levnej tacháč + tepák v jednom, jaký?

29 nepřečtených
  • McBlacky

    mám v plánu pořídit tepák s tacháčem. Stačí když bude umět jen základní fce (čas+vzdálennost (denní, celková), rychlost, avg, max; TF: aktuální, avg, max, když bude umět čas a % v zóně tím líp). tak kdo co vozí?

    0 0
    • Mamutt  

      Aby to fungovalo, tak Polar. S520? Nebo co tohle, není tak drahý… http://www.allsystem.cz/…RS/CS100.htm

      0 0
    • McBlacky  

      hlavně by mě zajímal Polar 100ka a Vdo 12,6… jestli ten polar stojí za to připlatit si 1000kč.

      0 0
      • Mamutt  

        Já bych šel do toho Polaru, přijde mi, že má in čitelnější diplay (ale to je subjektivní)

        0 0
    • sraldo lattrinny  

      Počkej na jaro a na LIDL za pár korun hodně muziky.

      0 0
    • jecnak  

      Jen se ale jeste zamysli, jestli jsi tvor liny a pritom si chces vest zaznamy kolik kde a jak jsi jezdil. Jestli jo a nevadi ti si priplatit, tak bez do neceho s prenosem do PC. Ja si jen chrochtam, navic si muzu importovat zaznamy od Lempla, Goooda a dalsich…

      0 0
      • McBlacky  

        jenže 2200 za VDO je o dost mín než 10000 za polara :/ navíc já stejně netrénuju systematicky takže bych to měl jen tak pro info spíš než pro trénink

        0 0
    • PT  

      Ahoj.ja mam 12.6 VDO tretim rokem, po dvou letech prestal nacitat kilometry, reklamoval jsem a dostal novy, ted stribrny, coz je hezci nez predchozi zeleny, zaruku mas na nej 5let, ted mi obcas ale vynechava, zrejme je to tou zimou,jinak pocitej, ze ti to obcas vezme i tramvaje a tepy kolemjedoucich:)Ale myslim, ze jsem to nekde na netu videl kolem 1900. Ja osobne bych si ted ale uz asi koupil sigmu tachometr BC1200 a k tomu nejaky levny pulsmetr,ale jinak VDO, nevidim problem.

      0 0
    • Meesha  

      Ja vozim to VDO. Je to v pohode, ale je to fakt zaklad. Umi to co prum. cyklocomputer a tepak umi 3 zony s casem v nich, aktual tep a prum tep. a to je asi tak vsechno – zaklad. max.tep bohuzel neumi.

      0 0
    • JancA  

      a co zkusit ebay?německej nebo britskej?sezenes tam super veci za malo penez a postovny neni drahy…treba todle http://cgi.ebay.de/…cmdZViewItem konci za 4 hodky a o moc se to nezvysi bych tipla

      0 0
      • Twisp  

        cena je fajn akoart nepise tam ze to posle jen v ramci nemecka ? nevim nemecky mi to moc nejde :(

        0 0
    • Twisp  

      mam VDO 12.6 zatim spokojenost

      0 0
    • rock  

      Definuj „levnej“ Pokud máš na mysli cenu ála Lídl, tak co tohle ?

      http://www.conrad.cz/detailPage.asp?…

      Ovšem uznávám, že to vypadá … zajímavě … a netuším, jestli to funguje. Ale je to bezdrát za 888,– … tamtéž mají taky bezdrátový Echowell za 1640,–

      0 0
      • rarášek1  

        Tak ten má na kole Ivoš. Dotáhl ho z Anglie. Príma strojek, jen nesmíš na kole zapnout blikačku, mít sebou mobil případně PMR. Pak zjistíš, že jedeš 200Km, a máš tepy jako Amstrong nebo zmrzlá žába.

        0 0
      • blue  

        smi clovek do kokpitu bez pilotniho kursu? :-)

        0 0
      • pepino  

        No jestli je to bez tepáku, tak to maj v každym OBI za 300,–.Mobil ani blikačka mi s tim nic nedělá.

        0 0
        • rock  

          Podle obrázků na tom odkazu s tepákem. Ale nikde netvrdím, že je to použitelné / funkční …

          0 0
    • racker  

      VDO má asi nejlepší poměr cena / výkon. Vozím ho třetím rokem, že bych byl na vrcholu blaha, to teda nejsem. Jednou mi odešel hrudní pás, je dost náchylnej na rušení tepovky (zejména železniční a někdy i tramvajové vrchní vedení), vyplatí se udržovat kontakty pod samotným compem, jinak zlobí. Funkce opravdu základní – ale to už tady někdo psal. Na druhou stranu – je opravdu levný a vlstně stačí…

      0 0
    • McBlacky  

      tak jsem si odjednal VDO. uvidím jak s tím budu spokojenej. uvidím jak s ním budu spokojenej. Doufám že se mi nevysere v půlce sezony :/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.