• hanz

    jakej rám na příští sezonu? nechtěl bych jednočep ani jeho varianty takže tím se výběr docela zmenšil, dále bych nechtěl V10,M3.

    rád bych aby to nebyla nějaká „kráva“

    a zbylo mi ve výberu SC VP Free, Demo 8, giant glory, norco

    sc je dělanej na fr, dobrá váha, líbí se mi moc demo že prej super vlastnosti, váha krapet horší ale praskaj a že prej moc o giantu nikdo nic neví takže bych se stal testovacím jezdcem do čeho se mi moc nechce norco se mi moc nelíbí designově

    tož poradtě

    0 0
    • JMT  

      s toho co si napsal jasne vypliva ze chces sc, tak co resis ? sup pro nej ! :-)

      0 0
      • hanz  

        no sc že prej aj nějaké nevýhody má…dlouhou zadní stavbu a je nejdražší.

        0 0
        • BoB  

          nevěř tomu :-)))

          0 0
          • hanz  

            :-)))) koukám na něj už asi rok, pořád si říkám že si ho ted v zimě pořídím a když to mám udělat tak mám strach aby to byla ta správná volba.

            ten novej giant slibuje dost podobný muziky za menší cenu (aspon si myslím)…no spíš to bude čistokrevnější dh

            0 0
            • BoB  

              Jestli chceš čistokrevný dh, tak proč odmítáš V10 nebo m3. A zrovna teď rozdíl mezi giantem a SC vyjádřil dost jasně RC z mbaction: Dlouho jsem váhal, než jsem vrátil testovacího gianta, ale vrátit SC vůbec nehodlám :-))). A jinak to, co na VP free dělají v různých filmech nevypadá že by mělo moc slabin. Já mam teď nevýhodu, že na kolo už se nemůžu vymlouvat

              0 0
              • hanz  

                v10 a m3 to je fakt už čisto čistý, veliká žvejka.....rád bych něco se zdvihem do 220 a aby se na tom dalo pojezdit aj na blbostech co máme postavený u nás v lese…monster byl na to celkem šik, ale dvě kola nechci…vím míchám dvě disciplíny a to není dobře…jako asi to fakt dopadne na to vp free…jo jak jseš velkej a jakou máš velikost a vůbec řekni o vp víc, srovnávej, vychvaluj a kritizuj.....ten článek by se ti asi nechtělo oscenovat že?

                0 0
                • Pebe  

                  Našel jsem čistě náhodou tohle http://www.feedthehabit.com/…_vpfree.html

                  0 0
                • BoB  

                  To nebyl článek, to byla jen odpověď na obdobnou otázku – proč mít SC, když giant je srovnatelnej za míň. A jinak já mám 182cm, velikost M – podívej se na moje kolo. mám asi 85 kg a 500 pružina co s tim přišla je skoro dost tvrdá. Těch recenzí je na netu hafo takže bych se asi opakoval, bez ohledu na to, že se mi nikdy nepodaří dosáhnout na 50% možností toho kola. Už jsem asi starej. Ale řeknu dvě věci. První jízda byla vážně šok, protože to kolo jede do kopce líp než moje starý gt i drive, který jezdilo docela dobře. Když si zavřu vidli, trošku přitáhnu propedal a vysunu sedlo tak je to skoro normální enduro kolo, se kterým by se dalo jezdit celý den po horách (i do kopce). Ovšem oproti těm normálním mě teď nějak začaly hooooodně bavit takový ty nechutný sjezdy plný velkejch kamenů (rýčů) a kořenů. Stačí pustit brzdy a ono to prostě projede :-))).

                  0 0
    • Aiax  

      Nedavno se tu objevil hezkej nicolai, tak co treba: http://www.nicolai.net/…lius-st.html kdyby se urizla ta vec na presmyk :)

      0 0
      • Tomcat  

        Ta věc na přesmyk, je na imbus a jde kultivovaně odělat ne oddělat ;-)

        0 0
    • TinkTink  

      SC VP Free a uz to neres :)

      0 0
    • wroum  

      demo – tezky a osklivy giant – nevim norco – vsechny jejich DH a FR fully sou osklivy, to prohnuti tam je fuj :-) VP free – krasny, funkcni, elegantni..... do toho bych sel ja v pripade ze bych na to mel :-)

      co treba Nicolai M-pire?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No ja vim k cemu tam to prohnuti spodni ramovy trubky je, takze kdyz uprednostnuji funkci pred ostatnim, tak se mi tam ted uz moooc libi ;)

        0 0
        • wroum  

          ja nevim proc tam je, takze se mi nelibi. a vubec mi to nevadi :-P

          0 0
        • visby  

          preco tam je?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Aby tam nechybela. Vzdyt si to predstav bez ni :)

            0 0
            • Manas  

              Neco jako ma Azonic ram ?

              0 0
              • BoB  

                Já se na to díval a je to úplně jasný, jsou tám návarky na košík na lahev. Jak jedeš tak se chladí odstřikující vodou

                0 0
          • Pá-dlista1  

            Mame doma prakticky stejny ramy, akorat starsi s jeste rovnou trubkou a novej s prohnutou a u noveho se podarilo krasne snizit teziste a zaroven vytvorit vetsi manevrovaci prostor nad ramem… takze mi ta prohnuta trubka uz nevadi. A to kolo s rovnou je na prodej :)

            0 0
      • hanz  

        demo 8 je na tom s váhou už celkem rozumně, design jakštakš, norco mi nevadí že je prohlé ale prostě se mi nelíbí ten bílej novej rám…zato ten letošní červenej se zlatýma kolama byl moc fešnej, jak jsou na tom váhově nevím, myslím že to vyjde na stejno jak třeba to demo.

        0 0
    • BUCEW  

      kona…

      0 0
      • wroum  

        nechtěl bych jednočep ani jeho varianty takže tím se výběr docela zmenšil…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.