• a forest

    Tak konečně, Canyon zveřejnil modely 2006 a já už vím jak vypadá mé budoucí kolo. www.canyon.com/…ds_2006.html Co si o nich myslíte?

    0 0
    • Gatier  

      Dobry kola za dobry ceny. Vlastne dobre bicykle za…

      0 0
    • Daan  

      Stale ta Iowa? Rekl bych ze se u vyssich modelu take posunuli cenove vys, to asi ty Foxky:-) Nevim jestli bych si z katalogu vybral…

      0 0
    • Beeda  

      hovadsky kola :-) krasna serie UltimateF10. B

      0 0
    • cabbage  

      ES7 vidim jako jenoznacneho favorita na pristi bike, ted uz jen sehnat prachy:o(

      0 0
    • dalimil  

      jak je to třeba s nákupem Canyonu v zahraničí,taky se čeká ?

      0 0
      • a forest  

        nedělám si iluze, jednotlivci rozhodně nepošlou kolo dřív než dovozci pro ČR :-(

        0 0
        • Pavlos  

          tykhle to tazatel asi nemyslel

          0 0
          • a forest  

            jo už chápu, sorry

            0 0
            • dalimil  

              jestli když pojedu do Německa,Švýcar­ska,Rakouska… tak je možné zakoupit v normálním bikeshopu bez čekání

              0 0
              • PePu  

                Podle info, které mám od Canyon.com z letošního června, se v Německu dají koupit kola buď přes web nebo v centrále v Koblenz.

                0 0
    • Chuck  

      tak Canyon už má modely 2006 i na stránkách, ne jen v pdf. Mrkněte, je na co koukat :o)

      0 0
      • pitelboy  

        ten TORQUE LIMITED by mi vubec nevadil…

        0 0
      • Darkson  

        a co to tedy bude? ES7?

        0 0
        • Chuck  

          jj, vyděl bych to tak, dražší už asi nemá cenu. je to fakt hustej stroj, už abych ho měl doma :o)

          0 0
          • cabbage  

            a nechces si koupit neco jinyho?;)

            0 0
            • Chuck  

              no leda es8 nebo 9 :o)

              0 0
            • Chuck  

              ale to už asi neřeší situaci co, když vypadaj úplně stejně:o) teda jestli sem dobře pochopil, že na něj máš zálusk taky :o)

              0 0
          • Darkson  

            tak se dneska pořádně najez, od zítřka se budeš živit už jen vodou a chlebem…ale na nějaký pivko Tě občas pozvu:-)

            0 0
    • jecnak  

      Takze silnicka je skoro jasna, vymenim kola a jsem na 7kg i s pedalama.

      0 0
    • Twisp  

      Tak co rozhodnul se negdo pro canyon ?

      0 0
    • fousek  

      A proc maj vsechny vzduchovej tlumic? A proc tam neni ani jedno poradny kolo?

      0 0
      • cabbage  

        a delaj neco, na co by se pruzinak hodil?;

        0 0
        • fousek  

          No podle me je pruzina lepsi na vsechno, protze vahu kola moc neresim

          0 0
      • enjoy  

        nejaky poradny kolo jako mas ty?:-)).jeste tak aby se nam jezdilo stejne..?:-))

        0 0
        • fousek  

          No tebe sem cekal:-), no kdyby vyrabely vsichni kola jako Canyon tak by to bylo pro me jen vyhodny, nemusel bych setrit na novy, protze bych koupi noveho kola nezaznamenal zasdni zmenu, teda az na to ze by z toho moh ujit vzduch

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No vypada to, ze i koupi lowendovyho modelu by sis dost polepsil :)

            0 0
            • fousek  

              No vzhledem k tomu ze nejlevnejsi odpruzenej stroj je za 30 tak by to bylo o proti stavajicimu stavu –30 tisic a doma jedno kolo na maly prd a druhy kolo na velky prd a to kolo co se blizi mejm predstavam o kolu je za 66 a jeste k tomu se vzduchovim tlumicem? No proste tahle firma mi nema co nabidnout

              0 0
              • enjoy  

                hele a jentak pro zajimavost,jestli teda mas na mysli nejaky XCcko.kde se da koupit seriovka za 60 tisic s pruzinovym tlumicem? ps:klidne si to kolo kup,dej si tam pruzinovej tlumic a ja od tebe koupim ten vzduchac:-). bacha na VZDUCH na pneumatikach,ten utika nejradsi,mnohem lepsi by pro tebe specialne bylo treba napechovany listi:-)

                0 0
                • fousek  

                  No XC teda na mysly nemam, par firem znam, Norco, Kona, Specialized, GT, RB a mnoho dalsich. Jo unik vzduchu z pnumatik je nejcastejsi zavada, no to s tim listim nebude az tak dobrej napad, ale nakej elastomer by asi nebyl od veci

                  0 0
    • Pavlos  

      www.canyon.com/…s/index.html?b=51 si myslite o tomhle celkem se mi libi:)

      0 0
      • Pavlos  

        A jeste jakou velikost vzit na 183CM clovicka?

        0 0
      • tutite  

        TAky na to mrkám, navíc mě mile překvapilo, že v jedné řadě /ES/ESX/ nabízejí jak norm. vidlice, tak i s 20 mm osou! Žádná jiná firma to snad v nabídce nemá.

        0 0
        • cabbage  

          v rade es, ji nemas a v esx ji mas(i na zadnim), 2 rady…

          0 0
          • tutite  

            ale rám je identický, ne? Maximálně rozdíl ve zdvihu 1–2 cm.

            0 0
            • cabbage  

              lisi se vahadlem a 12mm osa je tusim nekompatibilni s patkama na rychloupinak…

              0 0
    • dakon  

      fakt pěkný stroje!! Jelikož mě čeká koupě nového stroje, tak jsem nahlédnul na jejich stránky a vážně uvažuji o tomhle: http://www.canyon.com/…tattung.html?b=54

      0 0
    • Pavlos  

      Takze kdo vi at odpovi. Kde vsude maji celoodpruzene ramy od Canyonu loziska a kde kluzne pouzdra. Mam na mysli ramy NerveXC6(7) Nerve ES/ESX6(7)

      0 0
      • BUCEW  

        já já já to vím neb sem jeden rám ted kuchal.pouzdra nikde ložiska všude.8kusů.

        0 0
    • termit  

      to ja mam jinej sen…

      specialized.com/bc/SBCB­kModel.jsp?spid=12­694

      SWorks Stumpjumper FSR Carbon :) ale asi je to jen sen…musel bych prodat prinejmensim auto…

      0 0
    • Pavlos  

      takze letos by mely byt jenom ty modely vypsane v ceniku v pravo:(

      0 0
    • Gatier  

      No kanon- canyon je mi velmi sympaticka znacka, velmi rychlo napreduju a dalo by sa povedat, ze udavaju tempo v cykloodvetvi. Ale tych kategorii, co tam maju, hruza!!!

      0 0
    • dakon  

      Se chci jen tak optat, Vy co jste se rozhodli pro koupi kola od uvedené značky, jak a kde ho budete pořizovat?

      0 0
      • Pavlos  

        no ja pres www.bikeexpert.cz/ protoze jinak v ceske republice asi tezko

        0 0
        • dakon  

          Už jsem se tam byl ptát, ale jejich přístup k zákazníkovi se mi teda nelíbil. Navíc mi tam prodavač řekl, že ten typ, kterej chci, tak třeba ani nebudou mít na prodejně, že bych si ho musel závazně objednat, aniž bych si ho mohl tzv. „ošahat“ Proto přemýšlím, jestli by nestálo za to, se domluvit více lidí a do Koblenzu se zajet přímo podívat . . . . .???

          0 0
          • Pavlos  

            co chces za typ?

            0 0
          • enjoy  

            no jsou to gumy,co nadelas.. to se vi dlouho:-).socialni pripadi co nemaj na to koupit jedno za svy,dat ho do vylohy a myslim ze behem dne by uz na nem byla cedulka prodano.

            0 0
            • dakon  

              jj, přesně tak

              0 0
            • effkill  

              se divim ze to jeste nikdo v CR nezacal resit ve velkym, myslim ze by mel jiste uspech, ja osobne mel uz minuly rok zalusk na Canynona Elite 2005 bohuzel uz nebyli, nebo spis bohudik protoze ted ten Canyon Comp 2006 je fakt zradlo, du do nej :) mit hotovost beru hned z Nemecka, ale bohuzel musim ho vzit na splatky takze mi nezbyva nez verit ze to typci z bikeexpertu okaucujou…

              0 0
              • Honzas  

                co jsem tak slysel, tak oni by je i v bike expertu prodavali ve velkym, pokud by je od vyrobce ve velkym dostali. takze kdo vi, kde je chyba. ale je fakt, ze pristup nekterejch prodavacu z karlaku je odstrasujici…

                0 0
      • Lister  

        Možná blbý dotaz, pokud kupujete díly (kola) ze zahraničí tak jak realizujete platbu?? Ty peníze bych mohl dát i najednou (splátky by byly samozřejmě příjemnější kdyby to šlo zařídit), ale nevím jak je tam poslat. Mám pouze obyč účet v bance, nic víc.

        0 0
        • bazi.marko  

          Jak je to s koupi Canyonu pres jejich stranky, myslite, ze by se to dalo realizovat??? Mam zalusk na Torgue. Pokud by ta jejich nabidka objednavky pres net byla funkcni, bylo by to super. Mslite, ze to poslou i do CR a nevite nahodou jaka je cekaci doba???

          0 0
          • dakon  

            Co mám zjištěno přímo od nich přes mail, tak není problém zaslat kolo i do ČR. O nějaké delší čekací době se vůbec nezmiňovali. Ještě si k tomu připočítej poštovné a balné ve výši 50 Euro!! Pokud by jsis to chtěl objednat přes intik, tak jim musíš zaslat ještě svoje míry, dle jejich požadavků. Pořád to také řeším, ale objednat něco, co znám jen z obrázku na intiku se mi teda moc nechce . . . . . .

            0 0
            • bazi.marko  

              …o tech mirach vim, 50 Euro me taky neskoli a obavy z toho, ze ten bike znam jen z obrasku, nemam. Stejne to je asi jedina moznost jak se dostat ke kolu, ktere se sem, podle vyse psaneho, zdrejme nebude dovazet. Snad jen pro neho zajet, osahat si ho, vyzkouset a popripade koupit. Ale to by jiste prekrocilo 50 Euro + potrebny cas.

              0 0
              • MartinXC  

                Když pojedeš vlakem a čas budeš investovat za 0, tak se vejdeš :-)

                0 0
                • Pebe  

                  A když si veme výbavu do batohu, může zpátky kolmo :-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.