tady chcip pes, to jste vsichni na horach???

84 nepřečtených
  • Luka

    To je neuveritelny, nejen ze musim hakovat mezi svatkama a neni nic na praci, ale ani na foru to nezije, bozinku pomoooooooc!!!! To jste fakt vsichni na dovoleny? Sorry za offtopic, ale fakt se hrozne, ale uplne nehorazne nudim!!!

    0 0
    • Floydie  

      tak jdi domu, jdu udelat to samy

      0 0
      • Luka  

        az za 4 hodiny :((((((((

        0 0
        • rock  

          A já už za dvě, heč …

          0 0
          • Luka  

            No, doufam ze nebude uz snezit, nebavi me 3× denne odklizet snih pred barakem firmy, kam nepachne ani noha BO VSICHNI NORMALNI JSOU NA DOVOLENYYYYYY

            0 0
            • blue  

              aspon si protahnes trochu telo :-)

              0 0
              • Luka  

                SMutne koukam na zaveje snehu, na krasne utapkany snih tady v HocPoc na silnicich ooo jak by to bylo krasny na kolooooo..... :////

                0 0
                • blue  

                  jo, ja rano premejslel, ze bych jel vyjimecne na kole do prace

                  0 0
                  • Luka  

                    Ja to mam po prumyslovy, tam je sice snehu taky dost (nebo aspon rano bylo), ale nehodlam riskovat ze me nekdo na tom snehu sunda… ja radsi mimo civilizaci (v ramci moznosti: alespon mimo hlavni silnice) blbnu na snizku…

                    0 0
                    • blue  

                      vzdyt tam jsou chodniky, ne?

                      0 0
                      • Luka  

                        :) chodniky jsou jen na prumyslovy, to jo, ale pak na sterboholsky uz zadne chodniky nejsou… :((( …

                        0 0
                  • Manas  

                    Ja rano premejslel ze hodim boobika na praci kdyz je venku tak krasne a pujdu se projit. Nakonec me nalakalo do prace kafe a rychlej net :-) PS: http://www.novinky.cz/…-hlavou.html Prectete diskusi, ta je skvela.

                    0 0
            • rock  

              Tady (v Brně) je úplně modrá obloha, už od rána svítí sluníčko …

              0 0
              • Luka  

                tady se puchejr snazi probojovat skrz lehce snezici mrakoty…ale po modru ani stopy a staale padaaaa

                0 0
              • Splinter  

                Svítí sluníčko? Tak to budu muset ještě asi chvilku kopat…Kolik metrů ještě asi zbývá? Včera sem odhazoval 25minut silnicu a pak projeli s pluhem.. achjo…:)

                0 0
        • Floydie  

          puvodne jsem mel jit taky az vecir dom, ale zdrave jsem usoudil, ze support zmaknem kdyztak po telefonu a naucil jsem kolegu restartovat router (vytahnout napajeni). to myslim staci :)

          0 0
    • Splinter  

      Všecí nejsou… Někdo se učí na zkoušky…:(

      0 0
      • cabbage  

        jo, a ze to jde blbe:///

        0 0
        • Manas  

          Hehe, loni sem smolil diplomku a drtil se na statnice :-) Zaplatpanbuh ze ty nervy sou pryc :-)

          0 0
        • Splinter  

          Už toho mám pokrk.. Zítra vyrážím na bajk… Třeba někde uvíznu:)

          0 0
    • Manas  

      No ja jsem v praci taky. Chcip tu pes, nudim se a aspon dneska odtahnu ve tri na badminton :-) V sedm jdu lezt a zitra se budu plazit.

      0 0
    • khooca  

      Taky chcípám v práci. Ale to se za hoďku změní :)

      0 0
    • Dan  

      Tady v Liberci už od včerejška padá,leží asi 20cm novýho sněhu, takže už těch 32 km do 3,5kkm neudělám

      0 0
    • Darkson  

      já mám náhodou v práci pohodu, nikdo nevolá, čistim stůl a šuplíky, koukám na BF, popíjim šampus a červený, pojídám cukroví…nestě­žuju si:-)

      0 0
      • Luka  

        nutno podotknout, co se deje u nas: nikdo nevola, nikdo nepise, roky mam uspesne prevedeny a zaarchivovany lonsky, na netu na vsechn diskuzich mrtvo, snih odklizenej, hry zadny, chlast zadnej, jidlo zadny (a to je nejhorsi), v penezence 6 korun (ani na cinu to nestacilo), 22 stupnu, takze ve svetru mi je pomerne chladno a nuda, nuda, nuda… a ticho… :/

        0 0
        • Manas  

          Mas mit sluchatka a 20GB hudby na firemnim laptopu :-)

          0 0
          • Luka  

            no, hudba by byla… ale ty sluchatka prave nejsou… a nahlas se tu poslouchat neda, nejsou repro, a navic, me milovane countryradio odmitaji kolegove poslouchat a jelikoz se neda nic jinyho na tom kramu co tu mame naladit, tak tu jen vrzi zarivky a muj komp, kterej nema zvukovku a tak se ani nemuzu koukat na filmy ://///

            0 0
            • Darkson  

              aspoň že Tví kolegové maj rozum

              0 0
              • Luka  

                nojo, no, kazdej tomu rika jinak…

                nase vedeni bohuzel uznava jako jedine poslouchatelne radio radio BlaTnik… a kolegove zase cokoli rockoveho, shileneho a jak oni rikaji „radio pro chlapy“… takze neposlouchame nic a tise si klapeme klavesnicema do rytmu

                0 0
                • Darkson  

                  já s kolegyní v kanclu taky „bojuju“ o frekvenci, ale na mým starým dobrým rádiu toho moc naladit nejde. většinou tady hraje nějaká Evropa2 nebo Frekvence1, ale občas se naštvu a přeladim na Beat nebo Rockzone. a když je nejhůř, mám v zásobě i pár CD, báječnou atmosféru naladí třeba The Doors :-)

                  0 0
                  • Luka  

                    No, ja jsem folkova, takze me by tu atmosferu asi nenaladili :)))

                    0 0
                    • rock  

                      Poslední 4 hodiny jsem poslouchal Krylologii, neboli komentovanou historii Karla Kryla :-) … líbilo by se Ti tady, kafe dělám dobrý. No ale máš smůlu, Kryl dohrál a Bad Company už by se Ti asi moc nepozdávalo …

                      0 0
                      • Luka  

                        No, nejsem JEN na folk… taky kluci se mi libi :))) Ne, vazne, mam rada ledacos, ale Seppultura to neni… ma-li to peknou melodii nebo napadity text, je li to country, folk nebo oldies (60–70´s), pak se mi to bude libit.

                        Diky za nabidku, az budu shanet novej job, tak se ti prihlasim :)

                        0 0
                        • rock  

                          To, co mi hraje, je ročník '74; mimochodem VELMI kvalitní ročník (můj). Jo a moje nabídka zněla na kafe, nikoliv na nějakou formu dlouhodobějšího soužití :-))) …

                          0 0
                  • Manas  

                    Ja jsem 6 let kazde prazdniny delal v kanclu kde se poslouchalo radio Jizera. Docela slusnej vyplach mozku. V te dobe sem taky zacal poslouchat techno a trash metal :-)

                    0 0
                    • Darkson  

                      největší psycho bejvá před vánocema v obchoďácích, kde už od listopadu hrajou dokola koledy. na mne lezou po 10 minutách v takovým prostředí mdloby. už samotná představa teroru poslechat něco tak nechutného 10 hodin denně ve mne vyvolává amok a sklony k (sebe)vraždě;

                      0 0
                      • Manas  

                        Jj, znam z dob kdy sem delal brigadku v Hypernove. OP osmi hodinach bych byl schopen vrazdit.

                        0 0
                  • blue  

                    par mesicu sem kdysi delal taky v damskym kolektivu… dopadlo to tak, ze radio bylo na pracovisti zakazano :-)

                    0 0
                    • Darkson  

                      kolegyňka když je v náladě a neni tu šéf, tak na plný koule pouští Nonstop Michala Davida…naštěstí je tahle perioda občasnější než jiná :-)))

                      0 0
                      • Chuck  

                        no ono nakonec je psycho každý rádio, protože at hrajou jakejkoliv styl, stejně tam omýlaj 10–20 songů pořád dokola, takže se to dlouho poslouchat beztak nedá. btw pořád rozmešlim co dělat na silvestra:o) co mě ale sere, že asi nepojedu na tu vyjíždku o víkendu. sem pořád nachcípanej. a to je tam ted tak krásně.

                        0 0
                        • Darkson  

                          pro případ nouze tu mám stažený MP3 Skyforger! mne taky holky v práci tvrdí, jak je hnusný počasí a nemůžu jim vysvětlit, že je venku nádherně :-)

                          0 0
              • djano  

                Co mas proti country ? Mne obcas pripada zvlastna hudba na extrem sport kanali – no skor hlasy spevakov – akoby im nesadol obed…

                0 0
            • Manas  

              Ja mam sluchatka dvoje, pro pripad vypadku :-) Muzu ti jedny pujcit, staci jen zaskocit na Chodov.

              0 0
              • Luka  

                TO uz muzu zaskocit rovnou domu a zustat tam :)))

                0 0
            • MartinXC  

              No tak hrábni do historie b-f: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… vyber si něco a otestuj …

              0 0
            • Medunka  

              ja mam pohodu, ze tri kancelari jsem tu dve, ja mam hozenyho na pozadi cervenyho trpaslika… a vegetim spokojene po obidku u kavicky ;-) Na snih koukam z okna, pac clovek na horach neni…

              0 0
    • termit  

      no sem taky v praci a budu i zitra…fakt parada… :( ale doted se nenudim, ikdyz uz snad to podstatne mam…na zitra planuju jen koukat na projektoru :( tak vsem hodne zdaru

      0 0
      • termit  

        heh…mi vypadlo par slov ci co…budu koukat na film…nebo tak neco…jste asi pochopili :) no nic no…se naucim mozna nekdy psat…

        0 0
      • Luka  

        tak, tolik odvahy a mentalni sily jsem nemela… vzala jsem si na zitra dovolenou, to uz by bylo na me fakt moc, bejt tady i zejtra, aspon rano bylo jakztakz co delat, ale aby od rana nebylo do ceho pichnout ://///// to by me zabilo … Stokrat nic zabilo osla.

        0 0
        • termit  

          >> Stokrat nic zabilo osla

          to jako me jo?!? :-p njn…mit dovolenou tak to taky tak udelam…a z novy se mi to brat fakt nechce…a este k tomu sem zustal halt posledni no…kolegove to zabalili a nekdo tu byt musi…

          0 0
          • Luka  

            no, ja to s tim oslem myslela na sebe :)

            ale jinak, preji pevne nervy a hodne filmu do zasoby......

            0 0
            • termit  

              dekuji…to je jediny na co si nemusim stezovat – kvalita filmu… :) jeste jsem zvedav jestli pak dojedu do jizerek na silvestra v tomhle pocasi…aspon bude sranda…tak si uzij konec roku…

              0 0
              • Luka  

                My vyrazime na silvace do krkonos v sobotu brzo rano, takze strachy mam podobne, i tobe preju PF (Proste Fsechno nejlepsi do noveho roku)

                0 0
    • Manas  

      Jeste muzu doporucit www.somethingawful.com Vyborna stranka pokud vladnes slusne anglicky.

      0 0
    • tjuren  

      Takovy blby topic a za hodinu hafo odpovedi, je videt ze tech unudenych v praci je vic ;~] Ja si na nudu v praci nikdy nestezuju, aby me panbu nepotrestal. Odchazim domu zitra odpoledne, tak se toho jeste muze prihodit…

      0 0
      • Manas  

        Ale je to jen 9 lidi. :-) Ja jsem rad ze mi to tu pekne bezi, server nerobi errors, uzivatele neblbnou se zarizenim. Parada. Nudim se rad :-)

        0 0
    • jecnak  

      Nahodou, diky nude jsem nakonec udelal furu veci, ktery jsem cely rok nechaval na pozdeji.

      0 0
      • Luka  

        To ja taky… jenze i to uz je hotovo ://

        0 0
        • Medunka  

          tak jdem nekam parit… kupodivu mam volny vecer ;-)

          0 0
        • jecnak  

          A co pomoci bliznimu svemu, kdyz jsou ty svatky…

          0 0
          • Luka  

            Dobre, umeju po nich nadobi, ale to je vsechno, co pro sve milovane kolegy udelam

            0 0
    • Peslezedirou  

      Jak chcípnul pes??? :o/ Pes je maličko odřenej ale celkem ok, akorát ho štve pracovat mezi svátkama a ťukat písmenka na klávesnici, které se pak objeví na monitoru :o) Pracovní morálka je 0% Chjo to je den :o(

      0 0
      • Luka  

        Uz se ti mam zase omlouvat? Kakraholte???

        0 0
        • Peslezedirou  

          :o)))) BTW: včera večer jsme venčili pesana v Šárce a díky sněhu je v lese krásně vidět, tak mě napadlo jestli nechce někdo dát noční zimní bajking?

          0 0
          • jecnak  

            Chce, teda jestli to neni jen na Luku ;-)

            0 0
            • Peslezedirou  

              Jasanda, že je to pro všechny? Nechcete třeba ukázat nějaké trejlíky v Šárce?

              0 0
              • jecnak  

                Hele tak zaloz novy thread, ja se urcite pridam. jedno svetlo muzu pripadne pujcit.

                0 0
          • Luka  

            Tak mam podobny zazitek ze vcerejsi vecerni prochazky, dokonce jsme v tom cerstve napadanem snehu nasli stopy po byciglu!

            Je nadhera jak se odrazi svetlo a je krasne videt, fakt parada!

            0 0
    • rock  

      Čas se navršil a já jdu domů. Tím skončilo moje pracovní snažení v r. 2005.

      0 0
    • goofy  

      Ja sem tu nebyl, pac sem makal… Holt tezky zivot studenta… Aspon o svatcich si musim neco pridelat… Tak a ted uz sem doma, a jdu se vrhnout na veci do shkoly… Holt zapoctak je za nama, a ja jeshte nemam zapocty… ;o)

      0 0
      • TinkTink  

        Sorry, ale „tezky zivot studenta“…si pockej az budes taky pracujici heleee :))))

        0 0
        • goofy  

          OK… Chybely tam ty uvozovky, ale je to holt narocne… Clovek aby kazdy den chlastal, pak se z toho lecil, k tomu hafo prace do shkoly, a eshte za neco se chlastat musi… ;o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.