Nordica Beast 69 - dotaz na lyze

6 nepřečtených
  • wertigo

    Zdravim, mam moznost koupit starsi model nejetych lyzi Nordica Beast 69. Puvodni cena je uvadena 16.000, ted je maji za 5.000 vcetne vazani. Rad bych se zeptal jestli je nekdo nejezdil na zkusenosti. Jsem sportovni jezdec, jezdim klasickou technikou(ne carv), preferuju kratsi oblouky, upravane tereny popr. mirne rozbitou sjezdovku jake jsou bezne. Moje vyska 192 vaha 100kg, delka lyzi ke kopupi je 166 a nebo 176. Dopurucite je nebo jsou to nejake zavodni specialy? Dik vsem za pripadne rady.

    0 0
    • pali  

      to si pozri testy lyzi ake zverejnuje napr. ski magazin, ale podla tvojich poziadaviek nehladas nic vynimocne, beznu lyzu

      0 0
      • wertigo  

        ski magaziny mam, ale tam jsou vetsinou pouze prehledy modelu, typ, cena, urceni. Na to mrknu, ale chtel jsem nejake info z terenu…

        0 0
    • gummo  

      no hele mam lonsky NOrdica Beast 8… na sjezdovku jsou luxusni.. ale do hlubokyho snehu nic moc.. a jestli meris 192 tak bych pokukoval po delsim modelu… ja mam tedka 166 a merim 180 myslim si ze i ja bych kousnul prinejmensim ty 176.. ale za 5000 je to paradni koupe…

      0 0
      • K2  

        Styl lyžování – sportovně turistický, lyžuju odmalička. Momentálně vlastním klasiky K2 a Dynamic Půjčil jsem si minulý rok v půjčovně nějaký dražší model Nordic (skjoro celé černé s šupinovým povrchem) a nadřel jsem se jako zvíře, lyže mě neposlouchaly na neupravené české sjezdovce hromada práce – byly strašně tvrdé. Vyměňovali jsme si lyže s kamarádama (staré Rosiňoly a Atomicy BetaCarv 9.18 a Volki P4?) a bylo to úplně o něčem jiném z pohledu snadnosti a přesnosti ovládání. Zřewjmě jsem si vybral blbý hodně sportovní model lyží, ale celkově jsem na tuto značku zanevřel a ohlídnul bych se po lyžovější:)značce. Nejlepší bude, pokud máš možnost si je vyzkoušet nebo alespoň pročíst recenze o chrakteristi­ce lyže

        0 0
    • -b-n-x-  

      Kamos ma Beasty 92 a furt si je hodne chvali. To ale asi nechces slyset, nebot to je kvuli sirce uplne jina lyze. Osobne si myslim, ze na tvuj zpusob lyzovani, bude mnoho lepsich lyzi za podobnou cenu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.