• sportovni_biker

    Zdravím, hele přemýšlím nad nějakým novým, levným rámem. Mám světle modrý komplet dres, takže jsem si vybral tenhle rám http://www.kellys-bicycles.com/index.php?…

    Co myslíte měl bych do něj jít. Jsou tam i jiné rámy, ale ty mi moc nehrají s barvou.

    0 0
    • TinkTink  

      Tak nevim, jestli je dobry vybirat si ram, ktery budes pravdepodobne mit dyl nez todle obleceni…uz jenom kdyz se podivas na hmotnost toho Kellyse, tak.....proste je to slusne receno nic moc ram :)

      0 0
      • sportovni_biker  

        No já na hmotnost moc nehledím, jdu po designu, ale taky co jiného lepšího seženu za 2090 Kč

        0 0
        • TinkTink  

          Sezen si neco v bazaru – tam vetsina prumerne dobrych ramu nestoji ani ty 2000,–…mnohdy k tomu dostanes nejruznejsi bonusy jako sedlovky, objimky, hlavy apod…

          0 0
          • sportovni_biker  

            A vám vadí ta značka Kelly´s nebo tvarování trubek?

            0 0
            • TinkTink  

              Neboj…mne nemusis vykat…ja si na to nepotrpim :)

              Mne vadi: hmotnost, tvarovani trubek, prumer sedlovky, celkovy vzhled

              znacka kellys je u tohoto ramu druhorada

              0 0
              • sportovni_biker  

                No tak promiň za to vykání, nevím co si můžu dovolit. Ale to tvarování trubek se mi zdá pěkný. Když je mrkneme třeba na Raptora to je to samý tvarování. Hmotnost, jak už jsem říkal mě nebolí. Průměr sedlovky teď mám 27.2 mm, takže bych si polepšil. Jinak jak by mělo vypadat to tvarování?

                0 0
                • TinkTink  

                  Se Ti libi? :)…tak si to kup…nicmene bych za tendle ram nedal ani 800,–…

                  Jenom detail – u sedlovky vetsi prumer nemusi vzdy znamenat polepseni si :o))))

                  0 0
                  • sportovni_biker  

                    A tak mi ukaž nějaký podobný, ale nový. Budu ti vděčný

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Uplne novy – http://www.twister-bike.com/kola.php?… – jestli nenajdes slevu, obrat se na me…

                      Minimalne trubky to ma kvalitnejsi v radech, ne v detailech.

                      0 0
                      • sportovni_biker  

                        Jo díky, ještě mám stejně čas, ale budu nad tím přemýšlet. Škoda, že ještě někdo jiný neodpoví.

                        0 0
                    • TinkTink  

                      PS: toto byla prvni znacka, ktera me napadla, Author, Merida sezenes taky…Author mel ted dost dobry vyprodeje…

                      0 0
                      • sportovni_biker  

                        No nad Meridou jsem taky přemýšlel, ale našel jsem pouze matts water za 3990 a to už je moc. Potřebuju něco tak max. 2300. Ale zase nechci Author, nemám nic proti, ale nějak mi ta značka nesedí.

                        0 0
                        • TinkTink  

                          Myslim ze kdybych Ti nabidl Egoista pod 2KKc, tak by jsi neodmitl…tomu fakt neuverim…ale kdo pozde chodi…

                          0 0
                          • sportovni_biker  

                            Asi ne, ale já fakt nemám peníze, kupuju si na Vánoce s pomocí rodičů vidlici Spline na mého Blackhawka, takže peníze dlouhodobě nebudou, ale budu si to pamatovat.

                            0 0
                          • kolar  

                            Ty mas egoista pod 2k ? sem s nim … :-O Ja se ted chystal na visiona za 3 ale dlouho jsem cekal, uz maji jen 15" a ja potrebuju 21" Vyuziju threadu, nutne potrebuju opgrade ramu, moc se v tom neorientuju, tak me nekamenujte a kdo se vyzna, tak doporucte kterej, nebo navrhnete jinej v podobne cene, po dlouhatanskym hledanim na netu, jsem dosel na tyhle veci:

                            Spyder Alu 3× zeslabovany Columbus zonal, 4449,– tyhle kola malokdy vidam…

                            Author vision … ten uz je pase… :-(

                            Merida Matts Special Edition 3990,– na tu tady kazdej nadava a je z tehle ramu nejtezsi…

                            a nakonec Superior XP920 5000,– , ale ten uz je spis asi za hranici, kam bych chtel financne jit…

                            Dik vsem kteri poradi.

                            0 0
                            • Veeteck  

                              www.velohanak.cz/slevy.asp

                              Jestli jsi toho Visiona nemel vyhlidnutyho tam, tak podle webu maji 21".

                              0 0
                            • rarášek1  

                              Jezdím toho SPYDERA- ve skutečnosti je to belgické RIDLEY. Tvrdý, nekompromisní rám. I s karbonovou sedlovkou nic moc pohodlí. Mám tam vidlici s 80 zdvihem. Ale už bych neměnil. je to takový chrt, co tě žene v před.:-)

                              0 0
                    • Vilém  

                      Koukni taky na www.leaderfox.cz maji tam za 2295,–

                      0 0
                      • sportovni_biker  

                        A ta značka LeaderFox, jak ta je známám, protože v Tescu prodávali kola a ty měly taky něco společného s Foxem, tak to bych rozhodně nerad narazil.

                        0 0
                        • Vilém  

                          no to myslis asi Red Fox,tak to je neco jinyho.Leader Fox ma ramy od nejakych asijskych vyrobcu,tak jako vetsina producentu kol.Neni se ceho bat.

                          0 0
                        • TinkTink  

                          Vsechny ramy,ktere tu do ted padly nabizi lepsi moznosti a kvalitnejsi zpracovani nez ten Kellys…staci si vybrat dobre :)

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.