• ravo

    Dneska večer v 19.15 je dávaj na ČT2 XC z Brna…

    0 0
    • dzabo  

      dik za info, budem pozerat

      0 0
    • Vision  

      ČT bych nakopal do ****** , cyklistika tam je jednou zarok a když tak to ještě komentuje magor co při komentování ČP v MTB řekne ,že závodník prorazil galusku … (ne Tufo to fakt nebylo ;-))

      0 0
      • rodriguez  

        kurwy zasrany…tak oni to zrušili a pustili tam radši ROMALE…no to sme to dopracovlai…to nenímožný…s takovou si o Tour De Franc mužeme nechat zdat 8-(((( fakt,…cigání mají větši duležitost než Mistrák..to se zas něco povdlo

        0 0
        • cabbage  

          uz sem si myslel ze ste si to spletli s pulmaratonem (taky ČP 24.4.)

          0 0
        • enjoy  

          koukam moc nepremyslis nez neco napises.nebo ses uplne tupej.

          0 0
        • M@rtin  

          TdF je v našich poměrech věc tak nereálná, že si myslím, že i snění by bylo příliš. Bohužel :((

          0 0
    • vlty  

      takže dneska hovno, je to přesunutý na zejtřek 29.4. n a ČT2 v 19:40 :-(

      0 0
      • jakub  

        parada sem v praci, takze zase pesek ))))-: kua

        0 0
      • MartinXC  

        Tak to jsemrád, že o to nepřijdu :-) Dneska jsem se nějak zasek v práci…

        0 0
        • Mlha  

          Hm, zas o to prijdu ja, budu na cestach. Takze si nevyberes :)

          0 0
      • MARIN  

        jeje no to je dobre, vcer ajsem to nejak propas a pustil az na ten pulmaraton, tak dneska to uz snad vyjde :)

        0 0
    • biker007  

      grrrrrrr:(((((( uvazuju o prehodnoceni postoje k placeni koncesionarskych poplatku… prej z casovejch duvodu.. keci.. se*ou z vody.. jeli presne na minutu podle programu.. teda dokud se tam neobjevila tlama zvana Hemala a neohlasila tu zmenu..

      0 0
      • sharkcom  

        Velebnosti, du blejt…

        0 0
        • jakub  

          sem zkouknul na videu aspon sudety 03 a te to uz good

          0 0
      • J.A.V.  

        No já sice ČT taky nežeru ale podle programu nejeli. Vrátil jsem se před čtvrt a ještě běželi zprávy po 100 letech a pak zprávy ve znakové řeči – ty končily v 19:20, takže tam prostě haprovalo 5 minut. No pokud to daj dneska tak houby zle ne?

        0 0
    • Honzin  

      Opustil jsem kvůlivá tomu rozpitý pivo a jel se domů dívat a co jsem (ne)viděl asi tušíte. Kola dávají jenom jednou za uherskej rok a ještě navíc to takhle mrví.

      0 0
      • Ceslo  

        Ja jsem kvuli tomu zase zkrati trenink, celej uricenej jsem sednul pred bednu a nic.

        0 0
    • teebee  

      Je to fakt hrozný. Chápu, že XC není hokej nebo fotbal, ale nemyslím si, že maraton (nebo dokonce jenom jeho půlka :-)) je sledovanější sport.Taky mi zkazily radost, ani těch ušmudlaných 20 minut nám nedaj. Ještě že máme Eurosport a Roberta, jinak bychom v televizi o kolo ani nezavadili.

      0 0
      • Joe_Black  

        Nevíš kdy dávaj alespoň na Eurosportu nějaký XC??

        0 0
        • teebee  

          Na XC kašlou všude. Já měl na mysli alespoň silničky, které tam jsou poctivě od jara do podzimu.No, snad uvidíme alespoň olympijský závod.

          0 0
      • cesar  

        no osobne koukam na Extrem chanel. Tam jsou ted biky kazdej den. Navic od 20.00 pravidelne.

        0 0
      • blue  

        myslíš Roberta–vypravěče? :-))) jeho komentáře jsou ta nejlepší zábava v televizi :-)))

        0 0
    • Honzin  

      podle čeho vlastně televize vybírá jaký programy bude vysílat? Třeba by se to dalo nějak ovlivnit. Psát ji třeba mejly, aby věděli že je tenhle druh sportu taky zájem. Asi jsem najivní, ale furt dofám že inteligence zvítězí nad fotbalem :)

      0 0
      • scret  

        Naivko:-) To se spis Sportovni noviny prejmenujou na Fotbal-hokejovy noviny:-) Protoze nic jinyho uz tam ani nepustej:-(((((

        0 0
    • Vojtíšek  

      „…za týden se jede další závod v České Skalici.“ to se jim fakt povedlo :-)

      0 0
    • Meesha  

      Tak co ste tomu rikali? Kdyz pominu, ze Terezka nikam neprestoupila a o vikendu se jede v Cesky Kamenici a ne Skalici…

      0 0
      • radek z BF  

        No, on se Ivan Mejtsky snazi byt desne akcni (nektere jeho porady – tusim se to jmenovalo maXtrem nebo Xtrem nebo tak nejak – me pripadaly krec jako prase…Tady se trosku uklidnil, a i komentar na miste byl sem tam prospikovan necim co neni az tak pravda… Spis jsem nechapak, proc v tech 15–20 monutach porad gradoval od konce, t.j. nejdriv dlouhy a podrobny zavod Elite a pak summmary zeny-juniorky-juniori… Jinak ale – podle me – zaplat buh, ze „redakce fotbalu a hokeje“ vzala na milost taky jiny sport :-)

        0 0
        • Jenda  

          jo rek bych to asi takhle, na to ze Ivan hral dvacet let fotbal tak je vubec s podivem ze ma naladu se kolum venovat, budme radi aspon za to malo.

          0 0
      • rich  

        a este na fakt, ze poznamka „kulhavy jede jako jediny na celoodpruzenem biku“ bola nepresna nakolko mu asi 10× v detailnom zabere ukazal svoju FS Meridu Spesny.

        0 0
        • error  

          co by asi řikali fotbalisti, když by někdo prohlásil, že za hranicí velkého vápna dává tříbodový gól, ale na druhou strau bu?mě rádi, že za naše nízké koncesionářské poplatky máme jednou za půl roku 15min. kola a toje zhruba tak stejnej čas věnovanej třeba na nově když se jede author cup v Jizerkách, proč alespoň nedávaj něco v jiných časech i klidně v noci klidně bych si to nahrál a koukal na to z videa přeci, tolik muj názor

          0 0
          • jakub  

            k tomu se pripojuji, celkem me mrzi, ze kolo je podle me v dnesni dobe sport, kterej jde dost nahoru, zacina se mu venovat stale vetsi skupina lidi a oni furt delaj jako by nic…

            0 0
        • radek z BF  

          no, ona je vubec otazka, jestli chapeme Scalpel jakozto soft-tail za FS kolo… :-)

          0 0
          • blue  

            viz napriklad zarazeni softailu Morati mezi HT ve Velokatalogu

            0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Hlavně mě hodně mrzelo že snad poprvé za můj život nedávali přenos z letošního MS v cyklokrosu. Hlavně že fotbalu je všude jak nasr… Vyšší poplatky a TV se mi platiti nechce.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.