• Vojtas

    Ahoj, zajiste vite o teto ankete ve Velu, pisou tam ze se muze vyplnit elektronicky, ale ja furt nevim jak, bylo mi to divne tak sem psal do Vela jak se to ma jako vyplnit, odepsali ze nove verze Adobe Readeru umoznuji editaci.Stahl sem si tedy Adobe Reader 7.0 ale stejne mi to nejde, nevite nekdo jak na to ?

    0 0
    • enjoy  

      vim jak na to cely vyzrat.ale to bys nesmel bejt linej a vzit do ruky tuzku:-))

      0 0
      • Vojtas  

        hm, to bych si musel jit koupit Velo, nebo to vytisknout, a pak to poslat postou, ale to sem delal naposled ani nepamatuju, kdo vy jestli vubec nekdy ;)

        0 0
        • blue  

          nic jinyho ti nezbyva, to je obycejny PDF, zadny formularovy pole, ktery bys mohl odeslat, neobsahuje

          0 0
          • Vojtas  

            tak potom nechapu proc to tak pisou kdyz to nejde

            0 0
            • blue  

              mozna sem te zbytecne dezinformoval, sem si nevsimnul, ze mam doma jeste porad sestku :-)

              0 0
      • CZiko  

        víš jak to máš… příprava na akci trvá měsíc, samotná akce ani ne pět minut:-D

        0 0
    • Feďa  

      Taky jsem se nejdříve díval po nějakém freewarovém editačním nástroji na PDF… Nakonec jsem to zkopíroval do wordu, ponechal jen otázky a vždy jednu svoji volbu a ostatní smáznul. Za 5min. hotovo. Co bych kvůli rámu LUKAS neudělal:-)

      0 0
    • poiko  

      Mno, mysliim, že pokud bys chtěl editovat pdfka, tak si musíš sehnat Adobe acrobat profesional. Ten už ale zadarmiko neni

      0 0
      • McBlacky  

        tak tak zatím jsem na to nekoukal, ale v jakýmkoli grafickým/malovacím programu který umožnuje načíst pdf by šlo přes pole na odpověd dát textová pole a pak jim to poslat třeba jako jpg, pokud nemáš distillera…

        0 0
    • Vojtas  

      no tak to pak musim udelat v tom Wordu no,

      0 0
    • vili  

      otevrel v paintbrasu a zakrizkoval odpovedi a poslal zpet mejlem

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.