• Aiax

    Hledam nejaka kola na vecka na HT za tak cca 5000,– Kc a diky dobrym zkusenostem se znackou WTB me zaujaly tyhle: http://www.phenix.cz/index.php?…

    Zajimalo by me, pokud je nekdo ma, jaky s nimi jsou zkusenosti. Kupoval je nekdo na v tomhle e-shopu? Vaze napsane v popisu neverim a ani me moc nezajima :)

    0 0
    • Aiax  

      Jeste dodam, ze sice v popisu je „disc“, ale podle obrazku maji rafky i na vecka.

      0 0
    • rich  

      pozrel som sa pozorne na ten obrazok a mam pocit, ze su tam vidiet priruby na disc. vaha bude trosku ina.

      0 0
    • pi  

      Za predpokladu, ze obrazek odpovida realu plati: Naboje by mely byt na prumysl. loziskach, a jsou uvidentne diskove. Presto jsou velmi lehke, predni naboj jsem vazil v Bikezone a mel 150 g bez RU (WTB LaserLite). Zadni naboj ma vlastni trochu specificky (jiny nez SH) mechanismus volnobezky, ale videl jsem to jen zbezne a nedokazu to popsat. Myslim, ze se jedna o stejne naboje, ktere pouziva AmericanClassic a Ritchey u sveho PRO setu vypletenych kol. Nekde na webu jsem cetl, ze prave s volnobezkou byly nejake problemy, a i Ritchey vydal na nektere serie PRO vypletu „recall“ (svolani a stazeni vadneho vyrobku od uzivatelu). Podivej se Tomovi na stranky www.ritcheylogic.com taky na stranky MTBR.
      Takze, kdyz to shrnu, pokud netrefis na zadni naboj z problemove serie, tak by to melo byt OK. Za tu cenu je to super koupe, tak nejak stoji jen oba samotny naboje. Kdybych pred mesicem celkem levne nekoupil starsi CrossMaxy 2002 :-) , tak bych do toho hned sel. Mozna bych je na eshopu poprosil o jeste jinou fotku tech kol.

      0 0
    • lith  

      no na svým kole je vozím ve verzi lite. Jsou lehký a pevný. A krom toho že se musel po týdnu dotáhnout výplet, tak od té doby žádnej problém. Cena je dobrá,vzhled taky a moc lidí je nevozí. Co řešit??

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.