• Radek Broz

    Vracime se zpatky v case?;-) Zrejme obnova ze 14 dni stare databaze – co se deje?

    0 0
    • Smazaný účet  

      špica, mam o 14 dnů víc na nákup dárků!

      0 0
    • Smazaný účet  

      prý zas hardwarové problémy. disk, řikal fousáč.

      0 0
    • admin  

      Soucasny provoz je na zaloznim serveru prosim nevkladejte sem zadny fotky pokusime se jeste dnes vse vratit zpet nevim jsetli to dneska stihnem proto bylo spusteno forum aspon takto abyste nemeli abstak :)

      0 0
      • black.horse  

        děkujeme:-)

        sme vděční za cokoliv, abstinence je strašná věc:-)

        0 0
        • zirecek  

          už su celý roklepaný, nemůžu najít ten thread s flamem, pomóc, :-)).

          0 0
    • cabbage  

      nejlepsi je reportaze z akci- –1 neprectenych:o))

      0 0
    • goofy  

      Dezavi… Sice nevim jak se to pishe, ale tak nejak to bude… ;o)

      0 0
      • Vrci  

        déjà vu

        0 0
        • Vrci  

          ta místo à si představ a s obrácenou čárkou

          déjà vu

          0 0
          • CZiko  

            to není obrácená čárka, ale „accent“:-) a vůbec si nikdy nepamatuju, kde se píše který, fránina je svinstvo:-/

            0 0
            • Luka  

              jazyk kterej ma 5 pravidelnejch sloves a vsechny ostatni nepravidelny je proste „trochu zvlastni“… :)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Není, francouzština je nádherná, stokrát lepší než němčina, tu nesnáším…, proto se ji učím ve škole…:))

                0 0
                • Luka  

                  No vidis, ja ji za nadhernou nikdy nepovazovala a z donuceni (nebylo na vyber) jsem se ji 6 let ucila a umim co? … No.. anooo… uplny hooooo*nooooo… proste to neni jazyk pro me, nikdy nepochopim tech 50ruznych minulych casu, nikdy nepochopim vubec celej zbytek gramatiky a slovicka se mi samy vyparujou z palice…

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    No tak já jsem se ji učil a ještě učím 3 roky a nezdá se mi hrozná, právě naopak, líbí se mi víc a víc. Jinak těch padesát časů, to jsi trochu vedle, ne? Co já vím, tak jich tam je 5, možná 6. Zato v angličtině jich je 13, nebo 14.

                    0 0
                    • Mucha  

                      13 nebo 14?? Je pense que there are seulement 6 tenses: pritomny,minu­ly,budouci,pred­minuly,predpri­tomny et predbudouci. En francais, il y a more tenses :) pritomny,minu­ly,budouci,1.pred­minuly,2.pred­minuly,minuly slozeny,predbudouci a imperfektum … j'espere i haven't neco zapomnel :)

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Přečti si to ještě jednou, V ANGLIČTINĚ 13, nebo 14 (předminulý, minulý prostý, minulý průběhový, předpřítomný, přítomný prostý, přítomný průběhový, blízká budoucnost, budoucí, předbudoucí a dál si nevzpomenu.. :)) V té francouzštině je možné, že jich je víc, protože jak jsem napsal výše, učím se ji teprve 4-tým rokem.

                        0 0
              • CZiko  

                jo, nepravidelná slovesa jsou taky humus:-) a je jich fest:-)

                0 0
    • hanz  

      že by jme dali RWTD versus IT napodruhé?

      0 0
    • Gatier  

      Pisete sem blbosti a potom to furt pada :) Ktovie ci sa vsetko dolezite podari zachranit…

      0 0
      • cabbage  

        to pis milanjednicce, jeho jeden prispevek zabere misto jednoho „normalniho“ threadu:))

        0 0
        • Gatier  

          Pockaj az sa mu odvazim napisat, odporucim mu nejake dobre vydavatelstvo. Len sa stale hanbim, lebo ho nechcem urazit dvoma riadkami :)

          0 0
    • SELMIRA  

      Chcete poradit? Normálně ohněte světočáru a zatočte ji zpět směrem dolů a vytvořte smyčku, tak, aby v některých bodech byla vzhledem k vertikále nakloněna pod úhlem větším než 45°, musíte ale překročit rychlost světla… :o)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.