niekolko pod nulou !!!! paralyzer

20 nepřečtených
  • Dumbo

    akym olekom krmite svoje vidlice ? co zarucene v zime nezatuhne… v podmienkach slovenskej-ceskej zimy

    0 0
    • cabbage  

      si zjisti co se leje do RS, oproti letu chodi jen neznatelne pomalejc..

      0 0
    • Radek Broz  

      Ja treba s 7,5W Motorex v Marzocchi DOII 04 tuhnuti temer nepocituju. Navi je v zime veskery teren vyhlazeny snehem, takze je tvrdsi pruzeni spis vyhodou;-)

      0 0
    • lubos  

      cokoliv co nemrzne v aute prece, nemrzne ani ve vidlici …

      0 0
      • Radek Broz  

        Tak ono to nemusi hned zrovna zmrznout, aby to bylo znat.

        0 0
      • Dumbo  

        ja tam mam olej co donesol otec z roboty… dostavaju to vo velkych sudoch a krmia tym hydrauliku na vozidlach atd… neviem presne aku wyskozitu to ma a ani do kolko minusov celsia je to vhodne…

        ak je nad nulou elbo len –1 –2 tak to beha super…

        0 0
    • pepek  

      Mě v zimě funguje pouze Denicoll 3 (je to prý nejřidší olej do motocykl. vidlic)

      0 0
      • lubos  

        ja mam castrol ve vdilici na zimu, 7.5W a funguje normalne, cca do tech mozna –3 .. vic tady nemame . Z pred dvou (nebo tri?) zim si pamatuju, ze tak nejak u –5 to zacalo jet pomaleji, ale tehdy jsem tam asi mel puvodni olej – od Marzocchi.

        0 0
    • mawerick  

      tak jsem dneska proveřil Leftynu v –6 – –10 a pohoda:ú šlapala jak hodinky:) jen trošku vrzaly ty ložiska…:( (asi ztuhla vazrelína)

      0 0
      • Dumbo  

        to by ma teda nasralo keby vidla za tolko tisicov nechodila celorocne… aspon ze tebe to zehli… :)

        0 0
    • vlk  

      no nejlepší byl asi originál RS olej.Teď tam mám denicol myslím, že 3 a ten je o chloupek horší.

      0 0
      • Dumbo  

        jak citam tak citam… asi niesom sam komu to tuhne… :) to ma tesi… citim sa pokojnejsie heh

        0 0
        • vlk  

          Ale stačí si nastavit větší průtok trysek a je to zase bez problémů.Zima je hlavní důvod proč kupovat vidlici s vnějším nastavením zpětného útlumu a komprese.

          0 0
    • RomanH  

      7,5 W original Marzocchi, Z3 Pruzina 100mm. V teplotach pod –5 mi subjektivne pripada, ze se vraci o trochu pomaleji.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.