• fousmen

    Rok se s rokem sesel a tak jsem zase sestrihal vsechno, co se od ledna do srpna natocilo. Kvalita bohuzel nic moc, nataceli jsme jen na klasickou analogovou kameru a jeste je to stahnuty na cca 40 MB kvuli lidem s pomalejsim netem.. :-) Video je ve formatu wmv. Ceka na vas zhruba 5 minut naslapanyho materialu.. :-)) (Nejsme profici, tak necekejte zadnej disorder..) stahujte z

    http://www.yourfilelink.com/get.php?…

    0 0
    • Meesha  

      pekny! Ja si rikam, ze to je z Hradce a z Jindriskyho udoli :-) Tam je to fajn…

      0 0
    • gobike  

      Krasny, hlavne ta zimni cast:-)

      0 0
    • CZiko  

      mě se to líbí taky… dobrá muzika (hlavně není kopírovaná z disorderu a tak podobně:-), dobře sestříhaný a pěkná grafika… a v neposlední řadě úmění jezdců:o)

      0 0
    • Vojtas  

      a nebyla by este naka Low quality pro slabší počítače ? :) akorat vzdycky vidim jak se nekdo blizi ke skoku a pak jak odjizdi, obcas kousek v letu, tak ze sem z toho mel kulovy, ale muzika dobra

      0 0
      • fousmen  

        no ona tohle je low quality verze.. mam jeste hq jestli chces ((-: jako mohl bych jeste udelat lower quality, ale to by uz fakt moc nebylo na koukani.. me to takhle slo na vsech kompech doma (i na tech slabsich) tak jsem to uz vic nezmensoval..

        0 0
        • Vojtas  

          i na 400 Mhz ti to slo ?

          0 0
          • fousmen  

            tu doma nemam ((-: ale na 700 Mhz bez problemu

            0 0
            • Vojtas  

              hmm ,tak to budu muset jit k segre na book, to je neco kolem tech 700 Mhz, tam to snad pude, snad me s tim nevyhodi :D

              0 0
    • Radek Broz  

      Pripojim se sem s videem z Norco Campu (nevim, jestli uz jsem to sem nekam nepsal) etbikez.com/in­dex.php?clanek=250 a 30 MB verze)

      0 0
    • kubajs mtb  

      Taky připojim svůj kousek. Posílal jsem to klukům do Disorderu, byli z toho celý vedle.. http://rapidshare.de/…823.MOV.html (jak stáhnout? klikněte v tabulce ne free, pak v tom dalším okně sjeďte dolů a počkejte, až se odpočítá čas, pak opište obrázek do rámečku a start download!)

      0 0
    • Pebe  

      Moc hezký co používáš za software?

      0 0
      • fousmen  

        bojim se to rict nahlas, ale tohle jsem strihal v movie makeru.. (-: ted mam pinnacle studio 9 ale to me taky moc nenadchlo, takze se koukam po necem novym.. kdyby mel nekdo dobrej tip, tak sem s nim!

        0 0
        • Páník  

          Moc pěknej movie..jste fakt borci.Podle mě zaleží spíš na záberech a na tom jak je filmík poskladanej než na supr efektech…a to se tady fakt povedlo

          0 0
        • -b-n-x-  

          ja znam jenom to zname premiere a pak jeste vegas

          0 0
          • dieegoo  

            tak tak… vegas… v tom taky delame

            0 0
            • -b-n-x-  

              hele, tak to se te musim zeptat. Umi Vegas vubec dat klip pozpatku? Ja na takovou zakladni vec neprisel. Jinak bych rekl ze hodne fajn programek, ale toto mi na nem treba dost vadi.

              0 0
              • dieegoo  

                Jde to… cvaknes na scenu, das prave mysitko a REVERSE

                0 0
                • -b-n-x-  

                  Problem je ze v mem Vegasu 4 to neni

                  0 0
                  • dieegoo  

                    ja delam v 6tce… 4 nevim :/ koukni do HELPu :)

                    0 0
                    • -b-n-x-  

                      hele, diky za pomoc. Do helpu se ani cumet nebudu. Kdyz jsem to pred pul rokem hledal, nikde nebyla ani zminka. Ted vim, ze si stahnu tu sestku a bude to ok

                      0 0
            • Twisp  

              kdyz je rec o vegas, jaka je nejlepsi komprese a kodek??, pac at se snazim jak se snazim mam tam vzdy s kompresi takove zvlastni horizontalni prolinani.

              0 0
              • -b-n-x-  

                to ale nebude problem komprese a kodeku. To je to proklete prokladani radku

                0 0
                • Twisp  

                  da se to nejak fixnout ?

                  0 0
                  • dieegoo  

                    jo.. pri nastaveni das PROGRESIVE ONLY.. Misto Interalced -upper first nebo jak to tam je ;)

                    0 0
            • Lister  

              Tak jsem včera taky nainstaloval Vegas a snažím se s ním zkamarádit, ale nepřišel jsem na to jestli umí udělat titulky s takovým tím efektem, kdy přes ně běží jakoby svítíci vlna – jak to vysvětlit, prostě každé písmenko se jako by rozsvítí a pak zhasne a takhle to pokračuje jedno po druhém přes celý titulek – něco ve stylu hollywoodského „comming soon“

              Asi to moc pochopitelné není, ale třeba to někdo chytne.

              PS: mám verzi 4.

              0 0
              • Lister  

                jsem si to po sobě přečetl a fak se stydím, fuj ta úprava a pravopis :o)

                0 0
              • dieegoo  

                mrknu na to ;)

                0 0
              • dieegoo  

                jen tak prvni napad.. sice mozna trosku prasarna, ale co takhle udelat kazdy pismeno zvlast? :D

                0 0
                • Lister  

                  Jsem pasl, že jsem ho zatím nainstaloval a ty ne mě hned takhle :o))))

                  Jsem byl zatím dost hrdý na to, že jsem zjistil, jak udělat běžící titulek zleva doprava ;)

                  Akorát je blbý, že nedokáže pracovat ze zdrojem, který mám – dělám video za hry zachycené v programu Fraps do 1024×768, takže to nejdřív musím ve VirtalDubModu předělot do nekomprimovaného (nechci ztratit kvalitu) videa do rozlišení 640×480 a pak to teprve otevře, ale zase z něj můžu přímo komprimovat do Xvidu což je prima.

                  0 0
                  • dieegoo  

                    to se mi nezdá, to bude spíš špatným kodekem, než že vegas nezvládne takové rozlišení

                    0 0
                  • -b-n-x-  

                    do nekomprimovaneho videa?!!! a jeste 1024×768!!!! tvuj pocitac a hlavne to diskove (pametove) pole chci mit! :-)

                    0 0
                    • dieegoo  

                      to jo no.. se hold nekdo ma :/

                      0 0
                    • Lister  

                      do toho původního rozlišení to není, napsal jsem, že je to resize na 640×480, a dělám jen kraťoučký video – 4–5 minut takže se to dá přežít :)

                      Jinak kompík už mám teď naprostý lowend – holt všechno stárne ;) disk je jen 120GB

                      Předělal bych to do MPEG2, ale nemám nainstalovaný žádný encoder, a jelikož pro něj nemám žádné dálší využití, tak to tu chvili snesu a těch pár desítek GB na disku snad nejdu.

                      0 0
                      • dieegoo  

                        k cemu encoder? Ve vegasu si snad nagrabovany film vyrenderujes jako MPEG2, v custum nastavis vse potrebne.. zadny encoder neni treba

                        0 0
                        • Lister  

                          Tady jde ale o zdroj – video, které zachytím ve frapsu mi nedokáže Vegas otevřít, takže otevřu starý dobrý VirtualDubMod, tam udělám základní ořez a resize na slušnou velikost(640×480) a nechám to uložit jako nekomprimované video – nenabízí mi to možnost uložení do MPEG2, ale stejně bych ji neupoužil, i nekomprimované video má v tomhle rozlišení přijatelnou velikost. S tímhle zdrojem pak pracuju ve vegasu. Teď jsem v něm dvě hoďky stříhal a pak mi to spadlo aniž bych to měl uložený, ale aspoň jsem potrénoval, začínám se v tom orientovat :)

                          0 0
                          • dieegoo  

                            ukládá to průběžně někam do Tempu.. až ho zas zapneš, zeptá se tě, jestli chceš pokračovat :) Video z her říkáš? Neděláš ty takový ty filmy, jak o nich byla reportáž v neděli v Pomeranči?

                            0 0
                            • Lister  

                              Ono mi to spadlo a obnova nezabrala :( Tak tak daleko jak v tom Pomeračni ještě nejsem, stříhám si jen takovou malou ukázku z mojí nejoblíbenější hry – Richard Burns Rally, už jsem něco splodil, ale to jsem stříhal jen v tom Virtualu, takže žádné přechody, titulky a tak, navíc jsem ještě neměl vychytaný nastavení kodeku – přece jen zachytávat hru je něco jiného, než komprimovat třeba DVD – takže to celkově nestálo za nic, tohle by mělo být lepší.

                              0 0
                              • dieegoo  

                                Richard… jo joooo.. taky sem hrál :) vyborná gameska

                                0 0
                                • Lister  

                                  Kdybys měl zájem:

                                  http://rbr-lister.webz.cz/…0512x364.avi

                                  Ale fakt blbě zkomprtimovaný, asi 20MB, 2:45min

                                  0 0
                                  • dieegoo  

                                    ty artefakty sou hrozny :( ale jinak video pekny, jen bych ho mozna obcas okorenil nejakym karambolem

                                    0 0
                                    • dieegoo  

                                      kdyz delas do videa.. taky bych ti neco poslal na „zdrbnuti“… az budes mit nekdy chvili cas

                                      0 0
                                    • Lister  

                                      Artefakty fakt nic moc, ale byla to první verze a chtěl jsem aby to zároveň nebylo větší než těch 20Mb, Crash bude v další verzi – bohužel replaye s bouračkama jsem si neukládal a teď momentálně nemám volant, tak nemůžu ani nic vyrobit :o). Klidně mi něco pošli, email je v profilu.

                                      0 0
                                      • dieegoo  

                                        mel by si to mit v mailu.. snad mi ted neutrhnes hlavu :D

                                        0 0
                                        • Lister  

                                          Tak jsem to včera zkoušel na klávesnici a vyrobil jsem nádherný karamboly – jediný co mi na té klávesnici šlo tak to bylo jed rovně, zatáčky fakt hrůza :), takže se můžeš těšit na hezký crashe.

                                          0 0
                                          • dieegoo  

                                            ja sem volant taky driv mel, ale ted ho neni jak pripojit :/ takze klavesnicuju taky

                                            0 0
                                            • Lister  

                                              Můj je na reklamačce a mám slušný absťák :o)

                                              Už si to bez něj nedokážu představit, video ti zdrbnu na maila až budu mít trošku času ;)

                                              Večer budu stříhat a když se zadaří tak by během pár dní mohlo být nový video na světě.

                                              0 0
                                              • dieegoo  

                                                ono to nema ani minutu delky, je to trailer.. takze to moc casu nezabere :) pokud teda nebudes kritizovat kazdou scenu a vsechno mozny…

                                                0 0
                                          • goofy  

                                            No ja jezdim taky na klavesnici, a je to zabiracka… :o)

                                            0 0
                                  • goofy  

                                    Jeee… Richard Burns… Toho taky muzu. Toho nez sem se naucil jezdit… To stalo nervu. :o)

                                    0 0
                  • dieegoo  

                    btw… myslim ze kdyz prevedes to video do MPEG2 nebo dobre nastavis DivX… tak velky rozdil v kvalite nepoznas

                    0 0
                    • Lister  

                      k MPEG 2 viz příspěvek výše, Divx jsem nezkoušel, nemám ho rád a Xvid jako zdroj mi Vegas neotevře.

                      0 0
                      • dieegoo  

                        nechci teda rozvadet nejaky flame.. ale co ti nevyhovuje na divx vuci xvid?

                        0 0
                        • Lister  

                          DivX mi hodně připomíná kodeky od Microsoftu – je ejakoby malovaný, nemá takovou ostrost jako Xvid, není zadarmo, neposkytuje takovou volnost nastavení jako Xvid – hlavně počet B-framů, jejich kvantizace, nidky se mi nepodařilo zapnout Qpel a GMC což jsou funkce bez kterých se už neobejdu, je mnohem pomalejší – hlavně poslední verze při nastavení na vysokou kvalitu....... No flame, jen můj názor.

                          0 0
    • kesu  

      super…ste machri

      0 0
    • goofy  

      Tak sem zkouknul a celkem pekny… Shlo by nejak poslat v lepshi kvalite?

      0 0
      • fousmen  

        mno hele snad nekdy pres icq kdybys po tom moc touzil, lepsi kvalita ma nejakejch 75 mb. je to rozhodne rozdil, ale jak z dig. kamery to holt neni..

        0 0
        • goofy  

          No ja sem na kolejich, takze z velikosti by o mne problem byt nemel na icq sem skoro furt, takze kdyby se ti to nekdy chtelo poslat tak muzesh… ;o)

          0 0
    • McBlacky  

      dobrá práce

      0 0
    • Andrzej  

      moc pekne

      0 0
    • Stancek  

      Chjo … wmv tak na to se asi nepodivam, nechci si zasirat pocitac knihovnama takovych mrkwosoftich slatanin.

      0 0
    • black.horse  

      pěkný vidko:-) chválím, jen tak dál

      0 0
    • Komi  

      PARÁDA … je k dispozici i Good byeKing No.1?

      0 0
      • fousmen  

        mno.. mohl bych ho nekde nasdilet, jenze je v priserny kvalite (pred rokem nebyla dig. kamera, pres kterou by to dalo natahnout) a neni takova akce a strih.. me se treba libi (hezka vzpominka na zacatky jezdeni) ale pro verenost je to podle me zbytecny.. (-:

        0 0
        • Páník  

          aspon uvidime tvuj tvůrčí vyvoj:)…ja bych na to mrknul taky

          0 0
          • fousmen  

            http://www.yourfilelink.com/get.php?…

            hele ale je to fakt zrudnost, s prehranim na full screen nepocitej, ja to musel jeste stahnout na 50 mb abych to vubec mohl nasdilet.. snad z ty hromady ctverecku poznas co se tam deje.. (-: jinak to moc stahovat nedoporucuju, dal jsem to tam na vase prani ((-;

            0 0
            • fousmen  

              hopala.. tak nestahujte! nenatahlo se mi to tam cely.. ((-: zkusim to znova az budu mit cas.. (-:

              0 0
            • fousmen  

              tak uz jsem z toho celej tumpachovej.. zkusil jsem to stahnout a jde to.. (-: takze beru zpet, link funguje.. hehe to vypada jak kdybych trpel samomluvou (((-:

              0 0
              • Lister  

                Já ti tu samomluvu naruším, už to sosám, první bylo hodně povedený, uvidím jaký je tohle. Zajímají mě ale hodně ty stránky, to tam můžeš free nahodit soubory, řeším kam mám na net ukládat videa, tak tohle by mohlo být řešení

                0 0
                • fousmen  

                  tohle stoji za prd, to rikam na rovinu (-: jinak na tyhle stranky muzes hodit cokoliv do 50 mb. moc jsem si podminky necetl, ale mam dojem ze kdyz to mesic nikdo nestahne tak se to smaze..

                  0 0
                  • Páník  

                    tak jsem na to mrknul a na prvotinu to neni spatny,i kdyz je fakt,ze 2-ka je vychytanejsi…ale zabery jsou supr no jestli to bude mit vzestupnou tendenci,tak pristi rok Dissonder a Collective hadr:).Jen tak dal

                    0 0
    • Jogador  

      Snad to tu ještě nebylo: http://www.super.cz/…eodhadl.html

      0 0
    • Radek Broz  

      Na ETBikez zacina serial galerii z Kanady: http://etbikez.com/index.php?…

      0 0
      • vojtechposmourny  

        Móóc pěkný.

        0 0
      • black.horse  

        jojo, tak tohle je paráda;-)

        0 0
      • blue  

        hmmm, Cigi se ma :-)

        mimochodem, nepremejslel si uz o nejakym prijemnejsim systemu prohlizeni fotek? :-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Premejslel, ale vsechno selhava na nedostatku casu a potazmo me neuveritelne lenosti;-) Kdybys videl, jak neprijemny je i vkladani;-) Nedavno jsem zacal delat novy etbikez, ale prerusilo to zkouskovy – vubec netusim, kdy to bude. Zatim spis predelavam tabulkovej layout do CSS, menim vzhled, optimalizuju a jiny galerie budou az ve druhy vlne uprav…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.