• sportovni_biker

    Vyměnili byste tenhle rám http://marekpokus.borec.cz/…6_resize.JPG za tenhle ( u nás ho mají za 1290 Kč) http://www.kellys-bicycles.com/index.php?…

    Na ostaní komponenty se vykašlete zajímá mě jenom ten rám. Ale kdybych ho vyměnil, tak bych ho tam musel dát stejně až tak za půl roku, kvůli penězím, protože by se musely udělat nějaké změny.

    0 0
    • Lišák  

      Mě se docela líbí, ale ta váha je docela vysoká. Je úměrná ceně. Tož tak.

      0 0
    • McBlacky  

      spíš si vyber nějakej co má stejnej průměr sedlovky a nemusíš nic měnit. Ten kellys je taky low end rám. Spíš bych si počkal a koupil později něco lepšího.

      0 0
    • Hnoj  

      Rozhodně, ten rám BLACKHAWK je příšernej…

      0 0
      • McBlacky  

        no jo ale kromě designu si nepomůže… teda neznám toho BH ale low end rámy mají přeci jen víc turistické geometrie což je důležitější než to že jsou na tom váhově hůř.

        0 0
    • rock  

      Jestli to má být až za půl roku, tak bych to zatím pustil z hlavy. A třeba zatím zkusil pošetřit nějakou korunu, přece jenom použít jako základní stavební prvek kola věc v cenové kategorii 1290 peněz mi připadá jako riziko …

      0 0
    • Lister  

      To záleží co od té změny čekáš – nesedí ti velikost, chceš jinou geometrii a tím i charakter kola, chceš lehčí rám (asi ne podle toho co sis vybral)

      Osobně bych do toho nešel, když už tak bych vzal tohle: http://www.kellys-bicycles.com/index.php?… nebo něco od Meridy, případně nějaký základ od Spyderu.

      0 0
      • sportovni_biker  

        Ale berte to všichni tak, že já nevydělávám a na turistiku nepotřebuju žádný extra. A když je jeětš za tak nízkou cenu, ale ta sedlovka mě taky štve. Zrovna když jsem koupil novou Ritchey a ještě jsem na ni ani nejel

        0 0
        •  

          kdybys sis radsi koupil nakou levnejsi a usetreny peniz vrazil treba do toho ramu

          0 0
        • blue  

          tak v prvni rade by ses mel poradne zamyslet a odpovedet sam sobe na otazku, co presne ti na tom soucasnym kole vadi, jestli takova vymena bude mit vubec nejakej praktikej vyznam

          0 0
          • sportovni_biker  

            Tak hlavně mi vadí, že se ten rám nikomu nelíbí a jak pak si mám s ním dát třeba maraton, když na mě všichni tak blbě čumí a ještě si ukazují

            0 0
            • Lookas  

              to necumi blbe na tebe, ale na tvoje kolo ;-) sorry, ale fakt se nedivim! :-( ale design nejezdi tak jim natrhni rit a bude to ;-)

              0 0
              • sportovni_biker  

                Já vím, já jsem minule na Vánoce chtěl nějaké kolo, na kterém bych dojel třeba k babičce a zpátky, proto se koupilo tohle, nikdo netušil, že mě to tolik chytne a budu s tím jezdit maratony (obrazně)

                0 0
        • Lister  

          Pokud můžeš sehnat ten rám za ty prachy co jsi napsal, tak možná seženeš i ten co jsem napsal já za lepší peníz. Ofic je za 3 tis a to se dá přežít. Jak píšou ostatní, tak i je podle mě, je ta tvoje výměna nesmyslná, s tím druhým by se aspoň něco na tom kole změnilo – minimálně váha a geometrie, design taky lepší a pokud ti nevadí jezdit na kelyně ( v našem regionu jsou dost populární a nikdo ti za to nadávat nebude – stejně jako třeba Merida) tak bych asi pošetřil.

          Nebo vzít toho Spydera – můžeš si vymyslet design jaký chceš.

          0 0
          • sportovni_biker  

            No dobrý, ale pro mě bude problém sehnat 1290 Kč, natož tak 3000 Kč. A navíc jsem si vybíral barvu, takovou, abych nemusel ještě měnit dres.

            0 0
      • McBlacky  

        spyder ten 2× lehčenej za 3000kč je rozumná volba, ikdyž já se neorientuju v nabídce rámů v týhle cenový relaci, takže může existovat i něco lepšího. ted jsem narazil na http://www.cykloexpert.cz/horske-ramy/?…[]=1789533 a třeba sector nebo vision za 3000kč …

        0 0
        • Lister  

          http://www.cykloexpert.cz/…or-sector-05

          Jo jo tohle bych bral. Ale popisek kvalitní duralový rám mě dostal :)

          0 0
          • McBlacky  

            nemůžeš chtít všechno :)

            0 0
          • sportovni_biker  

            Jo, prosimtě nevíš jestli někdo u nás v Jeseníku nepotřebuje brigádníka? Byl bych ti dost vděčný.

            0 0
            •  

              hele tedka v zime ja myslim ze mas dobrou prilezitost, vsude snehu, kdyz by sis nekde domluvil uklizeni snehu , tak si myslim ze bys nemel o praci nouzy, jako ze kdyby nebylo nic lepsiho tak tohle jako takovou nouzovku,

              0 0
            • wbiker  

              Zkus se zeptat v Jesenickém týdeníku na roznos novin. Občas s tím chce někdo skončit a oni potřebujou člověka, co to za něj vezme. Asi dva roky jsem to dělal, není to sice nicmoc, ale dá se.

              0 0
      • Mamutt  

        1920g, můj rám váží přesně tak! :o)

        To RekreacniBiker: Nejdřív jezdi. Když penízky nejsou, rozmýšlej o to líp, CO za ně koupit. Možná by větší rozdíl udělalo nové řazení? Rám by byl určitě rozumnější za cca 3000, asi ten Spyder by nebyl zlý… uvědom si, že počítáš s tím, kolik máš teď v ruce, ale už nemyslíš na to, jak rychle budeš šetřit na tu samou věc znovu, když teď koupíš levnější, která ti zase nesedne. A jestli ti ladí dres… to je snad fuk.

        0 0
    • Meesha  

      no nevim… pripada mi to jak z blata do mensiho blata (nemyslim tim nic s nejakou tuhosti :-) ) Bejt tebou, tak chvilku pockam a bral bych toho Spydera… barvu si taky vyberes.

      0 0
      • sportovni_biker  

        Ale já musím udělat ještě hodně změn na tom kole, takže další 2000 nemůžu dát na rám. Se podívejte na brzdy, mám 7-kolečko, přesmykač, sice vidla už je na cestě, mám tam už i SPD, ale i tak

        0 0
        • Lister  

          Radši jezdit na kvalitním rámu s Acerou naž na levným s XTR. Doporučuju nešetřit a našetřit.

          0 0
        • Lišák  

          Je lepší mít 7kolo a koupit třeba Alivko smyk na novej průměr sedlové trubky a to pověšený na trochu solidním rámu, než naopak. Mrkni, co vozím za šaltr já. Ten se vyráběl, když jsi byl mimino :-)

          0 0
        • blue  

          a myslis, ze by ti nepomohli rodice? zkus s nima promluvit, 11 x mesicne 300 na tvyho konicka by treba dali s vedomim toho, ze se neflakas treba po hospodach

          0 0
          • sportovni_biker  

            no oni by mě spíš pěkně dali, kdyby zjistili, že chci nový rám. Navíc mi teď přispěli na novou vilici, takže to nemůžu.

            0 0
        • McBlacky  

          7mi kolo pokud začíná 11z tak ok

          0 0
          •  

            jj, 11 zubu to je zaklad, tohle bych moc neresil, hlavne bejt ve financni tisni

            0 0
          • sportovni_biker  

            No tak začíná 14 nebo 15, jestli jsem do blbě nespočítal

            0 0
            • Mamutt  

              Alespoň se naučíš jezdit frekvenčně :o)

              0 0
            • McBlacky  

              (14) jestli máš pily 22/32/42 tak pak je to hodně pomalý. Zkus procházet všemožný bazary na netu, občas se najde něco za hodně levný peníz. Moc bikerů který dneska drtí XT a XTR tak začínalo…

              0 0
              • sportovni_biker  

                Ale to není jenom o kazetě-musí se koupit náboj, převázet, řazení, řetěz, kazeta a jsem skoro na dalších 2000

                0 0
                • Mamutt  

                  Upřímně, podle toho, co tu popisuješ… bych na tvém místě dával do jara peníze na hromádku… mohlo by se ti snad sejít něco kolem 10.000Kč? A za to už je fajn kolečko… takhle se ti to strašně prodraží (někde přehmátneš a budeš muset koupit to samé znovu).

                  0 0
                  • sportovni_biker  

                    10 000? V životě to nedám dohromady, budu rád když dám 1000, s brigádou tak 3000, ale tu mi nikdo nedá

                    0 0
                    •  

                      musis si holt nakou brigadu najit, kdyz budes mit 40 na hodinu, a budes treba o nakejch prazkach nekde tejden delat osum hodin dene tak to mas 1500 jako prd,ale musis neco sehnat a ten cas tomu obetovat, nebo treba po skole nekde vypomahat a tak

                      0 0
                    • Mamutt  

                      V tom případě se opravdu snaž hledat po bazarech, přinejmenším tady a na ivelu, Tink mívá zajímavé věci za zajímavé ceny. A nikam nespěchej. Že to koupíš teď je ti k ničemu, když vyjet můžeš stejně až na jaře. Můžeš si dovolit luxus čekání na extra nabídky, to je fajn…

                      0 0
                      • sportovni_biker  

                        Pravda, pravda, ale já musím koupit ještě tolik věcí, aby to začalo vypadat alespoň jako kolo.

                        0 0
                        •  

                          na vzhledu prece nezalezi, kazdej proste nema na to aby mel vyladeny kolo, je to fakt a vsichni to vedi, tak ze nevim proc to tak resis, moje kolo taky nevypada nejlip, at uz jedno nebo druhy, a hlavne este kdyz na 20" ramu sedi skoro dvoumetrovej kluk, ale tedka ram neni v poradi, tak ze musi pockat az budou naky prebytecny penizky no, tak ze zas o velkejch prazdninach no.

                          0 0
                      • McBlacky  

                        a taky cyklobazar…

                        0 0
                • McBlacky  

                  stačí koupit kazetu acera/altus 7speed 7–28… například na bikestore ji maj za 370kč.

                  0 0
    • Lišák  

      Mrkni k Tinkovi na bazar a zeptej se ho, za kolik by ti nechal toho Mongoose bez vidle a klik. Měl by jsi to se smykem LX, hlavkem, sedlovkou+objímkou.

      0 0
    • Lišák  

      Tak tady to máš. Já, být tebou, tak bych neváhal.

      Vložil: TinkTink 19.11.2005 Ram Mongoose Rockadile LED ( Zlin Zlínský kraj ) Prodam ram Mongoose Rockadile LED 18" – jety 2000km pritelkyni na v-brzdach. V naprostem poradku, bez vady.

      K ramu integrovane hlavove slozeni, objimka sedlovky a sedlovka Ritchey.

      Foto na http://www.tink.wz.cz/…bublik_1.JPG

      Cena: 1800,– Cena s presmykacem Shimano Deore LX: 1990,–

      CENA: 1800

      P.S. Tato reklama NENÍ placená!! :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.