• S.O.A.D

    Prosím poradte kde se dá zehnat co nejlevněji vidla Santour duro v dobrém stavu.

    0 0
    • gobike  

      na internetu

      0 0
    • bajaja  

      ve velu v plzni 2990,–

      0 0
    • Gatier  

      Som sa niekde docital, ze Santuur niesu bohvieco. To vraj radsej RST..

      0 0
      • CZiko  

        no… suntour stojí za hovno… ale RST stojí za dvakrát tak větší hovno… takže logické je zvolit menší zlo (zde v podobě toho menšího hovna) a koupit suntour :-)

        0 0
        • hermes  

          Chci dát vyladit svojí SR 7600 Milanovi 1, sice toho tady už zaznělo na jeho adresu dost, ale je to opravdu takový rozdíl??

          0 0
          • CZiko  

            zdá se že ano… ale mě se neptej… pokud vím, tak si to nechal tuningovat pekáček nebo míťo(možná oba:-) tak si mezi uživateli vyhledej maila, jestli ho tam maj… jinak piš přímo na milana

            Proboha, hlavně tady nezačněte flame…

            0 0
          • goofy  

            Myslim ze i Wroum… Je jich tu vic…

            0 0
          • wroum  

            je to rozdil. sice nevim co je 7600, ale z XC-PRO je po uprave funkcne uplne jina vidle

            0 0
        • Pekáček  

          To máš jedno, Marzocchi taky stojí za ho..... Po zeslabení pružiny ventilu mi moje stará XC-Pro-E příjde lepší jak MX Comp ETA až na to že má menší zdvih. Navíc jsem zvědavej kde bude moje Marzocchi po 3 letech provozu.

          0 0
          • CZiko  

            no kde by byla? na kole:-) Předpokládám, že ta moje bude na odpis po dvou letech když s ní dělám, to co s ní dělám:-)

            0 0
          • CZiko  

            že je XC-Pro-E po úpravě lepší věřím, jenže marzocchi koupíš a už je jakžtakž funkce schopná… ale suntour až po úpravě:-/

            0 0
            • wroum  

              … ale i s tou upravou ses na tom o peknejch par korun lepe.

              0 0
              • CZiko  

                a bez zaruky:-) i když pochybuju, že ji kdy někdo uplatnil:-)

                0 0
                • CZiko  

                  a marzocchi zní líp než suntour:-D

                  0 0
                  • Pavlos  

                    spageta vs slunecni turista

                    0 0
                    • CZiko  

                      špageta zní reálněji, než sluneční turista:-)

                      0 0
                      • enjoy  

                        on ten suntour asi bude znevyhodnenej neodbornym prekladem:-))

                        0 0
                        • CZiko  

                          takže sluneční výlet zní reálněji? :-)

                          0 0
                          • enjoy  

                            mozna slunecny vylet zni jeste realneji,ale uz tak to bylo dobre:-).no a neni to uz lepsi?:-))

                            0 0
                            • CZiko  

                              o mnoho lepší… hned se mi otevřely nové obzory:-) Ale ta špageta zní pořád líp:-) zajdu do garáže a zkusím jestli je dobře uvařená – měla by se přilepit na strop:-)

                              0 0
                              • enjoy  

                                :-))),dej vedet jak to dopadlo.

                                0 0
                                • CZiko  

                                  pokud nepočítám potlučenou špagetu, tak boulí na hlavě a osypanou omítkou:-D

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    takze opet spatna citlivost,jako vzdy:-)

                                    0 0
                                    • gobike  

                                      Radsi se tu o citlivosti Suntouru vubec nezminuj, jinak se tu zjevi milan1 a zase to zacne, ty jeho dlouhe slohovky o uplne jinem tematu a jeho hadky:-)

                                      0 0
                                    • CZiko  

                                      vzduch je vzduch, možná by se chytla s pružinou:-)

                                      0 0
                                    • Gatier  

                                      Uz mas svetlo?

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        co?:-).netusim odkud beres informace,ale dneska mi ho posilali:-))

                                        0 0
                                        • Gatier  

                                          :) Len tak som vcera listoval vo Vele a vravim si, musim sa ho spytat.. Ja mam 500tovku Cateye, dost zerie baterky a vykon som este moc netestoval (iba v meste). Kolko ma vlastne diod ta Hella? (schvalne ci mi to povies skor, nez sa pozriem do casaku)

                                          0 0
                                          • enjoy  

                                            asi to nestihnu:-),ale ma jednu:-).podle ty fotky to bude bomba.oproti HL-EL200 nebo tak nejak,ktery mam doted a taky je v tom testu.ta vydrzi hodinu,ale sviti taky dostatecne,jenom je kvuli vydrzi fakt k nicemu.

                                            0 0
                                            • Gatier  

                                              To je halogen.. Ta Cateyeka ma tiez jednu, no a vydrzi svietit na plny vykon 6–8 hodin. Tak to asi bude podobne, ako ta Hella? Ps: Stihol si to. Keby som bol vstal od pocitaca, uz sa zan nedostanem. Bracho sa sem tlaci..

                                              0 0
                                              • enjoy  

                                                dam vedet,jake je:-).staci kdyz vydrzi klidne 3 hodiny.akorat je docela drahy,ale oproti konkurenci vlastne ne.uvidime:-)

                                                0 0
                            • TinkTink  

                              Panove, co to hulite? :o)

                              0 0
            • Pekáček  

              Tou úpravou bylo jen zeslabení pružinky, nic víc, nic to nestálo. Mažu dál vazelínou (zatím), stíráky s manžetama fungují na 100%. Jenže to s tou pružinkou už dnes uděláš jen na Duro-E…

              0 0
    • yakub  

      www.kolanastatku.cz tam prodávaj taky santůrky, takže buď jí tam maj nebo objednaj. A ceny celkem ujdou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.