• Kol.ista

    Necham si vyplist novy kola, akorat porad nevim jaky dat naby. Potrebuju se s obema vejit do 2000. Bez centrlocku. Zak azdou radu dekuju :-)

    0 0
    • McBlacky  

      tak to bych viděl na deore…

      0 0
    • vlk  

      Novatec náboje na průmyslech s klasickou přírubou.

      0 0
    • Darkson  

      pokud nemáš nic proti authoru, tak ti je můžu doporučit. jsou na průmyslovejch ložiscích a nemusíš se v nich vůbec hrabat. authorácký náboje jsou jediná věc, která mi z původního kola vydržela. teď si kupuju novou zadní nábu na kotouč se standartním uchycením, zase Author ACO-H04D-R za 1550,–;

      0 0
    • rock  

      Coda Expert ?

      0 0
      • Kol.ista  

        Mohl bys hodit link na ty Coda naby?

        0 0
        • rock  

          Nemohl, nemám. Ale zkus zavolat nebo mailnout do Bikezone, já je tam nakupoval ve verzi pro ráfkové brzdy.

          0 0
    • Pekáček  

      Po zkušenostech s nábama Shimano Deore zvažuju něco jinýho. Ořechy se mi vysypaly tři za rok, namontoval jsem ten nejstarší a zatím jezdí. U předního náboje se mi zřejmě ohýbá oska, na obou kolech (vidle SR-obě nohy pružina a MX Comp ETA) , bráchovi už praskla (i zadní) a Martince taky a to je takový drobek. Ložiska má Deore v poho, ještě jsem žádné nevydřel. Zaujaly mě náby Novatec, vypadaj v poho, snad si nenaběhnu když do nich půjdu :o)

      0 0
    • panacea1  

      oba náboje na kotouč do 2tis. to budou pěkný krámy. Maximálně se zkus podívat na www.ebay.com jestli tam teda nakupuješ, tam by jsi tutově sehnal něco značkovýho, ale jinak fakt jedině CODA, někde na netu jsem je viděl u nás snad i za 2tis.

      0 0
    • Mamut  

      Authoracke by sa mohli na slusnom obchode zmestit okolo 2000Kc. Napr. na bikestore.cz sa nediskove vlezu do ca 1700–1800.

      0 0
    • black.horse  

      hmm, poradil bych Ti pětikilčo si přidat a koupit ty Artury na průmyslech, za ty prachy jsou super:-) měl sem ho na Stinky a vydržel dost:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.