Tak gdo vyrazí na běžky..poslední dodatek

25 nepřečtených
  • Martula

    sobota neděle..Nové Město na Moravě…hlaste se …byl tu příspěvek..ale ten záhadně zmizel :D?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak tenhle nadpis zdaleka nezni tak lakave.

      0 0
      • Martula  

        Proč?..no ten předtím asi zněl lákavěji..co? :D

        0 0
        • mastihuba  

          tebe to furt nepustilo :) ?

          0 0
          • Martula  

            Ee…se ulejvám ze školy…páč jdu na preventivku… :D Alespoň zjistím jak jsem slepá :o)))

            0 0
            • mastihuba  

              sem myslel těhotenskej test a ty jenom brejle. :)

              0 0
              • Martula  

                :)))..ne já se du ujistit, že vidím snad ještě dobře a zeptat se jí co s šeroslepostí.. :D

                0 0
                • mastihuba  

                  je starej ale dobrej.

                  přijde chlápek do ordinace s kudlou v žaludku a doktor mu říká : sem už nelezte my v pět končíme. no a chlápek na to: a co mám teda dělat? doktor mu vytáhne tu kudlu z břicha, píchne mu ji do voka a říká: běž na voční tam mají do šesti.

                  0 0
                • kajulka2  

                  S šeroslepostí toho moc neuděláš, bohužel :(

                  0 0
                  • -b-n-x-  

                    Muze chodit s celovkou

                    0 0
                  • Martula  

                    Rekla mi at jdu na ocni..vidim i posledni radek :o)))

                    0 0
                    • cabbage  

                      posledni radek vidim i ja, ale ty pismenka…:))

                      0 0
                    • fousac  

                      che.. sem tuhle byl na ocnim a nevidel sem ani prvni radek (teda jo, ale dvojmo a rozmazane, pismenka nerozeznavajice)… nic nepomohly domluvy, ze sem se vcera velmi spolecensky unavil a spal cca hodinu, ani nezabralo konstatovani faktu, ze se mi ocarka pred minutkou hrabala klackem v oku, lovice kus betonu ci snad sponu uranovou… nakonec sem vyhral recept na brejle, 2,00 na pravy a 1,25 na levy oko…

                      zatim to nechavam ulezet, ponadz porad v praglu v metru na peronu prectu zeleny udaj na displayi (doba odjezdu predchoziho vlaku) pres 3/4 peronu.. to myslim neni zle.. ;o))))))

                      0 0
                      • mastihuba  

                        tož vítej v klubu. můžu tě uklidnit že na pohodový ježdění (i potmě) brejle nepotřebuješ :)

                        0 0
                  • Vrci  

                    Neni náhodou šeroslepost (slepičí nemoc) způsobena nedostatkem nějakého vitamínu?

                    0 0
                    • Martula  

                      Není..já nejsem slepica kokodák :o)))))))…a vitamínama to není taky..je to už vrozené …

                      0 0
                      • Vrci  

                        Tak jsem to v žádným případě nemyslel. Té nemoci se říká slepičí, protože se zrak zhoršuje v době, kdy chodí spát slepice.

                        Jinak k těm vitamínům, zaslech nebo četl, jsem to v souvislosti s koncentračními tábory, protože tím trpěli vězni, jejich stav se zlepšil po přechodu na normální výživu. Šlo o vitamín A.

                        0 0
                • Andrzej  

                  a to jako nevidis sero? to je celkem dobre, ne?

                  0 0
                • Radek Broz  

                  Na to si porid celovku;-)

                  0 0
    • FunTom  

      Já jedu na 90% v NEĎELI.

      0 0
    • Paja  

      Tak fotky z teto vypecene akcicky na http://album.volny.cz/…a/browse.php?… bohuzel diky horsim svetelnym podminkam se nektery fotky nedaly moc vylepsit, posledni fotka je z nedele, aby bylo videt, ze i z telefonu muze byt docela pekna fotka:o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.