• Ice-goofy

    mam dotaz mam v umyslu zakoupit si ram na MTB doted jsem vlastnil trek 6700 vel 21,5 byla s nim spokojenost(uz kolo nemam) ted uvazuji bud o ramu trek 8500 (jaky je vas nazor) ci mate nekdo jiny prehled o velkych kvalitnich ramech plus minus
    15 000,– diky

    0 0
    • Meesha  

      8500 je fajn ram. Prijemna geometrie, cena, tuhej a v tom XLku vazi tusim kolem 1800g, coz mi taky prijde ok. A je to Trek :-) No a pak treba Durateca, na chvilku magneziovou meridu a tak… :-)

      0 0
    • Flais  

      Pokud jsi byl s 6700 spokojen není důvod nebrat 8500. Je také fajn že je za dobrou cenu. Geometrie stejná jako 6700. Budeme teď kupovat ještě Ziggurata od GF, jako „bonus“ je tam kousek karbonu, stojí zhruba kolem 11000Kč ale je to jen 21" (ale délka stejná jako Trek) a asi by vypadal u tebe s hodně vysunutou sedlovkou divně.

      0 0
      • Ice-goofy  

        byl jsem spoko i ted barva 06 vypada hodne cool jen sbiram i zkusenosti jestli treba neni nahou nejaky lepsi ci jiny podobne kvality… treba zmenim nazor a koupim ten take jsem dost vysoky tak proto i se ptam

        0 0
    • Ice-goofy  

      Tak pomalu selektuji Co rikate na ram CUBE Elite a ram Trek 8500 , ktery by jste vzali? diky

      0 0
      • Flais  

        Treka:-) CUBE si mi zdá totiž velmi krátký, je sice ve velikosti 22" ale délka horní trubky je jen 600mm takže se mi zdá i s dlouhým představcem malý, Trek má 64,1mm.

        0 0
    • Ice-goofy  

      Pokusim se vas jeste otravovovat svou nerozhodnosti… ted jsem byl v shopu a nabizi mi rad Cube ams pro za rozumny peniz a rikaji , ze by to bylo pro me lepsi nez hardtail… co myslite? tento Full ci pevny ram.. jezdim Xterru ci XC

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.