• sadre

    Dobrý den,už jste nekdo slyšel o novém setu zapletených kol Remerx EAGLE??Myslíte,že se dají použít i na závodním nasazení??

    0 0
    • Daf  

      Zavodit se da na vsem moznym a tyhle kola nemusi byt spatna ale mohla by byt lehci.

      0 0
    • Vilém  

      Vypadaji efektne,vaha nic moc.Osobne bych radsi koupil Crossridy 06.

      0 0
      • sadre  

        A jaky mas na ty mavici nazor,jsou good.

        0 0
        • Vilém  

          Osobne vozim predni Crossride Ceramic,ale model 04 a nemam proti nemu zadne vyhrady.Napred jsem mel strach z pouhych 24 dratu,drzi vsak bez problemu i mojich 80kg.S modelem 06 jeste asi moc lidi zkusenosti nema,soude podle fotek budou naby totez co na Crossland 05 akorat rafky nejsou UST.Pokud nehonis gramy,tak muze byt do bodoucna zajimava moznost instalace kotoucu i vecek.Cena se mi taky zda OK,na koloshopu cca 4900,mozna nekde jeste min.Moc jsem Ti asi nepomoh,treba je tu nekdo uz ma a sdeli Ti sve zkusenosti.

          0 0
          • sadre  

            Naopak,dekuji za rychlou odpoved,tak rikas ze ty mavic budou lepsi nez Remerx,asi mas pravdu,mavic je prece jenom znacka,ale proti remerxu taky nic nemam,ted jsem koukal na koloshop a maji je tam.

            0 0
          • sadre  

            Jeste jeden dotazek,co bys teda vzal mavic Crossland UST nebo Crossride 2006, ja na bezdusich jezdit nebudu,ale to je jedno,rafky muzou byt bezdusaky a vozit v tom normalni plaste a duse.A o cenu nejde,je mezi nima rozdil cca 500Kc. dekuju

            0 0
    • Feďa  

      Půl roku (cca 2000km) jezdím ráfky Remerx EAGLE 32d. a naprostá spokojenost(do­centrovával jsem jen jednou po týdnu ježdění). Ty zapletený kola jsou na 20 resp. 24d. více jsem našel tady: http://www.remerx.cz/index.php?…

      0 0
    • speedy gonzales  

      co sem se bavil na sportlifu tak hlavni vyhodou by mela byt unosnost toho vypletu..ted nechci davat konkretni cisla, to bych kecal..ale je radove vyssi nez normal. otazkou je jaky to ma efekt v provozu…

      jinak me se ty kola libi moc..kdyby zapracovali na vaze a hodily jeste priruby tak je to super

      0 0
      • jecnak  

        Njn ale krome jinyho tam rikaly, ze to bude vazit mnohem min, takze i informace o nosnosti bych bral s rezervou (slusne receno).

        0 0
    • Nikdo  

      Kde se daj koupit zapleteny Remerxy ? Ja to zatim nikde nevidel. Kolik to stoji ?

      0 0
    • Veeteck  

      Tak uz je nekdo mate? Jak je to s realnou vahou?

      0 0
      • speedy gonzales  

        nejsem si jisty jestli se uz realne prodavaji..to ze to maji na webu je jedna vec, spis bych to jeste videl na testovani

        0 0
        • bokombo  

          Zadní ráfek mám probržděný, rozhoduji se mezi Crossride 06 (teď jsou za 4000,– pár) a těmi Eagle. Volal jsem do Remerxu, v prodeji budou tak za 14 dnů za cenu, kterou mají na webu (zadní 2950,–). Pokud jsem dobře rozumněl, tak přední výplet bude 20 a zadní 21 paprsků. Zatím jen na V brzdy, na disk až v létě. Co doporučíte (Eagle/ Crossride06/ nechat něco vyplést). Z diskuse zatím nic mo vyčíst nejde. Designově se mi líbí Eagle a i bych byl ochotný do toho ty prachy dát, ale mám obavy ze životnosti a obecně s radiálním výpletem / hliníkové špice na zadním kole – mám 90 kg.

          0 0
          • Vilém  

            Neni mi jasny jak budou mit udelanejch tech 21 dratu vzadu.Na jedne strane 11 a na druhe 10?Fakt nevim.

            0 0
            • Peslezedirou  

              Teď o tom taky přemýšlím :o)))))))))

              0 0
            • Peslezedirou  

              Teoreticky kdyby bylo 21 drátů na straně kazety a na druhé 20 tak by to šlo, ale bylo by to přinejmenším určitě podivný :)

              0 0
              • Pebe  

                To jo, 41 těhle tlustejch drátů, to už je lepší diskový kolo :-)))

                0 0
              • Peslezedirou  

                Už kecám z hladu :))) 21=11, 20=10

                0 0
                • Vilém  

                  Ale stejne by pak musely byt vedle sebe dva draty ze stejne strany naby,coz by bylo asi divny.

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Už mi to nemyslí. Třeba : na straně kazety 10 drátu dvakrát křížený a na druhé straně 11 drátu napletených radiálně. Jezdit bych to teda nechtěl.....

                    0 0
                      • Peslezedirou  

                        Jedna, dva, tři.....je jich vážně 21! :)))

                        Vypadají hodně dobře.......

                        0 0
                      • gobike  

                        Ty bily vypadaji jak z umele hmoty:)

                        0 0
                      • bokombo  

                        Vidím, že se tu rozvášnila diskuse o „OKO“. Já taky myslel, že to je nějaké divné těch 21, ale jak vidět, tak slečna nekecala :-). A teď ještě zkuste poradit něco do 2 tis. jen na zadní (max do 3 tis.), víc do toho nejsu ochotný investovat. Dík

                        0 0
                        • Mamut  

                          Naboj Author za cca 1000 z bikestore a zvysok tak, aby si sa zmestil.

                          0 0
            • Vrci  

              já mám na zakním kole taky 21 drátů.

              0 0
            • jecnak  

              Je to tak. Muzes to i spocitat: www.bajk.cz/…ata/okno.asp?… www.bajk.cz/…ata/okno.asp?…

              0 0
              • Pá-dlista1  

                To se asi uz necentruje, ze?

                0 0
                • jecnak  

                  Proc ne? Niple to normalne (sice nenormalni) ma.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    No niple jo… ale asi ctvrt rafku (v kuse) to ma draty jen z jedny strany :-D

                    0 0
                    • jecnak  

                      Nevidel bych to tak tragicky. Teda ne ze bych se Remerxu zastaval, ja bych si ty kola nikdy nekoupil, jedine ze bych je dostal na pokusy.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        když pojedeš dost rychle tak to může vypadat jako SLka :) já bych teda za ty peníze taky šel radši do mavicu

                        0 0
                    • Jarda  

                      Tady z toho delate nejakou novinku, Campa uz to nejaky cas dela a nemyslim, ze by se kola od Italu necentrovala.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Fakt? No u nas v lese to nikdo nevozi…

                        0 0
                        • Jarda  

                          Jsem nevedel, ze lesni kola se centrovat nedaji…

                          0 0
                          • djano  

                            Daju, ale musim sa pridat k Pa-dlistovi – ani u nas v lese sa Campa nevyskytuje.

                            0 0
                            • Jarda  

                              Vim, ze se Campa v lese nevykytuje, ale tady jde o to centrovani ne?

                              0 0
                              • Vilém  

                                Ale campa mela jedny z nejodolnejsich XC rafku,kdyz je jeste delala,coz se o materialu pouzitem na rafky Remerx rict neda.Pri normalnim poctu dratu to nedela problem,kdyz ho klepnes jde srovnat klestema, ale pri par dratech,jeste ke vsemu nesymetrickech bych z toho mel strach.Treba je nekdo koupi a pak da report.

                                0 0
              • MartinXC  

                21 drátů – zajímavé…

                0 0
          • Davit  

            Nechat něco vyplést. Třeba ráfky eagle na xt náby, 32× dt 2.0/1.5

            Ty kola nevypadaj špatně, ale jak to bude s opravou? to budeš čekat neš ti poštou příde prasklej drát? Na bika jedině klasiku.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.