Kupovali by jste dresy přez net ???

23 nepřečtených
  • gomolka

    ??? Chci se zeptat, jestli by jste se nebáli přez net objednat nějaký dresy, rukavice a tak? A pokud byste tedy objednali, na co by jste nejvíc přihlíželi ??? Díky moc :o))

    0 0
    • blue  

      nejvic bych v tomhle pripade asi prihlizel na to, jestli se da dopredu domluvit pripadna vymena velikosti… jinak bez vyzkouseni nekde bych se asi bal, zvlast kdyz kazdej vyrobce si ty velikosti mrska, jak se mu zachce

      0 0
    • Daf  

      Ja si kupoval dres asi 2× po netu. Vzdy jsem se ale ujistil zda mi ho pripadne vymeni. Dobre to maj udelany na strankach kalase, kde byly rozepsany rozmery dresu a tak nebyl problem vybrat dres tak ze sis ho pomeril s tim co mas doma.

      0 0
    • Luka  

      Navrhuji vyhlidnout v obchode, vyzkoushet a pak objednat jen to co vish ze ti padne . a pro jistotu jeshte domluvit moznost vymeny za jinou velikost – nikdy nevish :)

      0 0
      • mastihuba  

        ja bych hadry přes net nekupoval, protože ten čas a energie, kterou vynaložim na případné výměny mě nestojí za to.

        0 0
    • fousac  

      kamenak a vyzkouset…

      0 0
    • ravo  

      Dres ano, šortky, rukavice, boty, přilbu – určitě ne.

      0 0
    •  

      Osobne bych se asi take ujistil moznost pripadne vymeny, ale osobne by me zajimal spis problem navrhovani vlastniho dresu. To mi ho asi uz zpetne nevymeni. Ze by delali barvy a design podle me a pak by mi udelali novej:D Jinak shanim neco, kde prevazuje oranzova a trochu cerna – na silnici. Nevite o necem?

      0 0
    • Jogador  

      Já si kupoval od G-sportu jak dres tak kalhoty, poslali mi tabulku velikostí, né všude sem se vešel, ale něco jsem si objednal, a sedne mi to dokonale. Hlavně ty kratasi. Ten dres mohl být větší, ale já i tak si ho bral o číslo větší, než sem podle tabulky měl. Jestli někdo tabulku chcete, klidně přepošlu.

      0 0
      • marhi  

        Není problém. Stačí vědět jakou máš velikost. Mám to vyzkoušené i s botami( no ale nebyly na kolo) a v pohodě. Zrovna ve středu mi přišly kra?asy od kalaše. A sedí jak prdel na kameni. Heslo větší se dá unosit, menší je na prd.

        0 0
        • boulder  

          Zrovna u kratasů to heslo příliš nedoporučuju.Když jsou ti gatě velký takse můžeš slušně odřít.

          0 0
    •  

      OMLOUVAM SE ZA OPAKOVANI PRISPEVKU, ALE MAM TO TUSENI ZE JSTE HO PREHLEDLI:-(„A jak ze se lisi vubec dresy na silnici a na MTB? Jinak diky za link na ten obrazek. Dres je moc peknej, shlidnu cely ty stranky.“

      0 0
      • zirecek  

        na stranky se radeji nedivej, bo az uvidis ty stroje, tak zacnes rozprodavt rodinu… :-)

        0 0
      • ravo  

        Základní rozdíl je v tom, že mtb dres má volný střih, kdežto silniční dres je v pase stažený. Tuším, že je snad i rozdíl ve střihu rukávů a silničky zpravidla mají vzadu trojdílnou kapsu, mtb povětšinou jedn jednu. Vozím na biku silniční dres a nijak mi to nevadí…

        0 0
      • Daf  

        Ono se to moc casto nerozlisuje. Kdyz uz se ale jedna o MTB dres tak ten volnes strih se hodi spis jen na takove free jezdeni. Me docela vadi kdyz za mnou pri jizde neco vlaje. Podle me ten silnicni je lepsi a tri kapsy jsou docela prakticke.

        0 0
      • MARIN  

        Jako MTB dresy byvaji uvadene ty s volnym strihem (nestazeny pas a rukavy) obcas jen jedna kapsa na zadech a taky hlavne vzhledove byvaji uvolnenejsi. Mne osobne u nich sedi snad jen ten vzhled ale jinak volne rukavy a pas davaji moznost ruzne letajici haveti a bordelu dostat se pod dres a obtezovat. Takze ja radeji i na MTB silnicni dres s upnutejsim rukavem a pasem a rozhodne na zadech 3kapsy (vic se tam toho vejde :)

        0 0
    •  

      A kolik jste vy osobne dali do dresu a kolik do trenek? A co nejaky stranky, kde si ho muzes nechat usit (se svym designem a barvami)? Pokud mozno firma okolo Plzne. Dik

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.