• Meesha

    Ufff, diky Admine! Zjistuju, ze sem regulerne zavislej! :-)

    0 0
    • MartinXC  

      No podle počtu přihlášených cca 45 v prvních 2–3 minutách po rozběhu – nejsi sám :-)

      0 0
    • Lance  

      jo jo:) dokonce sem se uz poptaval BF nadbikera jestli mu to jede:)

      0 0
    • admin  

      bohuzel dosle ke zkolabovani HW v soucasne dobe to nejak bezi, ovsem system bude muset byt preinstalovan. doufam ze to nejakou dobu jeste vydrzi :)

      0 0
    • ada  

      hlasim, ze su tiez zavisla resp. „B-F positive“ :o)

      0 0
    • goofy  

      Jupi… Konecne. Hlasim se do klubu zavislych… :o)

      0 0
    • kajulka2  

      Už se měl abs?ák ;-)

      0 0
    • Luka  

      zjistila jsem ze se v praci dost nudim, kdyz nemuzu koukat na BF

      0 0
    • rb  

      Mám nemocenskou,tudíž od fčerejška sem byl krajně neš?astmý.Fčil už je mi faň :o)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Když B-F nefachčilo tak se mi v práci zvedla výkonnost? To je divný?…čím to asi bude?…:o)

      0 0
    • Toams  

      ja som uz vcera otravoval Admina, vo co go a po obdrzanej info mi do skoku nebolo:-) ale uz mi je:-)))

      0 0
    • rich  

      moj pracovny rytmus naruseny kazdu polhodinu som cital spravy zo sveta a nie BF uz som v poriadku

      0 0
    • RomanH  

      Taky jsem si odychnul. Musim priznat, ze jsem asi opravdu na B-F zavislej, nicmene mi tento vypadek docela pomohl – stihl jsem dodelat vsechny rozpracovane projekty.

      0 0
    • Paja  

      Hura, konecne, nejhorsi je, ze clovek nevi, co se deje a neni se koho zeptat:o) budu si muset poukladat hodne emajlu pro nouzovou komunikaci…

      0 0
      • Luka  

        my jedeme na ICQ, tam se zpravy siri rychlosti blesku :)

        0 0
    • wroum  

      se vsema se tady ztotoznuju. sem taky zavislej :-)

      diky vypadku sem nasel tohle – statistiky B-F:

      http://www.toplist.cz/stat/75352

      BTW: uz se mi po vas stejskalo :-)

      0 0
      • Lance  

        vzdyt my jsme vlastne brachove:)

        0 0
      • CZiko  

        je to zvláštní, ale já jsem kvůli výpadku tohle našel taky:-D Zjistil jsem že jsem 100% závislý… celý večer jsem neměl co dělat:-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nerikej, ze se ti kolo uz lesklo jako psi kulky. Vzdycky je co delat.

          0 0
          • CZiko  

            no protože jsem (jak v jedné mé diskusi vyplynulo) „cyklofetišista“ tak jsem si vycentroval oba ráfky, rozebral a složil pedály a ještě jsem stihnul seřídit zadní brzdu:-) nijak jsem ho neleštil:-)

            0 0
            • CZiko  

              takže jsem opravdu nezahálel:-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Tak to jsem asi spatne pochopil vyznam vety //celý večer jsem neměl co dělat:-) // :)

                0 0
                • CZiko  

                  OK, dokončím to… celý večer(není myšleno naprosto celý večer) jsem neměl co dělat(ve významu – "nebylo nic jiného na práci), a tak jsem šel poladit kolo(tady není co vysvětlit, ty to možná pochopíš:-) Už jsi spokojený, nebo mi uděláš větný rozbor? :-) Ty bys měl jít do politiky,slovíč­kaření ti docela jde:-D

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Kecy, to bylo vzdycky moje :) Ja treba dneska povymenuju par komponent na kole, takze bych se bez fora jeste den obesel.

                    0 0
                    • CZiko  

                      a co budeš montovat, pochlub se:-) já jsem naposledy namontoval před dvěmi týdny Race Face Diabolus(ach to je krása:-P) a od té doby jsem naprosto bez peněz:-)

                      0 0
    • mechanik  

      Já taky byl jsem k… nervozní proč mi to nejede:-)))

      0 0
    •  

      Přesně ták…UFFFFFFFFFFFFF :o)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Huráááááá, celý večer jsem seděl u počítače a asi co pět minut jsem zkoušel jestli už to jede, byl jsem úplně v háji. Takže se taky hlásím do toho klubu závisláků… :))

        0 0
        • wlk  

          kurňa nás tady ale je závislých, jsem rád, že v tom nejsem sám, taky jsem to furt zkoušel a nic. A ten toplist je dost krutej, přístupů, že by jeden čučel :-)

          0 0
    • wlk  

      koukám dobře, že se ztratili příspěvky??

      0 0
      • admin  

        viz prispeve „navrat do minulosti?“ toto je zalozni server data z poslednich dnu se snad podari vytahnout a server opet rozjed normalne. toto sem aspon zprovoznil u kamarada na serveru, aby forum nejak bezelo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.