• Bish0p

    Čaua. Tak se mi pomalu šetří na novej rám a vlastně ani nevim na jakej. Věc se má tak, že bych věci z HT přehodil na ten novej rám a to včetně TT epicona kterej se předělá na 140mm. Docela se mi zamlouvá hoten http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx… a http://www.bradsky.cz/…-p-4136.html

    0 0
    • Bish0p  

      Nějak se to neodeslalo cele. No prostě budu rád když sem dáte nějaký tipy na FS rám 140mm, kolem 20k kč.

      0 0
    • Break88  

      taky se koukam, kdybych chtel utracet a nasel jsem cube stereo za slusny peniz http://www.schlierseer-radhaus.de/…en_start.htm

      0 0
      • Bish0p  

        waua.. stereo byl a je můj sen. Koukam ze to neni zas tak unreal. :) dik za tip

        0 0
      • vojtechposmourny  

        No, teď jen jak tam nakoupit. Nějak to nefunguje jako klasickej shop.

        0 0
      • Break88  

        dejte pls echo, pokud z tama budete neco objednavat (domluva,plat­ba,doprava), kdybych chtel nahodem stereo:)

        0 0
      • vojtechposmourny  

        Tak do čech posílá, cena za poslání je 18 euro. V 18 velikosti má jen bílo černo červené.

        0 0
        • Bish0p  

          Předpokladam že na jiný velikosti ses neptal, co? Bych potřeboval 20. Pisnu tam a uvidim.

          0 0
          • vojtechposmourny  

            Podle seznamu má jen 16, 18, 22.

            0 0
          • vojtechposmourny  

            Jinak já chtěl 18, to má, ale jen tu strakatou černo bílo červenou, která se mi moc nelíbí. Plus jsem zjistil, že kdybych ten rám vyměnil za stávajícího fritzze plus ještě bych dal ještě novou vidli, ušetřím tak kilo, což mi za to sr..í nestojí.

            0 0
            • Bish0p  

              hmm :-/ grose schaden. bych potreboval 20 a v cerny. No nic, stene premejslim, ze prachy vrazim do komponentu a po sezone se uvidi. Ale ceny tam maj teda moc hezky

              0 0
        • vojtechposmourny  

          Úplně jsem zapomněl, prodejce maximálně v pohodě.

          Požadovanej rám neměl ve vhodné kombinaci barvy a velikosti. Asi za týden mi přišel mail, že pokud ho jěště chci, je schopen mi ho za uvedenou cenu sehnat. Plus jsem ho ještě ukecal na výměnu tlumiče za verzi s normální komorou. Poté platba paypalem a za pět dní byl rám doma. Bohužel, vyměněný tlumič měl opačně páčku propedalu, takže tam nešel. Zatrnulo mi, ale vše proběhlo opět v pohodě. Tlumák jsem zabalil, poslal, dostal jsem zpět původní (bohužel s HV komorou) plus proplacenou poštu plus navíc jako dárek mazání na řetěz. Takže můžu doporučit.

          0 0
    • Bafoon  

      Já bych se tu vetřel s dotazem.

      Budu ženě časem dělat FS, rám už je doma – bazarovy Viper Freeplay se 140mm (sem prostě neodolal) a trošku řeším co za vidli. Doma je reba team na 120mm – co taková kombinace? Absolutní priorita je pohodlí (reba kdyžtak půjde k milanovi) rozhodně ten rám nebude makak jako AM/EN :-) Čili co FS 120/140 v kombinaci s rebou?

      0 0
      • kubad  

        Asi to nebude ideál, dej tam 140mm

        0 0
        • Bafoon  

          líná huba holý neštěstí :-) ok, se s tím aspon sveze pevná osa u pepíka od milana :o) rozhoooodně ji potřebuje :-D

          0 0
          • kubad  

            Přesně tak, Rebu prodej, a máš na pepikona :-)

            0 0
            • Bafoon  

              za 6500 zatím teda v podstatě nikdo, to fejkoakley z dealextremu za 250kč šli na dračku :-)

              0 0
              • maajkee  

                Tak reba za 6500 je dost drahá, když nedávno byla nová na kupkole za 5990,– :)

                0 0
                • Bafoon  

                  tak lepší je zlevňovat :-) za 6 tam byla reba team? dost pochybuju… ale si myslím že tak za 5–5,5 bych ji měl prodat, nespěchám na to – jsme v 5.měsíci :o)

                  0 0
      • notobi  

        jak psal kubad 140/140 rozhodně bych nenechal na předku míň než je na zadku

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.