• Nazdar. Mam moznost si sehnat „originalni“ dres Euskaltelu pro letosni rok. Material je 100% polyester, velikost vyhovuje a cena 1000Kc. Trapi me ale jedno. Dres se mi sice libi, je to takovej muj vysnenej, ale kdyz me v tom nekdo uvidi…Rozhodne nejsem zadnej chrt, jezdim vicemene pro zabavu…tak co si asi rekne

    0 0
    • Lahváč  

      Na to kasli :)) Ja taky nejsem zadnej chrt, nohy si neholim a pritom jezdim na silnicce v dresu ibanesta.com :)

      0 0
    • Man  

      mozno si bude mysliet, ze uz mas svojich dennych 300km za sebou :-)))

      0 0
    • Marry  

      taky se mi hrozne libi…kde si ho sehnal ?…?

      0 0
    • MARIN  

      kdyz se mi neco libi je mi jedno co si kdo rekne – ses zenska nebo co ?

      0 0
    • HonzaV  

      No jestli jezdíš na biku, tak alespoň budeš mít jistotu, že si tě nějakej myslivec nesplete s lovnou zvěří. Možná jen s obrovskou liškou :-)) Pokud se ti líbí tak to neřeš, tyhle problémy většinou řeší ženský, teda alespoň ta moje :-(

      0 0
    • Lahváč  

      Kdes ho sehnal? Ta cena je fakt suprová…

      0 0
      •  

        Tak, pokud o nej mate vazny zajem, mrknete na http://cgi.ebay.de/…BayISAPI.dll?… , kdyz vam to nebude fungovat, tak www.ebay.de a zadate v rozeviraci nabidce SPORT → nabehne vam stranka, po leve strane bude Radfahren, nebo neco takovyho. Pak staci akorat v Suchen zadat EUSKALTEL. Cena zatim 30,50 Euro, prave ted zbyva 1den a 23hod do konce drazby. Ja jsem si koupil uz oranzovyho Apache, pac me odradila doprava a nemoznost si zbozi vyzkouset – ale kdybych dneska nesehnal ten dres od Kalase, sel bych do nej hned. Preju hodne uspechu:)

        0 0
        • Lahváč  

          to se asi bude platit vysoký poštovný :(( a když si ho nemůžu vyzkoušet.. nevíte někdo, kde v praze prodávaj dresy prof. týmů?

          0 0
          •  

            ja jsem si zas rekl, ze kdyz je ta cena tak nizka, ze bych za postovny zaplatil i 500. Postovny ma byt pry kolem 100Kc, ale VUBEC si nejsem jistej. Ale je krasnej, co?

            0 0
        • Beeda  

          PepAne, kde maj dresy Apache? dik B.

          0 0
    • Vilém  

      Proc si kupujete reklamni dresy a jeste za ne platite nechutny penize? Osobne mam nazor ten,ze pokud za neco zaplatim nemalou cenu, tak jeste nechci delat nakym firmam zadarmo reklamu.Proto kupuju dresy bez popisu, max logo vyrobce.Totez pro bike a dily,na kolo Kellys nebo Trek bych nesedl uz jen proto, ze bych byl jak reklamni panak.Nejvic me rozesmejou typci na Kellysu a Kellys dresu,kratasech a ponozkach,no hlavne ze jsou spokojeni.Nechapu je,jet na vyjizdku nebo zavod a potkat min.20 stejnejch kol a dresu??

      0 0
      • Pepazdepa  

        Viléme ty si v.ů.l. Nech každýho at si chodí jak chce! Nebo jezdí.. Vždy? je to jedno.. Kámoš co spolu jezdíme, koupil 5ks drasů za 200Kč v sekáči.. Byla tam jeho polovička a hned mu volala, že tam leží v kupě hader ty barevný trika co nosí na kolo :) Závidím mu je! Fakt kup jako blázen a to že jsou některý barevný a popsaný je mu i mě i tobě i nám i všem, úúúplně jedno..

        0 0
        • Gatier  

          Zasrane kratasy so sekaca :-)

          0 0
          • dalimil  

            ne ,ne já měl ze sek. dres lokální VI. ligové belgické formace -vrughkbnkf- a byl jsem v lese jediný :-)

            0 0
            • Třé?a  

              Koupil sem v sekáči sres s nápisem SKALA a ROLLAND. Je mordro bílej a taky tam sou znaky citroenu colnaga. Nevíte co je to zač?

              0 0
              • Dumbo  

                asi zacnem obiehat pravidelne sekace… jak citam tak sa dozvedam ze tam mavaju dobre veci nedavno som sa dozvedel ze nejaky chlapik frirajder objavil v sekaci nejake FOX dlhe nohavice na MX aj stymi vsetkymi nasitymi chranicmi nove este aj z vysackou FOX za 250sk a teraz sa drztre :-) zjednal ich na 100sk no povedzte ne dobra kupa ? PS:tento pribeh je z druhej ruky od kamarata takze za pripadnu nepravost nerucim :-)

                0 0
        • enjoy  

          jestli je vul tak ja jsem v tom pripade taky,mam uplne stejny nazor. stejne jako tobe muze byt jedno jeho nazor.rikas ze je vul a pritom se mu snazis vyvracet jeho nazor.on ma svuj nazor,ty mas vuj nazor.proto je vul?srovnej si to trochu:-)

          0 0
          • zwwak  

            Vůl je ten, kdo si myslí, že jeho názor tvoří sředobod vesmíru ( a podle toho hodnotí ostatní ).

            0 0
            • Dumbo  

              enjoy a zwwak ak patrili tieto odpovede k mojej reakcii tak prosim vysvetlenie nejako som nepochopil :-))))) hlavne enjoyovu definiciu :-)))

              0 0
              • Air  

                ale no tak, vzdyt je podle razeni prece jasny, ze odpovidali Pepazdepovi :) Kdyby odpovidali tobe, tak je odpoved zarazena a odsazena zleva pod tvym prispevkem.

                0 0
                • Dumbo  

                  aha zase som ocosi mudrejsi ! :-)))))) a ja som furt myslel ze to nerovnomerne usporiadanie prispevkov ma na svedomi MOZILLA a ono to je naschval aby som videl ku komu patri :-)))) som asi LAMA :-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.