Stedrodenni vyjizdka, Brno - tekuty kaprik:o)

59 nepřečtených
  • Paja

    Kdo nemusi strojit stromek a vrazdit kapra, 10hod-cca 14(15)hod., na znamem miste v zabrdkach u kostela, snehova vyjizdka za odkazem Franty Kocourka:oD

    0 0
    • mastihuba  

      a kudy se pojede? do města se mi moc nechce.

      0 0
      • Paja  

        To ted prave musime vymyslet:) ale jak tak koukam z okna a na predpoved, snehova vyjizdka to asi nebude a nevim, jestli to nakonec nebude na silnici.

        0 0
    • Martula  

      Jůůů :o)

      0 0
    • Karaya  

      Jupí, na kapry do Jedovnic, na to jsem se těšil.. Jdu to šetrně oznámit ženě… :-)

      0 0
    • FunTom  

      Rád bych jel, ale návrat ve 3 mě asi doma nesežerou. Nechcete dřív vyrazit a dřív se vrátit. Jo a snad nebude totální obleva. Jinak to vypadá, že v pátek jedu s Martulou, Skokanem a Lisakem do NMNM. Chce se někdo přidat?

      0 0
    • Pivomil  

      Cau, uz jste se nejak dohodli ? Ja bych urcite jel,cim delsi trasa tim lepsi :)

      0 0
      • Lišák  

        Se netěšíš na stromeček? :-)

        0 0
        • Pivomil  

          Se tesim na kolo, za posledni mesic jsem jel 1×, slovy: jedenkrat… takze cas jezdit.. :) Mam blatniky vpredu i vzadu,novou kazetu,prevod­nik,retaz a chut jezdit ! :)

          0 0
          • Lišák  

            „za posledni mesic jsem jel 1×, slovy: jedenkrat…“ promiň, že kopíruju, ale i u mě je to tak :-/

            0 0
    • Pivomil  

      Tak bude se teda v SO neco konat ? Ja muzu tak na 90% tak jestli mam ject sam a nebo se k Vam pridat.. :)

      0 0
    • Karaya  

      Vzhledem k pocasi bych navrhoval silnicni vyjizdku, Martula ma novou silnicku, Paja staci silnickam i na biku, to je uz vyzkouseny a zbytek se uvidi :-)

      0 0
      • Pivomil  

        Mno, ja pojedu na bikovi s Vami, silnicku jsem pred mesicem vypuliroval ze je jako nova, tak se v nejh. povezu v haku za ziletkou :)

        0 0
      • Paja  

        V terenu bude ted asi peknej marast, takze souhlasim se silnici pokud se nevyplni rosnickarska vestba a nebude rano chcat (ma byt zatazeno s destem, rano 1, odpoledne 5 nad 0)

        0 0
        • Pivomil  

          Jojo v terenu sou sracky, slapl sem v jednom miste kde nerostla trava a mel sem pekne spinavy boty,takze urcite po silnici,rsp. ne po hline,navrhy trasy ?

          0 0
    • Siddha  

      bych se s mistnimi bikeforisty rad potkal, zvlast kdyz je to kousek od baraku ale 24. to nevidim… slibil sem vycistit koberec, do haje… ;)

      0 0
      • Pivomil  

        No me osobne je to celkem jedno, muzu prozatim vsechny tri dny, t.j. 24–26,to jdu proste na kolo i kdyby hrom bil ! :)

        0 0
    • Karaya  

      Je mně dneska nějak divně, tak uvidíme zítra, každopádně pokud přijedu, tak na silničce…Jet by se mohlo nějam na jih, třeba po stezce kolem řeky na Rebešovice a pak směr Slavkov?

      0 0
      • Pivomil  

        a kde a kdy je ev. vlastne sraz ? :)

        0 0
        • Karaya  

          V 10:00 v Zabrdovicich u kostela (Vojenska nemocnice), mapku byla snad u kazdeho predchoziho sjezdu :-)

          0 0
          • Pivomil  

            v poho vim kde to je, sem z Vinohrad a jezdim skoro denne kolem :) Sice nevim jestli zitra vyjedu,ale snad jo..

            0 0
            • motylek  

              Protože nemůžu jet, tak vám popřeju hezkou vyjíždku a ještě hezčí Vánoce.A jak máte kdo čas po vánocích.

              0 0
              • Pivomil  

                ja kazdy den od tech 10 klidne, jen zitra nevim,jeste makam a nevim do kdy…

                0 0
          • Martula  

            To narážíš na mě? :D

            0 0
            • Pivomil  

              ?

              0 0
              • Martula  

                Já jsem takový máslo..když jsem ještě nevěděla..kde ten kostel je..všichni mi tu dávali odkazy na mapy…hold Brno je velký :o)))

                0 0
    • Paja  

      Na Lesne poprchava a je docela mokro, takze to nevidim optimisticky. Chysta se nekdo i za tohoto pocasi?

      0 0
    • Paja  

      uz nic nepada, jdu to zkusit…

      0 0
      • Martula  

        He he u nás je to namrzlý.. :o))) ale vyjedu asík…asík..mno každopátně ráda… Maťa Přeju krásný a veselý…mám Vás ráda… :D

        0 0
        • Paja  

          Skoda zes nedojela, zas sem mel pro tebe ten vanocni darek, taky nechapu proc u me nechava Jezucha Tvoje darky, kdyz se uz potkame, tak ho zapomenu:o)

          0 0
          • Martula  

            No..a u mě nechává zase ty Tvoje dárečky…asík má sklerózu…už to není mla´doch co býval :o) Dobrou chuťku. Maťa :D

            0 0
      • Karaya  

        Tak to jsme se asi minuli, byl jsem tam od 10:00 do 10:12 pak jsem usoudil, že jste máčky a jel na sólo jízdu, bylo pěkně (v rámci možností) dokonce jsem se projel s favoritkou i po sněhu a ledu, po 33 km jsem usoudil, že to na štědrý den stačí.. Přeju štastný a veselý, a taky Boží blízkost…

        0 0
        • Martula  

          tobě samozřejmě taky…už se těším až zase všichni vyrazíme…někam :o) Ty, jezdíš taky na běžkách? :D

          0 0
          • Karaya  

            Jezdil bych, kdybych je měl…Kdyby jsi věděla o někom kdo prodá běžky na mou výšku, tak sem s ním..:-)

            0 0
            • Paja  

              Zkus se podivat po hypermarketech, ted tam maji sety – turisticky bezky, vazani, hulky za cca 2000, s nejakejma levnejsima botama by ses vesel do 3500–4000Kc.

              0 0
        • Paja  

          Nepsat ten blbej prispevek taxem te stihnul, ja mel na budiku 10:11, kdyz sem byl u kostela…to muselo byt fakt o chlup, njn chce to jezdit vcas, ale i tak bylo 60 kilacku na silnici fajnych v nizsich polohach bylo i sucho.

          0 0
          • Pivomil  

            Jo na silnici je sucho,sem jel na Kalecnik po cervene od Hadku a utrpeni,kdyz sem se vyskrabal nahoru a pokracoval dolu dal po cervene smerem na Sumice, musel jsem slapat z kopce abych jel kolem 20kmh. Kdyz jsem jednou akcne pridal a odvazil se mrknout na tachometr tak sem se zrovna blizil k hrozive rychlosti 25kmh a vzapeti sem se vyvalel ve snehu :)

            Jinak to slo,jdu si dat jeste hodku na trenazeru,ktery me jedna dobra duse pujcila,at jsem trosku v kondici.. :)

            0 0
      • Pivomil  

        No ja to pujdu zkusit za chvili.. :)

        0 0
    • ada  

      Ahojky, posielam vam pozdrav z krasne zasnezenej Oravy (rano chumelilo ako v rozpravke), prajem pekne a pokojne Vianoce a aji pekne pobikovanie. :o)

      0 0
      • Paja  

        To musi byt krasa, i bez snehu jsou ty kopecky na Orave takovy pohadkovy, v Brne bylo dneska uplny jaro 6 nad 0, snih 00nic, uz se tesim az zitra vyrazim na chalupu na zasnezenou Vysocinu. Korculuje se na Orave? Preju Tvym kolenum do noveho roku hodne zdravi:o)

        0 0
        • Martula  

          Na Vysočině je sněhu..valím tam na Silvestra…teda 27.-1.1. se těším..myslíš, že se potkáme? :D Ty tam u Vírské přehrady..a já na Fryšavě :o) že by náhoda? Maťa

          0 0
          • Paja  

            Jeste nevim jestli budu na Silvestra na Vysocine, mozna bude behem tydne presun do Orlickych hor, neboj darecek ti schovam…

            0 0
            • Martula  

              Dík moc…hlavně si užij volna..a pořádně se na těch horách vyblbni..jako já :D Maťa

              0 0
              • Martula  

                Taky ti ho schovám… :D

                0 0
              • Paja  

                O.K. taky Ti preju stastne a vesele, pohodu, klidek, svaracek, sem tam nejaky panacek(kadova­nek:), na kosti si davej bacha, ale na ty svoje, at je pri nejakym bezkovym pruzkumu zeme nezlames:o)

                0 0
                • Martula  

                  Děkujů..to je od Tebe pěkný…jsem si včera stáhla z netu..Pohoda, klídek a svařáček.....víš že umíš zpívat..teda ,,broukat" :D…

                  0 0
        • ada  

          dikec, kolena si pod stromcekom nasli Gelaktiv, tak dufam, ze im docvakne, co s tym maju robit. :o)

          0 0
          • Paja  

            Kdyztak jim porad at s nama muzou na bajk:o)

            0 0
          • motylek  

            Když jsi na te Orave a mate tam snih,co tak vyzkoušet bezky.Ja tady čekám až napadne a nic.A tak beham.

            0 0
            • ada  

              Mna bezky moc neberu a aji tak uz su spat v Brne a makam.

              0 0
    • Siddha  

      zdar nejedete nekdo dneska? Klidne Zabrdovice. Nejlip silnicka zimak… Staci napsat na c: 604 / 313 991

      0 0
      • Bobo  

        Dneska ne, ale ve středu dopoledne bych něco kratšího dal, jestli nebudu marod. Mám v Brně zimáka silničku, tak ať se tam jen neválí. Jel bys?

        0 0
        • Bobo  

          Nebo i kdokoli jinej, samozřejmě.

          0 0
          • motylek  

            Dneska jsem byl na biku,a jel jsem po silnici.Ale hned Mezi Jundrovem a Pisarkama jsem potkal skupinku bikerů.Tak nějak neznámou a neidentifikova­nou.Možná jsem tam poznal Romana. Prosím identifikujte se.At vím koho potkavám.

            0 0
            • motylek  

              Dneska jsem byl na Halově mlýně.Bylo to i Vanoční.Okolo přehrady sněžilo a napadl tak centimetr sněhu.Super.Dneska zima jak má být.

              0 0
            • Bobo  

              Já to nebyl. Dneska jsem bruslil na běžkách po Orlických horách. A navíc mám momentálně tři silničky, ale žádnýho bika.

              0 0
    • Bobo  

      Tak zítra dopoledne fakt nikdo nic nedá? Po silnici?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.