AkceBike @ Rock Machine Torrent 03 Marzoch + disc

21 nepřečtených
  • Frankk

    Ahoj,

    líbí se mi na akcebike.cz kolo rock machine 03 s Marzochi vidlí a Hydro Sh brzdama. Je tu někdo kdo to kolo má a je schopen říci jaká je spokojenost, třeba jestli ty brzdy moc neskřípou, jak chodí vidle, případně spokojenost se servisem AkceBike.cz? Byl jsem se u nich podívat a dojem kvality mechaniků nevím nevím. Na druhou stranu si doma půlku věcí opravím sám. Proč bych si ho měl / neměl koupit? Na kole jezdím polese, po schodech, v zimě – určitě dostane zabrat.

    Díky :-)

    0 0
    • Frankk  

      Tak asi zdá se nikdo nemá zkušenosti s AKCEBIKE, případně se v česku neprodalo jedinné kolo RM Torrent?

      0 0
      • MartinX  

        Akcebike je podle mejch zkušeností v poho s prodejem, vlastní servis ale nemají, takže musíš spolehnout na vlastní síly či local servis. Torenta si koupil týpek, co ho občas potkám ve vlaku a hlásil spokojenost, jak s koupí přes Axxxxx, tak s kolem… :-)

        0 0
      • sax  

        Moje zkušenosti s Akcebike jsou velmi špatné. Objednal jsem si u nich sedlo + dva pláště. Na netu maj dodací lhůtu 3 dny. Po týdnu, kdy se nic nedělo, jsem tam volal, abych se dozvěděl, že sedlo není k mání u dovozce, pláště jsou. Po dalším týdnu to bylo to samé. Zavolal jsem dovozci, a ten se velmi divil, že prý má sedla skladem už dlouho. Maník v obchodě mi to zapřel, ale druhý den už najednou bylo k mání. Mezitím ovšem prý zase prodali pláště, které měli pro mě připravené – jestli chci čekat až zase budou. Nšchal jsem si poslat sedlo a pláště zvláště. Pláště nemám doposud … V diskuzích jsem narazil na další dva maníky, kteří měli stejnou zkušenost. Akcebike nikdy více.

        0 0
        • MartinX  

          Nechci dělat jenom pozitivní reklamu na akcibike, ale konec dobrý – všechno dobré. Kolo mám doma i když jsem musel párkrát telefonovat na mobil… :-)

          0 0
    • vlk  

      Podle výrobce by měl mít hayes brzdy mechanické viz.http://www­.rockmachine.cz/qu­ikclik/a2000_q­k.html.Ale pokud jsou tam hydry deore 525-tak ty jsou docela dobré.Zkoušel jsem je , ale na novém kole nezajeté.Většina lidí je ale vychvaluje.Zkus si tu na fóru vyhledat příspěvky o deore 525-už se to tu probíralo.Jinak u rock machine si dej bacha na váhu daného kola.Kámošův tsunami měl vážit podle výrobce 11,9 kg a váží skoro 14kg.Tak a? jim nenalítneš.Chtělo by si to kolo někde v obchodě převážit.Kdyby jsi ho vážil napiš prosím tě, jaká je jeho zkutečná váha.

      0 0
      • BiSon  

        No, torrenta ma kamos, brzdy ma hydraulicky Tektra. Co vim, tak je s tim docela spokojenej.

        0 0
        • vlk  

          tak koukam že existuje asi více torentů, možná jak který rok výroby.Zatím jsem teda zaregistroval alespoň 3.Jinak na ty tektra gemini hydraulic dost lidí nadává.

          0 0
          • BiSon  

            No, urcite ma rok 03. Minimalne ho loni kupoval. Moc nenadava, akorat obcas si postezuje ze mu zadni rychle zavada (kdyz nejakou dobu nejezdi, tak ji musi pokazde trochu „zajet“) Predni to asi dela taky, ale protoze se pouziva casteji tak to nebude tak znatelny.

            0 0
            • vlk  

              Prosím tě ,nemohli byste to kolo zvážit a napsat sem jak je těžké.Pokud nemáte váhu tak to zkuste alespoň přibližně na váze pro lidi .nejdřív se zvážíš s kole a pak bez něj a odečteš to.Díky

              0 0
              • BiSon  

                Skusim ho ukecat, ale tak hned to nebude, pres tyden jsem v praze a vikendy jsou zatracene kratky. BTW ty jsi z Olomouce?

                0 0
                • vlk  

                  Jo jsem

                  0 0
                  • BiSon  

                    To ja taky :-) Pokud mas nejakou presnejsi vahu nez je osobni, tak by sis ho mohl i zvazit sam :-)

                    0 0
                    • vlk  

                      To je právě problém.Moc přesnou nemám.Akorát u kamoše na decimálce, ta je trochu přesnější.Bydlí ve Chválkovicích.Tak bychom se kdyžtak někdy mohli domluvit.Ozvi se až budete mít naplánovanou s tím Tvým kamošem nějakou vyjížďku, že bychom se u toho mého kamoše ve Chválkovicích mohli zastavit.

                      0 0
                      • BiSon  

                        Ja myslim, ze by to slo :-) Jeste ukecat Martina, ale to taky pujde :-) Jedinej problem bude u me s casem, ale urcite tim smerem pojedeme. Kdyztak mi posli na mail tel. c.

                        0 0
                        • BiSon  

                          Takze Martin to zvazil, tady je vysledek: Kolo vazi 13,5 kg. Tedy vcetne rohu, tachometru, blikacky, drzaku na lahev a blata.

                          Jenom bych doplnil, ze jde o model 03, Suntour a 21" ram.

                          0 0
    • Frankk  

      Děkuji za informace, model to má být 2003, na akcebike ho maj mít skladem a telefonicky jsem se dohodl že si ho můžu pod dohledem projet. tak uvidíme. Dám vědět jak bylo :-). Jdu tam dneska.

      Ještě jednou díky.

      Frank

      0 0
    • Frankk  

      Tak jsem byl v AkceBike kolo otestovat. Dojmy jsou všelijaké. Svezení příjemné, jen je třeba trochu upgradnout sedlo, představec a řidítka, za každý kus odečtou 100,– a přihodí se dle aktuálních cen. že ty díly nikdo nechce se ani moc nedivím…za výměnu šaltru DEORE na LX cena dle webu. Musím tedy konstatovat že montáž kola byla o něco horší (asi mechanik externista): zadní disk lehce škrtal, kotouče nebyly úplně utažené, takže když se zabrzdilo, bylo možné v mezích děr pro kotouče otáčet ráfkem. Trochu mi bylo nepříjemné když se zatížila a povolila vidle, guma o železo pěkně skřípala. Musím říci že se servisem DoDo (dodělej Doma) u E-shopu je třeba počítat. Teď jen nevím, zda není lepší objednat si kolo rovnou v krabici a složit si ho doma sám, možná by se dalo předejít kosmetickým chybkám. Takže jsem se projel a nerozhodl jsem se. Tak se budu ještě koukat jinde a pak se uvidí. Pozitivní je že brzdy neskřípaly tak jako moje staré kotouče (neskřípaly vůbec). Při jízde ze shodů bylo kolo o něco tvrdší než můj původní bike.

      F.

      0 0
      • slayer  

        To tě na něm nechali jezdit ze schodů? To jestli tam maj víc takovejch zájemců, tak to bych teda nechtěl bejt ten, kdo si ho nakonec koupí. :-)

        0 0
      • HoralFanda  

        Mám Torrenta 03 s vidlou Marzochi a s mechanickymi Avidy CPS a nemuzu si stezovat. Krome sedla, to slo pryc po dvou mesicich, kdyz jsem zjistil, ze si zadek nezvykne :o) Jinak menit presmyk Deore za LX me prijde zbytecny. Ted jsem ho docela dobre projel v Martinskych holich a na to, kolik na nem bylo pokazdy blata, tak vse chodilo, jak ma.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.