• jecnak

    Mam jste spoustu casu nez budou prachy, ale stejne mi to neda. Pokud k tomu mate nejaky pripominky – s necim je blba zkusenost, spatna vaha, spatne funguje atd. Napiste. Cenovy limit jsem si dal 70 000.

    dil cena typ vaha

    Rám 9900 RB 1100 R + IHS + spacer 1650 Vidle 6990 4ZA Synope 365 Kola 13900 American Classic 350 1430 Komponenty 24023 Mix 2249 Riditka 1895 WCS Alu 244 Predstavec 1558 WCS Alu 120 Sedlovka 1960 Ritchey Carbon WCS 400 217 Sedlo 2570 sedlo Flite SLR 135 Plástě a duše 2600 Conti Supersonic 292 Omotávky 500 Cinelli Cork 90 Pedály 1990 Ritchey V4 Pro 208 Bizu 1500 lanka + bowdeny + kosiky 200

    Celkem 69386 vaha 7200

    Komponetny: vaha mix znacka 215 FRM 446 Dura 205 Ultegra 73 Dura 809 FSA Gossamer MEGAEXO s převodníky Compact Drive 259 C-10 lite 242 Ultegra

    Ceny z web shopu, vahy z Weightwenies.com. Nejvic me irituje ten ram. Pokud vite o nejakym slopingovym ramu, kterej ma i s IHS pod 1600g a stoji min nez 10k CZK…

    0 0
    • till  

      Ram bych rek Giant, ale u progressu ho nevidim v samostatnej nabidce, takze nic…:-)

      0 0
    • Axazel  

      Fort Ro.SLC

      0 0
      • Bobo  

        No to tě čéče asi trochu zklamu. Nevím jak ta nejmenší velikost (teorie praví bez HS 1250g), ale ta prostřední, kterou jsem schopen zvážit, vč. HS pod 1600g bohužel nemá. Myslím, že každej výrobce o váze trošku lže, Fort nevyjímaje.

        0 0
        • Bobo  

          A desítku taky nestojí, slevňovat ho prej nebudou a pořád je za 11k. To jen tak na okraj. Ale jinak je fajn :-).

          0 0
          • jecnak  

            No pravae a sme u toho. Ono s tema podminkama co jsem dal je to docela kumst sehnat neco lehkyho. Navic to RB je uz s IHS, coz je nejakych 100g.

            0 0
          • Axazel  

            Kolik stojí teď nevim, před rokem a půl sem ho kupoval za 9900,–

            0 0
        • Axazel  

          No já jezdím prostřední velikost a osobně váženo 1450g bez hlavy.

          0 0
          • Bobo  

            Taky mám tu prostřední a bylo to kousek přes 1500g bez HS. Ale nevylučuju chybu v měření, stejně jsem to hodil na váhu jen tak ze zvědavosti a beru to pouze orientačně. Co se ceny týče, možná se dá pořídit i levnějc, ale bude to chtít trochu hledání a shánění. Jejich oficiální cena je tuším 10990,–. A ukecat se nedají, zkoušel jsem to, fabriku mám za barákem, ale řeč o ceně s nima není. Nic z toho, co jsem napsal, ale nic nemění na tom, že jsem s tímhle rámem velmi spokojenej.

            0 0
    • PT  

      Ty komponenty jsem podle vahy snad natipoval,mas tam trosku zmatek. Celkova vaha je krasna,jen ten ram bych asi nechtel,jestli si dobre pamatuju,tak slopingu moc nepobral.Bych koupil nejakou ramovou sadu.Muj Scott z roku 03 je paradni a v te cene i s vidli ho asi sezenes a vaha cca 1000g ram a pod 300 vidle. Nejsem znalec,jen se chlubim:)

      0 0
      • jecnak  

        A jo pardon. Tak komponenty:

        vaha znacka cena 215 FRM 4600 446 Dura 8500 205 Ultegra 2200 73 Dura 900 809 FSA Gossamer MEGAEXO s převodníky Compact Drive 4650 259 C-10 lite 1345 242 Ulte­gra 1828

        0 0
        • jecnak  

          Ta kjeste jednou. uf to je drina. vaha znacka cena 215 brzdy FRM 4600 446 paky Dura 8500 205 prehazka Ultegra 2200 73 smyk Dura 900 809 kliky FSA Gossamer MEGAEXO s převodníky Compact Drive 4650 259 retez C-10 lite 1345 242 kaze­taUltegra 1828

          0 0
      • jecnak  

        Zas abych nebyl pod UCI limitem :-) Jinak mam vyhlidliho karbonovyho Scotta, coz je nahradni reseni, ale vazi skoro o kilco vic – hlavne ma mizerny kola, sedlo by muselo jit z domu, pedaly pridat, kompakt prevodniky atd.

        0 0
        • PT  

          Byl by link na toho Scotta a info o cene?Je fakt hezky.Nejde koupit jen ram a vidle?Ale Scott je masovka, to je pravda. Bych chtel nejakou italskou maloseriovku.

          0 0
          • jecnak  

            scottusa.com/ stranky jsou ve flashy, takze primej link nehodim. Ten nehlevnejsi karbon an 105 stal kolem 60k CZK.

            0 0
            • PT  

              Hm,tak ty levnejsi karbon CR1 ramy se mi teda vubec nelibi a cena se mi zda dost vysoka.No a ty hlinikove uz vubec ne.Neni to,co to byvalo:)Moc barvicek,to nemusim.Ja fakt nevim,mne nic nenapada,porad bych se tlacil k te Italii:) A uz necham mluvit zkusenejsi.

              0 0
    • Haryk  

      Rám RB jezdím(i když hodně starý typ) a je něm parádní svezení,jede jako vlak.Takže doporučuju.Ostatní si netroufám hodnotit,ale kdybych kupoval nový řídítka na silničku,tak bych zauvažoval o plochých a radši širších.

      0 0
    • Karaya  

      Ad: Sedlovka 1960 Ritchey Carbon WCS 400 217 za 1960,– jsi ji objevil kde?

      0 0
      • bikerak  

        ja se taky pridavam kde ji maji za takovou cenu?

        0 0
        • jecnak  

          Clovece uz ani nevim, mozna je to dokonce bota. Stravil jsem nad tim cely dopoledne a uz si to opakovat nehodlam. Nekoukal jsem navic jen na cesky shopy.

          0 0
    • Vrci  

      Koukám, že stavíš na váhu, protože obutí supersonic krásně jede, ale dá se zničit do 1000 km. Osadil bych to spíš Campou než Shimanem (nemám důvěru k plastovým vnitřkům dualů), kola jsou trochu neznámá.

      0 0
      • jecnak  

        Kdyz me se nelibi to razeni – bocni packa. Za info o plastich dik.

        0 0
    • omar  

      to je jasny posli to na RB jak jinak :-))s tou vahou se tam v klidu dostanes, ja sem tam na 7,6 i s pedalama a co sem pocital kdybych to jel opravdu na vahu sem na 7,1

      0 0
      • jecnak  

        Trochu jsem zabadal a jsem na 7140. Vic uz by asi bylo na ukor fce. Otazka jsou jeste ty plaste. NEchtel bych je zlikvidovat po 1000km jak psal Vrci.

        0 0
    • Lookas  

      peknej propocet, ale 70 je docela dost a verim, ze by se dalo poskladat kolo s lepsim ramem! nic proti RB , zacinal sem zavodit na modelu XR1400, jezdilo se na nem pred 7 lety super… ale doba uz je o kus dal! navic RR1100 rozhodne nema 1100g :-( sou to docela tezky ramy :-(

      0 0
    • Baracuda  

      Cicli B dela ram Fly 05 – ma v 58 1350g – vazeno na digitalni vaze, plus cca 100g hlavovka. Mas ale k dispozici jen jednu barvu – cerny elox, loga palena laserem. Cena 8tis Ta wcs sedlovka je zbytecne draha, se stejnou, nebo lepsi vahou koupis dost levneji – napr. Trigon…Jinak pekny vyber Na tom ramu ted stavim silnicku, taky trochu na vahu, ale se staryma komponentama – mel bych byt potom tak na 7,5 – se staryma ksyriama, na stare dure…

      0 0
    • Vóca  

      Jsem myslel, že jezdíš jen na biku a na silničku že nevlezeš ;-) Osobně bych si chtěl příští rok taky pořídit novej stroj, ale vzhledem k tomu, že platím hypotéku a žiju manželským životem mám limit asi ploviční :-) Původně jsem chtěl nového oře koupit už letos, ale kvůli práci na baráku jsem to musel odsunout. Měl jsem vybranej rám Omega od Šírera z Berouna. Na Sport Life v Brně, ale prý představil nové modely pro rok 2006 tak jsem zvědavej. Do čeho vím, že půjdu na jisto je Campagnolo. Na jednom kole jsem měl možnost vyzkoušet Campu i Shimano a Campa jasně zvítězila.

      0 0
    • M@rtin  

      Celkově nic proti – jen bych tam dal jiné pedály: Look Kéo Time

      0 0
    • Daf  

      Spyder? Kdybys na slopingu netrval tak se vybira lip :) Me se treba sloping u silnicek vetsinou moc nelibi.

      0 0
    • Orbis  

      pekny;) o ramu bych vedel Daccordi váha okolo 1380–1550 zálezí na velikosti cena 13 990 vcetne karb. vidle pokud chces dam se foto;)

      0 0
    • zwwak  

      Sedlovku WCS karbon schvaluju zcela určitě, páč má i karbonovou fajfku, ale stojí mnohem víc, kompakt převody taky zcela určitě, supersonic jsou krásný mrňavý duše- třeba jako náhradní do brašničky, pláště třeba Ritchey WCS nebo Tufo ( ale já například nechci sebou vozit tmel ), pedály, tak jak píšou jiní Look Kéo- šedivé kufry s měnším výkyvem, kola bych volil něco dobře servisovatelnýho ( pro výměnu ráfků a drátů – stačí kámen na silnici a máš co měnit ). Vzhledem ke zvolenýmu rámu bych přidal karbonový řidítka ( třeba taky WCS, a? je to stejný se sedlovkou a k tomu teda i představec představec ). Nevím jak Gossamer, ale ten další model klik FSA je dutej.

      0 0
      • Vrci  

        Já mám nejlepší zkušenost s pláštěma Michelin ProRace a k nim v podstatě jakýkoliv duše mimo Rubeny (vypadávaji jim ventilky). Pásku do ráfku Michelin nebo Schwalbe (Kenda a Maxxis praskaj).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.