• jaradal

    Tak na můj inzerát že koupím jeté Cateye TOMO se nikdo neozval, tudíž musím koupit něco nového. Otázka je co? Kdyby bylo TOMO jdu do něj hned, protože to staré jsem po 10-ti letech v plně funkčním stavu ztratil :-( a mám vícero kabeláží atd.

    Takže jaký tachometr na MTB? Cateye, SIGMU nebo jiný? Cateye překvapilo životností, Sigma zase pozitivním přístupem k reklamacím (výměna kus za kus bez ptaní). Dejte tip. Díky J.

    0 0
    • chupas  

      nahrada neni. tomo je jen jeden. minutu ticha za tvoje tomo

      0 0
      • jaradal  

        Ano ano. Nebyla to jen jedna minuta. Tenkrát jsem se bez keců skoro rozbrečel… no a pak si celou cestu domů nadával (3h). Nechal jsem ho ležet na kapotě, když jsem nakládal kola a zbytek je jasnej. I když jsem se 30km vracel a 30min. hledal, tak je v pr…

        0 0
    • Vodys  

      Ahoj problem s nakupem tachometru jsem tu resil pred Vanocemi. Bohuzel nemuzu nejak prislusnou diskuzi najit. Nechal jsem si poradit a koupil pro pritelkyni bezdratovy ECHOWELL W1. Koukni treba na http://www.bajkshop.cz/detail.php4?…

      Nekdo tu chvalil jeho vodotesnost, tak uvidime.

      0 0
      • rarášek1  

        Echowell jsou bezproblémové tachometry. Jak ty ze základu Beta nebo Mach I,II,III tak bezdrátové vyšší sady. Bezdrátové mají označení W. Kabeláž je standardně zesílená. Vodotěsné ale nejsou. Ponoření nepřežijí, ale omytí pod pumpou jim necvadí. Jedinou slabinou je připevnění na řidítka pomocí dvou stahovacích pásků.

        0 0
    • Pekáček  

      Kup Cateye TOMO XC, ujde a máš-li vícero kabeláží, není co řešit. Bohužel se zatím všem co jsem viděl předchází hodinky a to na „digitálky“ ne málo.

      0 0
    • Vašur  

      Mě zase překvapila životností Sigma, mám v rodině 3 kousky, 12,11 a 9 let bez problémů(modely BC 500 a BC 800). Tudíž nemám zase zkušenosti s reklamací. Hlavně se mi líbí upevnění snímače a držáku na řídítka a taky magnetu na paprsku. Nevím, jak je to s vodotěsností, ale půl hodiny v totálním lijáku vydržely.

      0 0
      • jaradal  

        TOMO vydrželo skoro celou neděli na loňské Poděbradce (kdo tam byl tak ví o čem mluvím). Samotný tacháč byl v pohodě, ale po dlouhém máchání ve vodě obyčejně přestaly mít kontakty dotek kůli vodě a museli se osušit, aby zase ukazoval aktuální data.

        0 0
    • dieegoo  

      Ja mozna jedno Tomo budu mit :) nepouzivam ho protoze kabelaz mela nehodu, ale tachometr je az na vybitou baterku v cajku… mrknu se ti po nem

      0 0
    • dieegoo  

      Kdyz tak se mi ozvi na icq ;)

      0 0
      • jaradal  

        Hmm tak to nemůžu. Kdyžtak mě, prosím, prozvoň na mobil nebo pošli SMS. Určitě se Ti ozvu! Kontakt: 724 21 99 26

        Předem díky Jarda

        0 0
        • dieegoo  

          tak pardon, sem to trosku poplet.. Catye to je.. ale ne tomo, ale Kosmos… jestli by ti stacil… vzadu sou dva stribrne cudliky kazdy v jinem rohu.. tak jestli je to pripojeni stejne

          0 0
          • jaradal  

            Hmm. Tak to je smůla. Tomo má dva kontakty vedle sebe…

            Opět zatlačím slzu :-) Už jsem se těšil.

            0 0
    • Aiax  

      TOMO jsem mel nekolik let a jediny problem byl v desti – prestaval v nem snimat. Znamy u nej pretrhl kabel (ale nemel tu zesilenou kabelaz). Do podzimu jsem mel sigmu bc 1600, ale po asi 10. padu za ty dva roky co jsem ji mel prestala fungovat. Navic mi uz predtim praskla ta objimka (ale dala se zase slepit). Na jare asi koupim sigmu bc800, prijde mi to jako nejlepsi reseni cena/vykon.

      0 0
      • jaradal  

        Jo jo mám stejnou zkušenost. V silném nebo dlouhém dešti občas problém s kontakty a vodou, ale pádů za ta léta utrpěl nepočítaně a držel stále OK.

        Jak se chová v dešti ta Sigma?

        0 0
        • Aiax  

          Sigma v jakymkoliv desti normalne fungovala, takze v tomhle ohledu je v pohode.

          0 0
    • Peslezedirou  

      Ahoj, když byly povodně tak jsem zapomněl silničku na chatě a ta se cca 5 dní koupala. Tacháč Tomo byl pod vodou možná přes těch pět dní a pak když jsem si dojel pro silničku tak jsem docela čubrněl, tacháč pořád šlapal. Můžu se po něm podívat a za nějakou pětku ti ho bez kabeláže střelit.....

      0 0
      • jaradal  

        To by bylo fajn. Díky za nabídku. Ozvi se mi potom do mailu.

        J.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.