• johny.h

    Trochu předčasný dotaz, ale kde hodláte najíždět kilometry, pokud vám nezbylo na cestu do teplých krajů? V okolí Liberce se sníh válí dost dlouho:(

    0 0
    • McBlacky  

      predčasný? pro elitu ani ne :)

      0 0
      • johny.h  

        Jelikož kloudně nevím jak na trénink, tak se snažím držet článku z loňského Vela „Plánování tréninku“. Začal jsem v půli října kolo, trenažér zatím 3600km, teď tam bylo 14 dní lehké volno ale kdo by to vydržel? Bedřichov, nové běžky, zkusil jsem bruslení a mám výkendovou náhradu kola. Ruce a nohy přitom nemrznou a je to dobrá prověrka rovnováhy:). V průběhu února nebo začátek března zkusím cyklotrénink.com ať to má nějaký smysl! Pak snad ta silnice a bike bo dřív?

        0 0
        • McBlacky  

          mi tady v Pha nemáme tolik sněhu takže máme jasno. Kdo chodí do práce a nejezdí po nocích tak přes týden běh/spining/plavání a so+ne kolo. já ale nejsem repre vzorek najíždeče/bikera v tréninku :)

          0 0
        • McBlacky  

          a ještě k tomu kdy bike/silnice, vzhledem k tomu že závody jsou už od dubna (pár baheních lázní už v březnu) tak je asi dobrý mít nějaký ty km najetý :) slušnej základ je tak 5000 km k prvnímu květnu, ale to už není moc kategorie hobby :)

          0 0
          • skipXC  

            hm – na takový dobrý závodění to musí bejt fakt ten litr měsíčně/nebo 30hodin… pak se dá závodit a v regionálních závodech občas šlápnout na bednu. Já do toho namastim ještě na začátkem března 14 dní v Chorvatsku. Vychází to tak do 10k komplet i s kapesnym.

            0 0
            • Lance  

              blbost,nesouhla­sim,typicky alibismus

              0 0
            • McBlacky  

              tak to docela souhlasím, mimo poháry a kpž se s tím litrem měsíčně dá zajet hezký výsledek. když umíš mapovat tak na nepohárovým MTBO ti stačí nájezd i lehce pod deset ročně na bednu :)

              0 0
              • johny.h  

                Na bednu z toho budu asi já:) Loni začátek, letošní zatím těch 3,6kkm, hodlám dát těch 18kkm a rád bych se protlačil do tý dvacítky, když cyklistický bůh a cyklotrénink dá:)))

                0 0
              • skipXC  

                nebo když se za někoho šikovně pověsíš :)

                0 0
    • EL  

      Jižní Slovensko – okolí Dudínců nebo Štůrova

      0 0
      • vano  

        Chystam sa tam 1. krat,konkretne do Podhajskej, vraj tam jazdi na jar dost cyklistov z Ceska, tak snad do nejakeho balika naskocim.

        0 0
    • Biker jak Pes  

      No nevím jak ty, ale já už jsem s najížděním kilometrů dávno začal a to hned na Nový rok… :)), jinak já jezdím po asfaltu. Jde to v pohodě, ale nesmí foukat vítr a být kosa…

      0 0
    • Marry  

      da se to…treba dneska (15.1.) sme dali 90km…bylo –2°C mozna i min a da se to…na teply krajiny nemam :-)

      0 0
      • Siddha  

        asi 2 a trictvrte hodky kolem Brna, –3 st, vpoho… po nekolika dnech tohodle zmrzlyho jezdeni (vcera hodka snezeni) me zacina bolet v krku, sakra…

        jinak bud nekam na jih, nebo jezdi tady, i v te zime se zlehka da…

        0 0
        • Ice-goofy  

          tady –12 a do toho fakt nejdu tudiz stale vyckavam… snad se dockam… Tak alespon trochu valce…

          0 0
          • Daník  

            no když zvážím reálný přínos toho, co jsem schopen v těhle podmínkách přetrpět a najezdit a připočtu k tomu prosolené silnice, tak s klidným svědomím nechám kolo na háku a raději vytáhnu 3× týdně běžky. Je aspoň čas na nějakou údržbu, jen se donutit:)

            0 0
        • Marry  

          no v cca –10°C sme si to s brachou zkusili. :-( dali sme necelejch 40km…jeste k tomu ve tme. Nejdorsi je kdyz ty ruce a nohy zase rozmrzaj…to fakt boli.

          0 0
    • PetisV  

      Zatím více preferuji běžky, alespoň si odpočine hlava. Jinak trenažer (ale je to o rozum) a pokud to jde tak bajkovat ven.

      0 0
    • Daf  

      Covece je to bida. Je strasna kosa. Ale jde to po silnicich za tmy i kdyz ne tak dlouho jak by bylo treba. O vikendu sem tam bezky. Snad uz vylezou teploty nad nulu a bude lip.

      0 0
      • Corbett  

        To bude prdel až ty megatuny sněhu začnou tát. To bude zas vody, ale už aby to bylo.

        0 0
        • McBlacky  

          jj pojedem pak Bojovskej potok :)

          0 0
        • Radek Broz  

          Hmmm, tedka nasnezilo dokonce i v Praze… Bojim se, kolik toho pribylo na horach:o(

          0 0
          • cabbage  

            byhc neveril ze nekdy pouzijes slovo snih v souvislosti s Prahou:) cekal sem, ze to nazves jinovatkou, krusnohorce:o)

            0 0
          • goofy  

            Sice pocasi nesleduju, ale zda se mi to, nebo bude vazne snezit i u nas? To je jak naschval…

            0 0
      • frof  

        Jo jsme fakt ujety.Ja chodim na kolo tak kolem 20 15hod.Mrznu vzdy.Je to psycho droga.Ale da se silnice suche.Je to jenom o te tme a mrazu.

        0 0
    • Smazaný účet  

      i v okolí Liberce se dá teď jezdit, třeba na Frýdlant, akorát je trochu větší zima než na Mallorce:(

      0 0
      • johny.h  

        No jezdím přes Oldřichov, Nové město pod Smrkem, Frýdlant, Chrastava, Hrádek nad Nisou a zpět, celkem asi 100km. Docela dobré kolečko, ale před Frýdlantem to šíleně fičí skoro pořád a při týhle teplotě se to nedá. Jak už bylo psáno, když rozmrzají ruce a nohy, tak to je nářez:) Kdysi jsem jezdil do Boleslavi, ale to ještě nebyla dálnice. Teď to tam jde jen přes kopečky.

        0 0
    • Vrci  

      O víkendu běžky přes týden u televize rotoped.

      0 0
    • Meesha  

      kucí ja to na sebe prasknu… Ja sem letos este nevytah bika z baraku… :-I (nevim jak se dela zrudlej stydici se smajlik)

      0 0
      • McBlacky  

        tak to jsi pěkně v pizzze, ti radím zabal sezonu dokud je čas :)

        kolik hodin na trenálu?

        0 0
        • Meesha  

          ja mam valce, ale par hodin uz tam je :-)

          • ty vseobecny serepeticky

          Sem linej prezouvat plaste a pak mejt kolo, takze ven me to netahne :-)

          0 0
          • McBlacky  

            jsme ani v so ani v ne nemyli.. bylo čisto

            0 0
            • TinkTink  

              No jooo no…Praha :o)…tady se do terenu dostanu leda tak omylem a este ne v sedle :o)

              0 0
          • enjoy  

            kdyz naposledy napadl cerstvej snih tak jsem vytahl svoje spinavy kolo a sel se projet.po prijezdu domu a pouze lehkem oplachnuti bika sprchou vypadalo jako nove:-).resp. jsme ho takhle videl naposledy nove:-D.

            0 0
          • enjoy  

            teda jeste,retez nebyl driv tak pekne oranzovej:-))

            0 0
    • RomanH  

      Predminoulou sobotu jsem dal pri –10 60km po silnici. Kilometry sice rychle pribyvaly, ale vracel jsem se s promrzlymi rukami a moc me to nebavilo. Proto jsem v nedeli vyjel do lesa. Pri stejne teplote jsem dal pouhych 35km, ale bylo mi teplo, citil jsem se vice zbytej a spokojenej – v lese bylo jak v pohadce. Minuly vikend jsem silnici ani nezkousel, rovnou do lesa a 40km. Sice jsem chtel jet dale, ale kvuli mnozstvi snehu jsem byl nekolikrat katapultovan pres bike, tak jsem to vzdal. Asi ma najizdeni na silnici smysl pro trenovani vytrvalosti, ale me to nebavi a navic mi tam je zima na ruky.

      0 0
      • TinkTink  

        TAk to jsme na tom stejne…sice rukavice mam dobry, ale zima mi na prsty je taky – v terenu ne, ale na silnici jak se clovek celkove min hybe, to tak proste je :)

        0 0
      • Paja  

        Trenujes na Praded, co?-)

        0 0
        • RomanH  

          Tam to bude spis o tom, jestli to vydrzi zadek. Kazdopadne to bude asi jedina silnickni vyjizdka, kterou budu mit moral absolvovat (snad :))

          0 0
    • climber  

      Na trenažeru. Do konce roku jsem si dal pauzu a od 1. ledna najíždím. Zatím mám 600 km.

      0 0
      • marhi  

        Já trenažér beru jako doplněk. Tvrdí hoši jezdí venku. Ale naskakuje to pomalu.

        0 0
    • Eila  

      no tak letos mam jeste krasnou a kulatou 0:-)

      0 0
    • Manas  

      Letos mi vadi zima, takze o vikendu valce. Mam ted cca 100km Jinak 2× tejdne 4h badmintonu. Je to prasarna :-)

      0 0
    • nobody  

      Jak najíždět kilometry, resp. zlepšit kondici na jaře? Nejezdím závodně, ale chci si něco najet než začne letní sezóna. Mám jezdit vyšší nebo nižší kadenci, tepy držet vysoko, nízko? Může mi někdo napsat pár bodů, jak na to? thx

      0 0
    • kubajs mtb  

      no letos není ani tady u nás v liberci, v bedřichově jo to jo, ale dá se jezdit všude jinde :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.