• sportovni_biker

    Mám 13000 a vybral jsem si kolo http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… tak co vy na to?

    0 0
    • cabbage  

      vidim, ze je to predpripraveny pro montaz kotoucovek;o)

      0 0
    • skytr  

      Vidlice nic moc, brzdy asi taky nebudou nejlepsi. Myslim, ze v teto cenove hladine budou lepsi vcka. Designove se mi ale celkem libi. Kdyby bylo na me, tak si z nabidky cykloshopu vyberu toto: http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… . Ma lepsi ram a je i lepe osazene.

      0 0
    • dieegoo  

      Me se docela libi :) za 13 to sice nebude zadnej zazrak, ale moje stalo stejne a bohate me staci… akorat vidli sem casem menil

      0 0
      • sportovni_biker  

        Vidli mam pripravenou Manitou Splice RTWD 2006 a ma navarky pouze na kotoucove brzdym, proto jsem vybiral kolo s kotoucema, aby se nemuselo prepletat. Jinak kolo mam na takove sportovni jezdeni, par zavodu se serialu Kolo Pro Zivot.

        0 0
        • dieegoo  

          a co koupit komponenty a postavit si sam, kdyz uz mas vidlici?

          0 0
          • sportovni_biker  

            No to ne, to by nevyslo a navic chci si koupit neco pekneho.

            0 0
            • CZiko  

              sestavit se taky dají hezká kola:-)

              0 0
              • CZiko  

                já se o to teda snažím:-D

                0 0
                • sportovni_biker  

                  Tak samozřejmě, ale stálo by to víc peněz a bylo by to složitější.

                  0 0
                  • CZiko  

                    zas o tolik dražší ne… složitější by to bylo, ale můžeš si to sestavit podle svého

                    0 0
            • dieegoo  

              Ja myslim ze by to vyslo.. usetris par korun za vidlici, tkerou uz mas, nebude to sice na XTcku, ale myslim ze by se to dalo

              0 0
        • skytr  

          Jestlize mas vidli jenom na kotouce, tak to je problem. Nejlepsi asi bude, kdyz koupis nejake vybavenejsi kolo s veckama a predni vymenis za kotoucovku(hydr.). Kdyz prodas puvodni komponenty, tak se to ani prilis neprodrazi.

          0 0
    • rarášek1  

      Vyber si kolo na „V“. Bude mít lepší výbavu a hlavně bude brzdit

      0 0
    • Meesha  

      spis uz tohle http://www.solidosport.cz/detail.asp?…

      0 0
      • jecnak  

        Jo to je pekny, akorat bych mu dal nejakou fungujici vidli. Za tu cenu fakt dobry.

        0 0
    • skytr  

      Matts Miami taky nevypada spatne.

      0 0
    • Smazaný účet  

      GT za tu cenu je solidní.Navíc o dost lehčí než Merida.V týhle kategorii fakt nemaj kotoučovky smysl.

      0 0
    • Cykl  

      Zkus se podívat na http://www.cyklosvec.cz/index.php?…

      0 0
    • DJSUN  

      bych si radši přidal :) ale jestli máš strop 13kkc tak sem ted koukal na vyprodej lapache http://kupkolo.cz/…uct_info.php?…

      0 0
    • Gatier  

      Ja neviem, co mate proti tym kotucom? 180ka tanier v predu, to nebude az take zle. Inak ja osobne by som si bike skladal. Clovek si aspon moze stale robit po trochach radost. Takze za tie peniaze, co mas kupil ram a kotuce+ nejake drobnosti a zvysok prehadzal zo stareho. Inak je to samozrejme na tebe a ta Merida, co si si vybral, je pojazdna :)

      0 0
    • kubrt  

      ted jsem to same resil s kamaradem, dlouho jsme hledali ktere kolo v teto nebo podobne cene bude nejlepsi a nakonec nam z toho vypadlo Mongoose amasa comp – na www.bikestore.cz/inshop/shop.asp maji za 14760,– je to sice o trochu vic, ale myslim, ze by se vyplatilo priplatit – ma podle meho nazoru funkční vidli a kotouče co budou brzdit

      0 0
      • kubrt  

        jo a vzhledem k tomu, ze uz mas splice, tak tam muzes hodit splice, axela prodas – to nebude zas takovej problem a jsi na 13 :-)

        0 0
      • goofy  

        Taky davam hlas pro Amasa Comp, a prodat Axela… Kamosh ma Amasu Elite, a ten ram vypada hodne pekne. Snad by i neco mohl vydrzet. A geometrie se mi taky libi.

        0 0
        • favorit.  

          Ja prosim taky hlasuju pro Amasu. To bude takovy hravejsi kolo, se kterym se da v poho objet i zavod

          0 0
    • wlk  

      Tys už prodal toho blackhawka??

      0 0
      • sportovni_biker  

        NO jasně, jinak bych se přece neptal na nové kolo. Sem ho prodal jednomu klukovi, který chodí na sportovku. Za 13500 Kč a ještě mi nabízel víc.

        0 0
        • Vojtas  

          njn, kdyz narazis na nekoho kdo se v tom nevyzna

          0 0
          • gobike  

            Chlapec ma celkem stesti co?

            0 0
            • Vojtas  

              to kazkopadne, za kolo se sedmikolem bych takovy prachy urcite nedal

              0 0
              • gobike  

                No ja taky ne, ale vidis, ze se i predrazeny kolo da prodat, hlavne musis dat zajimave a poutave inzeraty:-) Treba se mi podari prodat moje skladacka za 5000kc:-)

                0 0
                • wlk  

                  dám ti 4 a půl

                  0 0
                  • gobike  

                    no to je malo, pridej! Kdyz Blackhawka za 13500kc, tak skladajdu za 5OOOkc!

                    0 0
                    • wlk  

                      4600 poslední slovo

                      0 0
                      • gobike  

                        :-/

                        0 0
                        • wlk  

                          ježišmarjá, tak 4700 ať nežeru

                          0 0
                          • gobike  

                            No ale jestli Blackhawk da 5000kc, tak mas smulu.:-)

                            0 0
                          • gobike  

                            Jo a mimochodem, u tvyho kola ti chybi ty fotky, co jsi tam pridaval naposled, mel bys je tam dat znovu:-)

                            0 0
                            • wlk  

                              já vím, já jen vyčkávám, jestli se nestane zázrak a admin nevrátí zálohovaný data, ale už to moc nevypadá..jinak klobouk dolů, ty máš přehled ;-)

                              0 0
                            • wlk  

                              nicméně tvůj zimní oř to taky nerozchodil..

                              0 0
                              • gobike  

                                No jo, chudak muj gt, ale toho tvyho Rock machina si pamatuju, pac se mi libi ty zmeny, cos udelal, fakt hezky kolo.

                                0 0
                                • wlk  

                                  jé dík, to potěší, když se líbí i jiným nejenom mně :-)

                                  0 0
                                  • gobike  

                                    Se taky snazim delat ptakoviny s kolem, ted je na rade vidla, na Vanoce Jezisek prinese novy razeni, paky-ty co mas ty, kazetu, retez… no ale jeste je toho hodne co vylepsovat.

                                    0 0
                                    • wlk  

                                      vylepšovat je pořád co :-) jen ten rozpočet chybí, a dobrá vidla je základ, páky můžu jen doporučit, jsou skvělý, měl jsem před tím deorka a je to nebetyčněj rozdíl. Co plánuješ za tu vidlu??

                                      0 0
                                      • gobike  

                                        No rozmyslim Mx comp, Splice no a potom pujdou na radu kliky ty chci FSA Alpha Drive a nejakou kvalitni osu. ale pak jeste bych chtel riditka, saltr… no proste je toho moc no…

                                        0 0
                                        • Pavlos  

                                          Nebylo by lepsi koupit cele kolo?:)

                                          0 0
                                          • gobike  

                                            No asi jo, ale mam k tomu ramu citovy vztah, tolik jsme uz spolu prozili:-) Ale mohl bych ho za nejaky sileny prachy prodat, jak Blackhawk:-) Tipni nejakou adekvatni cenu, za kolik by slo, ale pocitej s tim, ze uz je tam novy razeni, kazeta, retez LX a paky Avid SD7.

                                            0 0
                                          • wlk  

                                            to tvoje tsunami je za dobrý prachy a tak mě napadá, proč ho vlastně prodáváš krasavca?

                                            0 0
                                            • Pavlos  

                                              No je vic duvodu. Ten prvni je ze ho mam maly at delam co delam porad nemuzu najit idealni posed. A druhy je ze me uz nebavi(me celkem boli zada) to drncani a nakopavani od terenu a proto bych chtel fulla.

                                              0 0
                                        • wlk  

                                          no, tak to tě čeká ještě hodně vydání, kdyby měl člověk tak čtverku k platu jako bonus na upgrady na bajk, to by bylo žůžo :-))

                                          0 0
                                          • gobike  

                                            Jo no a pak kdyby mi davali ve skole nejaky kapesny na upgrady treba tech 4k, jako podpora mladych „nadejnych“ sportovcu, to by se upgradovalo!

                                            0 0
        • Pavlos  

          Az to zjisti tak te zrube jak zito:D

          0 0
          • wlk  

            taky si myslím, že to nezůstane bez odezvy :-)

            0 0
            • sportovni_biker  

              Ale on věděl do čeho jde. A hlavně šel po vzhledu, líbilo se mu a chtěl být jediný. Nechal jsem ho udělat i testovací jízdu a říkal, že je to super, tak nevím o co vám jde.

              0 0
              • Pavlos  

                a co my domluvime se?;)

                0 0
                • sportovni_biker  

                  jako, že bych koupil ten tvůj RockMachine?

                  0 0
                  • Pavlos  

                    no

                    0 0
                    • sportovni_biker  

                      Jsem se díval, jako kolo super, ale ty vlaštovky…ale bohužel ten rám je na mě malý, já potřebuju 21" nebo 22" Jsem zkoušel 19.5" a to byla hrůza a tohle je 19"

                      0 0
                      • Pavlos  

                        vlastovky neres tam jsou jiny:) kolik meris?

                        0 0
                        • sportovni_biker  

                          190 cm

                          0 0
                          • Pavlos  

                            cim to je ze ti mladi jsou cim dal tim vyssi

                            0 0
                          • goofy  

                            Zalezi co si od toho predstavujesh… Jestli chcesh vic chrtit, nebo takovou pohodicku. Ja sem se na tom kamoshovem svezl, a 19 mi byla akorat. A to merim 187, ale mam celkem dlouhe nohy. 21 bych urcite nebral. A vlashtovky se daj vymenit kdyby ti nesedely, ale ja si na ne zvykl, a i bez nich si kolo uz nedovedu predstavit. Proste se to kolo pak lip vede… ;o)

                            0 0
              • wlk  

                Nám nejde vlastně o nic, ale tobě asi pude brzy o krk :-))) ber jak ber, i kdyby byl borec sebe víc v pohodě, tak jak zjistí prodejní cenu v obchodě-a to je hodně pravděpodobný, věř tomu, že pokud není ultradebil, tak to bude chtít řešit. Ikdyž, vzhledem k tomu, že si to nezjistil před nákupem, tak nevím.

                0 0
                • sportovni_biker  

                  Tak hele, už mě to nebaví. Možná že jsem se teďka k vám choval hnusně a neměl jsem, ale kolo jsem neprodal a jestli chcete tak vám jej teď klidně vyfotím a hodím na svou stránku. Nechci se s vámi hádat, kolo u mě pořád je a navždy bude, protože jsem si promluvil s rodiči a spolu jsme našli jiné řešení. Nové kolo si kupovat budu, ale Blackhawk zůstane doma. Ten prodej byl vymyšlený kvůli tomu jak se zachováte a stalo se přesně tak jak jsem si myslel. Takže se vám všem omlouvám za tuto fikci a nezlobte se. Nebojte nejsem taková svině abych to kolo prodal za takový peníze.

                  0 0
                  • wlk  

                    :-o tak pokuds tady otravoval pro nic za nic a zakladal kvuli tomu novy thready a ve svý podstatě sis z nás dělal prdel, tak to teď přestalo bavit mě, pokud seš schizofrenní, tak běž léčit a nevysírej lidi okolo sebe!!!

                    0 0
                    • sportovni_biker  

                      tak nejprve thread byl okolo nového kola za 13000, protože jsem chtěl poradit. Ne fakt se omlouvám. Nechtěl jsem nikoho naštvat.

                      0 0
                    • cabbage  

                      houby,byl to dobrej impuls pro debatu, aspon si mel co delat:))

                      0 0
                      • sportovni_biker  

                        Ale já si nechci dělat nepřátele a už vůbec se s nikým tady nechci hádat, prostě jsem chtěl jenom poradit kolo za 13000 a když už jste se zeptali co jsem udělal s tím starým, tak se to celé nějak zvrtlo. To jsem ale nechtěl tady někoho vytočit.

                        0 0
                      • wlk  

                        hm, že by reality show už dorazila i knám :-)

                        0 0
        • Pavlos  

          a vubec nechces moje kolo za ty prasule?;)

          0 0
        • mechanik  

          To byl ale bl…

          0 0
          • sportovni_biker  

            Ale nebyl, pochop, že ne každému jde o to aby tam měl XTR, ale někomu jde o vzhled a o design. Prostě to tak je a když se mu líbilo jsem mu měl říct, že je na hovno a každý ho pomlouvá a ty si taky blb, že ho chceš.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.