• Splinter

    Možná je to mou aktuální náladou, že smolím tendle thread (do historie sem se nepodíval), ale díky Ti admine za to, kam se B-F posunulo…

    Vždycky se najdou lidi co budou remcat a remcat… I profíka přes www bude pak úsilí, který tomu věnoval připadat zbytečný…

    Lidi se neradi učí nový věci… A tak by to chtělo pro každýho B-F na míru:o)

    Ale myslím, že za všechny co se jim to líbí můžu napsat Díky…

    0 0
    • Splinter  

      To lomítko mělo být před b :(

      0 0
    • Pekáček  

      Šplhoune :oP Já samozřejmě chápu že to dalo spoustu práce, ale byl bych moc rád za volitelnou starou grafiku i když na novým „enginu“ :o) Něco jako možnost přepnout si XPéčka do podoby Win98. Ne kvůli cestě zpět, ale protože stará grafika mi přišla šetrnější k očím, ale o tom se píše jinde.

      0 0
      • Splinter  

        Jo tak XP sou fakt humus:o) To zas jo… Ale tohle mi přijde fajn… Taky v XP nemáš podobu win 3.11 :o)

        0 0
        • Pekáček  

          Přepínání na Win 3.11 bych spíš čekal u Win95. Ale to jdeš roky a roky do historie, staré BF je staré teprv den :o)

          0 0
          • Splinter  

            Po ranním šoku už sem si zvykl… Jediný co mi vadí je ta shozená kvalita fotek.. Až moc shozená

            0 0
            • Vladimír  

              mne vadi, ze nefunguje automaticke prihlaseni tak jak to bylo driv, nebavi mne porad vyplnovat heslo

              0 0
              • Splinter  

                Mohu vědět co máš za prohlížeč? Snad všechny si umí jméno a heslo zapamatovat… Jedno kliknutí nikoho snad nezabije..

                0 0
                • chupas  

                  tenhle argument neni prilis povedeny. „jedno kliknuti“ povazuji za „kvalitni neobtezovani“ u zabezpeceni meho bankovniho uctu. A pokud na strance (jakekoliv) neni „zapamatovani“ povazuji to za neschopnost. nebojim se to tak nazvat. denne navstivim ne jednu stranku. a v prubehu dne, vic nez jednou a taky z vice nez jednoho PC a to souhrnem mame ne „jedno kliknuti, ktere nezabije“ ale stovky naprosto zbytecnych, zdrzujicich, otravnych kliknuti. pretrpim jeste chovani nekterych diskuznich for, kde me stranka pozada o zalogovani a po prilogovani mohu nerusene pokracovat, tam kde, me stranka odlogovala. na tyto situace dobre slouzi roboform. pripadne v jinych prohlizecich integrovane sluzby. ostatni .. prinejmensim nechapu. tim ale nechci nijak hazet spinu na praci, ktera se za bf skryva.

                  0 0
              • wlk  

                mně to funguje, zkus se podívat do nastavení prohlížeče, je možný, žes nechtěně odpinkl, že nechceš uložit jméno a heslo..

                0 0
    • black.horse  

      Budu si muset zvykat, ale musím adminovi uznat taky jedno velký DÍKY :-) hlavně je vidět rozdíl mezi ranním šokem a současným stavem…

      0 0
      • goofy  

        Jo jo.. Sice ja sem zazil az skoro poledni shok, ale i prez to se to od te doby hodne hnulo…

        0 0
    • cabbage  

      jj, je vidfet slusny zlepseni zvlaste po „technicke“ strance- treba ze se da poslad odkaz i nekomu kdo neni prihlasen, design uz je o neco horsi precejenom linka horni listy navazujici primo na listu horizontalni mela neco dosebe:) jeste vychytat par much a je to OK, njn, kibic se zase rozkecal;))

      0 0
    • peky  

      Zdá se mi skvělé. Až na jednu skutečně malou drobnost. Úvodní stránka se mi nelíbí tolik jako tak předchozí. Ta předchozí mi přijde příjemnější a více profi vytvořená. Jinak skvělé skvělé…skvělé

      0 0
    • Jester  

      Pripojuji se ke chvalozpevu. Od dob pionyrskeho bikefora bez pomlcky je to obrovsky skok dopredu (maly pro jednoho bikera, ale velky pro bikerskou komunitu :-). Takze jeste jednou diky, ze se o to forum tak dobre staras. P.S. Skoda ze to nevyslo s hifi forem. Do smrti toho budu litovat.

      0 0
    • vlk  

      Také bych poděkoval.Ale k tomu abych pěl chvalospěvy mi brání ta vysoká komprese u obrázků v sekci foto.Na to se fakt nedá dívat. Nešlo by, že by se dalo tak jako dřív na starém foru, že je prostě omezená velikost souboru a tím by to skončilo?Sem si tam vkládal znovu obrázky svého kola, protože ty staré to už nějakou dobu hlásilo warningy apod. A je to nesrovnatelně horší oproti tomu jak to vypadalo dřív.

      0 0
      • admin  

        Komprese je stejna jako u staryho fora :) Vadi ti kavalita nahledu na prvni strane starych fotek nebo i tech co se pridali jiz na novym foru? ty stary bylo mensi a tady sou roztahly aby ta stranka byla nejak zarovnana, proto sou horsi (avsak jenom nahledy) velky fotky by meli byt zcela stejne.

        0 0
    • petryk  

      Potom prvním barevném šoku jsem nastavil jinou barvu a v pohodě. je to určitě lepší – jen jeden problém – v Mozzile se mi v záhlaví příspěvků objevuje jen odkaz [zpět na obsah] a víc nic… Ve Firefoxu vidím vše, v Opeře taky, v IE taky tak, kaorát mám nejradši Mozzilu:)

      0 0
      • admin  

        pokud mas jenom odkaz zpet na obsah pak si prihlasenej jako Host

        0 0
    • kajulka2  

      Já už to chválil včera, dneska jen přidám, je vidět, že se admin snaží, podle připomínek uživatelů vychytává mouchy a za to mu patří pochvala a Díky…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Vlastne musim taky podekovat. Pravdepodobne se mi zvedne produktivita prace, protoze na tohle se fakt neda dlouho koukat :)

      0 0
      • cabbage  

        moc dlouho ti ta produktivita nevadrzela;))

        0 0
      • Splinter  

        Spíš bych řek že produktivita ti zůstane stejná a budeš si víc ničit oči:o)

        0 0
        • mastihuba  

          Sem taky musel změnit rozlišení na monitoru a včil mi to nějak víc tahá voči. :(

          0 0
        • Pá-dlista1  

          No tak v hlavnim pracovnim pomeru ano, ale kdyz je cas, tak si od b-f odpocinu a meloucharim ;)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.