Určitě doporučím vyrazit někdy na vyjížďku s B-F partou, směr Točná, Brdy, Davle… Bylo by dobrý svolat někdy jihoměstskou grupu a vyrazit do okolí. :)

      0 0
      • gummo  

        Tak stimhle muzu jedine souhlasit.. nevedel sem ze je tolik lidi z jihu… urcite bych neco svolal…

        0 0
      • Vejdel  

        Já bydlim naproti Chodovské Tvrzi a jsem jednoznačně pro společné vyjížďky, akorát jsem momentálně nemocný :-(((

        0 0
    • goood  

      Ja bydlim na Chodove a jak psal Twister, tak Kunratickej les je slusnej, daji se tam najit pekny terenky, trosku se da jezdit i v Hostivarskym lesoparku, ale nic moc, spis je lepsi si zajet od prehrady po cerveny do Pruhonic, to je pekna cesta. Pak jeste modranska rokle a urcite Tocna. B-F vyjizdky doporucuju, pri nich clovek pozna mista ktery by ho kolikrat ani nenapadly.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jsem do léta bydlel na Vltavě. Teď jsem přestěhován do Hostivaře. Což taky nejni daleko. Teda pokud člověk nemá 100 km v nohách. V Kunraťáku jsem si čistil hlavu, to je tak na hoďku si to prolítat nahoru dolů. Pak je možnost přes Milíčovskej les k Botiči a po červený směr jih. Nebo výše popisovaná Točná etc. Na b-f jízdy „od Fousáče“, tj. na Zbraslav, jsem jezdil po silnici do Břežan a dolů…

      0 0
    • Lance  

      A Jižni Mesto – jedna z nejhorsich prazskych ctvrti,ale pokud tam jsijen na kolejich tak to jo, jinak tam bydlet,tak mi asi hrabne – des a hnus!!! kralikarna na kralikarne

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jsem až asi po dvou letech bydlení tam dokázal trefit nejkratší cestu z kolejí na metro… Holt nikde žádný stromy s lišejníkem aby člověk určil sever, slunko taky nevidět… :o)

        0 0
      • Luka  

        No, nevim, ja tam bydlela pres 4roky v docela pekny lokalite v radovejch domkach… primo u Milicova a nepripadala jsem si jako v kralikarne… no, a napriklad na rozdil od Hostivare jsem tam uplne vsechno znala a do lesa a na trajliky to bylo kousicek. Ted porad trochu tapu a hledam kudy na jare kudy povedou cesticky z mesta.

        0 0
      • Twister  

        Já bych to zase tak pesimisticky neviděl. 200 metrů do lesa, pár kilometrů po poňačkách či okreskách na venkov. Baráky rozhozený v rozumnejch rozestupech a vzrostlá zeleň…Pro mě lepší než v centru a rozhodně se to nedá srovnávat s Čerňákem a pod – tam je to jen betonový bludiště nahuštěný na sebe a o les nebo kopec tam nezavadíš.

        0 0
      • gummo  

        Bydlim na opatove 18 let a podle me je mnohem horsich sidlist v Praze nez je zrovna Jiznak…

        0 0
      • Manas  

        Jizni mesto je v pohode. Do 30 minut na Tocnou, do 20 minut na Modranskou bikrosku/dualku. 20 minut na Hostivar na lavky a dropy. Vsechno bez problemu na Norco Sasquatch, 18kg :-)

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Tak tos eště asi nebyl na čerňáku nebo na malý ohradě.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.