• Radek Broz

    etbikez.com/in­dex.php?clanek=256 video od kamose Ambryho. Hlavne kanadska priroda. Vetsinu casu staring DDD-Andy;-) (101 MB)

    0 0
    • black.horse  

      Not Found

      The requested URL /download.dhra­ce.cz/etbikez/a­ir supply.wmv was not found on this server. Apache Server at etbikez.com Port 80

      nerad prudím takhle v noci, ale tohle by se mi tam asi objevit nemělo, co?:-)

      0 0
    • enjoy  

      hele nefunguje to:-).to jenom abys vedel ze black.horse nekeca:-)

      0 0
      • black.horse  

        :-)

        0 0
        • black.horse  

          zkus ty moje odkazy, už sosám:-)

          0 0
          • enjoy  

            taky taky.ikdyz mi to asi zas tolik rikat nebude.ale jsem zvedavej na toho cloveka co mi kdysi ukazal jak se jezdi na HT s 80mm vepredu:-)

            0 0
            • black.horse  

              Hehe, máme společnej zážitek, já ho kdysi potkal když sem se učil skákat v Modřanech na dirtech… ehm, chrtil i vzduchem:-)

              0 0
            • Radek Broz  

              Jelikoz vetsina videa je kochacka kanadskou prirodou, tak by to mohlo oslovit i technicky nevyspele jedince;-)

              0 0
      • Radek Broz  

        Kdyz to rikas ty, tak to prece nemuze bejt pravda:o) OK, mrknu na to…

        0 0
    • Radek Broz  

      Opraveno, uz funguje i link ode me… Prisaham, ze jsem to po vlozeni do systemu zkousel a slo to.

      0 0
      • black.horse  

        V pohodě, já se jen těším a sem nedočkavej;-)

        0 0
      • blue  

        ja pro jistotu nepouzivam v nazvech souboru mezery, i kdyz to tim asi nebylo, tak kazdej potencionalni zdroj problemu radsi vyradit :-) navic pri kopirovani takovyho odkazu do mailu se v miste mezery prerusi URL a je k nicemu :-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Ja taky ne, kdyz ty soubory vytvarim – ale tohle jsem vzal DVD s hodil to na FTP a zapomnel to zmenit.

          0 0
    • Radek Broz  

      Jeste bych rad podekoval dhrace.cz poskytnuti prostoru u nich na webu. Nam se mista momentalne nedostava, takze planujeme prechod k jine hostingove spolecnosti.

      0 0
    • black.horse  

      tak shlédnuto:-) sakra, já si ustříknul do textilu:-) tak tomu říkám „škola kola“… ta krajina, to ježdění.. aaaaaahhhhh:-)

      0 0
    • goofy  

      Tak momentalne stahuju, a furt sem si rikal proc to jde sakra tak pomalu, a pak sem si uvedomil, ze uz sem doma… :o) to zas bude na dlouho…

      0 0
      • Radek Broz  

        To znam – prvni sok po prijezdu domu: Sakra, je tu nejaka zima… a toho snehu:o( Hned po tom: Proc to sakra jde tak pomalu? :o)

        0 0
        • goofy  

          Jj.. Iak nejak… :o) No nic, jdu si skratit cekani Collectivem :o)

          0 0
          • Radek Broz  

            Hehe, ten mam zrovna na tom samym DVD s timhle videem a fotkama. Jdu si ale kratit cas do rana mikroekonomii (paveda o modelech, ktere z vetsi casti nefunguji)

            0 0
            • enjoy  

              to mas jako komunismus..:-).ze to nefunguje je jenom vina lidi:-)

              0 0
            • goofy  

              Tak uz mam stahnuto, slednuto a uz mam i zabaleno… Prave sem se rozhodl ze z politickych duvodu (nebo jakychkoliv jinych, reba rasovych) budu zadat o azyl v Kanade… Proste musim emigrovat, jinak to nevidim… :o) Hezky to mate, no.

              P.S.:divam se, ze tam u vas na shkole mate taky takove uzitecne predmety, ktere vam daji mnoho do dalshich let… ;o)

              0 0
              • Radek Broz  

                Ja myslim, ze na Dratha s Jandakem a Paroubkem by se s trochou stesti ten azyl uhral;-) Jestli teda nemaji treba omezeni na zeme EUrokocourkova.

                0 0
    • enjoy  

      je to fakt pekny! jsem oproti nim lama no,co mam jako rict?:-D. bych musel meditovat uz u ty prvni srandy po vjezdu doterenu:-)

      0 0
    • Mamutt  

      Aaaaa, ta závist...... :o(

      0 0
    • vojtechposmourny  

      No, co dodat. Nádhera, akorát nevim, jestli bych si tam zajezdil i já :-)

      0 0
      • JSt  

        taky bych to videl na samy „ku*va primo na koren“, v horsim pripade na kamen a jeste v horsim pripade bych zustal lezet v bezvedomi :))

        0 0
    • ddd - andy  

      Toho pana v tom cervenym tricku uz sem nekde videl..

      0 0
    • Páník  

      hmmm…tak to je paradicka

      0 0
    • pos3k  

      dobre pokoukani :-)

      0 0
    • Manas  

      cry Ja chci jezdit :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.