• Darius

    pri vymene oleje ve sve MXC air '02 jsem zjistil, ze v jedne noze jde velice ztuha (az vubec) otacet tim, co reguluje tlumeni; v druhe noze naprosto lehce bez problemu… zadnou viditelou pricinu jsem nenasel, vi nekdo, cim to muze byt a pripadne to spravit??

    0 0
    • libik  

      mel jsem podobnyej problem, avsak sem si ho zavinil sam – zvetsila se mi ta dira na ten imbus a protacelo se mi to… Tak sem do toho vlez a nastavil rucne – vse je ted ok…

      0 0
    • lubos  

      Ja bych tipoval dve moznost. Budto strhany zavit (ale to asi npredpokladam), nebo se ti do zavitu dostal humus. Asi bys to mel cele rozebrat.

      0 0
      • Darius  

        se strzenym zavitem me nestras (taky me to uz napadlo), to by bylo v pytli, navic sem s tim moc netocil… ten bordel by byl lepsi moznost, ale ted to rozebirat nebudu, olej je novy, vidle chodi… mam to nastesti nastavene tak jak mi to vyhovuje, ale nemam rad kdyz neco nefunguje:-)

        0 0
    • Snoopy  

      Jestli si nekdo pamatujete, tak tohle byla jedna z oblibenych diskusi na starem bikeforu. Marzocchi jsou vidle velice dobry, az na tu „jizanskou“ peclivost. Ja osobne bych to neresil. Vycistit to muzes, ale myslim, ze niceho nedosahnes. Me se zas u me Z4 protaci matka, co drzi nohu pohromade… Byt tebou, pokud se to nebude zhorsovat, vubec bych se nestresoval.

      0 0
      • Darius  

        OK nestresuju, zhorsovat se to moc nemuze proste s tim nejde otacet:-(… jen me zajima jak se to stalo, puvodne to fungovalo zcela normalne… snad nejaka ta spin ajak psal lubos

        0 0
    • Bodo  

      ja sem vcera poprvy zkusil stelovat utlum u MX COMP 04 a mam podobnej problem. strkal sem tam imbus a prstama neslo otacet vubec, tak sem kouk do druhy nohy, kde teda utlum stelovatelnej neni a pride mi, ze tam neni vubec nic. je to tak dobre?? v ty pravy noze to vypada jako takovej plisek se trema otvorama a uprstred dirka na imbus. kdyz sem otacel imbusem pomoci klesti tak to slo. nemel by nekdo nafoceny jednotlivy dily rozebrany vidlice, nebo odkaz na net. Nikde sem nic nenasel a nemam vubec predstavu, jak jednotlivy dily vypadaj.

      0 0
      • Snoopy  

        http://www.marzocchi.com/…AManuals.asp?… Snad tam neco najdes…

        0 0
        • Bodo  

          na jejich webu sem uz hledal a hledal sem dost i po netu. ty pdfka sou jen manual, kterej mam doma k vidlici a v nem je pomerne velky kulovy (vnitrek vubec)…:-( Nejde ani tak o to, ze bych se ji bal rozdelat, ale zatim se mi nechce a presto bych rad vedel jak vypadaji jednotlivy soucastky. Treba takovej SSV ventil se stelovanim utlumu a bez stelovani…

          0 0
        • Bodo  

          supr. nasel sem predtim stejnej popis, ale jenom pro 2003 modely. Nevim jestli to tam dali nekdy ted…:-) skoda, ze je ten obrazek tak mrnavej. Asi to budu muset stejne rozdelat jinak mi to nic nerekne. Treba sem koukal jak vejr, kdyz mi v levy noze ten dlouhej imbus na nic nanarazil a zajel celej do savle. V pravy sem sice narazil, ale kdyz se trefi ten prostredni otvurek (predpokladam stelovaci), tak taky zastrcim ten imbus az nekam daleko a na nic nenarazim. Je to OK nebo mam nejaky vykuchany vnitrnosti. Sem z toho trochu jelen a vyvalenej, tak sorry za mozna priblbly dotazy.

          0 0
          • kovar  

            je to O.K. sestihranna dira ve stelovacim sroubu nema dno. Takze klic ti muze nenavratne skoncit v cerne dire.

            0 0
            • Bodo  

              tos me potesil, ja uz vcera myslel na nejhorsi…koukal sem do savle, jak husa do flasky asi dve hodiny, volej uz sem mel i v puse a proklinal se, co sem to koupil. Asi si realizaci principu tlumeni predstavuju jinak nez vypada ve skutecnosti. Az to rozeberu, tak mi to snad bude jasnejsi. Diky.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.