• BoB

    http://ihned.cz/…-002000_d-7a Takže doufejme že lanovka bude a v létě si zajezdíme, protože už je to asi kromě ještědu poslední místo v ČR.

    0 0
    • enjoy  

      tyjo tak to me fakt mrzi:-(. ps:meli tam nejlepsi cesnecku:-).

      0 0
    • Floydie  

      To mi pripomina, jak sem tam minuly mesic vyjel nahoru a co nevidim, particka asi 30 DH jezdcu se vyrojila z lanovky a pak se vydali na sjezd, ktery svou rychlosti ovsem pripominal vyhlidkovou jizdu. Mozna, ze to bylo vlastne dobre, aspon to tam tolik neponici. Nemuzu si proste pomoct, ale prijde mi to jako snobarna maximalniho kalibru.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        ta stara pomala a levna lanovka?

        0 0
        • Floydie  

          Nikdy jsem ji nepouzil, tak ani nevim jak vypada. Nicmene to info o rychlosti jsem mel od kolegu, co tam jeli zrovna s detma nahoru, kdyz se ti frajirci spousteli dolu :)

          0 0
          • BoB  

            Az nekdy zase budeš šlapat nahoru, zkus si to jen tak cvičně sjet ty rychlíku. I když, teď asi nějakou dobu nebude jiná šance než to vyšlapat. Ale i tak, DH a snobárna?

            0 0
            • Floydie  

              ja mel pocit ze jedou tak pomalu, protoze jeste stihli kecat a hulit jointy :)

              0 0
              • BoB  

                Tak je to jasný. A ty ještě hořící jointy pak odhodili do trávy, kde zůstaly skrytě doutnat až do zimy a pak pod sněhem se doplížily až k lanovce a podpálily jí. Za všechno můžou skopcaři.

                0 0
                • Floydie  

                  ja je mam v podstate rad, ale mel jsme naladu si rypnout, tak sorry :)

                  0 0
      • Radek Broz  

        :o) Lidi jako ty me vzdycky rozesmejou – je jich tam vzdycky dost. Strejdove s pupkama se dobelhaj nahoru a tam strasne mudrujou o tom, jak to vsichni jezdej pomalu a jak je to o nicem, kdyz je tam vyveze lanovka. Mel bys to zkusit, moc dlouho bys riditka neudrzel;-) Dokud nezkusis, nepochopis.

        0 0
        • enjoy  

          kdybys to ty mel vyjet nahoru tak bys je asi taky dlouho nedrzel:-).resp. bys dlouho nohy na pedalech nemel:-)). ale jinak jo,nevim proc by to chudaci meli jezdit jinak nez lanovkou.vzdyt ty motorky nemaj motor:-)

          0 0
          • -b-n-x-  

            Kluci, vy si musíte dát závod. :-)

            0 0
            • enjoy  

              do kopce?:-)

              0 0
              • cabbage  

                to by ti nepomohlo…;

                0 0
                • enjoy  

                  radsi se do toho nezapojuj,jeste by doslo na ciny a uriznul bysis ostudu:-)

                  0 0
                  • cabbage  

                    co si te pamatuju, tak na kopci sme na tebe cekali azaz…

                    0 0
                    • enjoy  

                      casy se meni a vzdycky to kazdymu nejede:-).nemam problem to priznat:-). ale snazil jsem se,nerikej ze ne:-))

                      0 0
                      • Manas  

                        Dobre, takze ja bych vyzvu prijmul. Ale je mozny nahore vymenit kolo :-) Nebo aspon vidlici … ten Splice se krouti jak had ;-)

                        0 0
                        • enjoy  

                          kdyz me naucis jezdit na kole ktery chces pouzit smerem dolu tak ok:-)

                          0 0
                          • Manas  

                            Jeeee, tak to asi nic. Nejspis zustane u toho uphillu :-) No a nebo bych todal dolu na ty zvejkacce :-)

                            0 0
            • cabbage  

              up or down? nebo oboji?;)

              0 0
          • Radek Broz  

            Tohle rejpnuti jsem cekal a ver mi, ze jsem tam vyjel hodnekrat. Myslim, ze narozdil od toho rejpala jsem alespon pricichl i k uphillu, zatimco on vubec netusi, oc kraci.

            0 0
            • Flasar  

              presne o tom to je, UP vyzkousel kazdy a vi co to obnasi,ale poradny DOWN jenom hrstka kopeckaru a vetsina nevi o cem mluvi a berou to tak ze clovek to jenom pusti z kopce a dole zabrzdi :)))

              0 0
              • enjoy  

                jses si s tim uphilem tak jisty?spis bych rekl ze vetsina lidi se zastavi pod nejakym tezkym kopcem a rekne to nejde.a hotovo.jenze kdyz pak vidi nejaky typka(treba McBlacky:-)) jak si to da tak asi neveri. sjet a vyjet kopec povazuju cirka za stejne tezky.a nevim co mi jde lip(hur:-)).

                0 0
                • Flasar  

                  ale jo docela sem si jisty ze vic lidi vyzkouselo UP nez DOWN,taky zastavam nazor ze oboje ma sve a moc nemusim kdyz slysim ze down je zivacka a ze si clovek jenom vozi pr… :)))

                  0 0
                  • enjoy  

                    to si vubec nemyslim.jenom treba(osobne) tak moc nechapu proc se downhilleri dali na biky a ne radsi na motorky.fakt mi to neni jasny,vzdyt DH je nesmysl.nahoru musis lanovkou a dolu na volnobeh:-)).prijde mi to jako kdyz masinu nevyzkouseli tak jezdi na masine bez motoru.jako oni(vy) radi rikate ze krosar nezkusil nebo se boji:-).stejne tak vy:-).a financni stranka je taky out,pri cenach sjezdaku. ps:to zase bude:-)). neberte me tak moc vazne:-)

                    0 0
                    • náčelník  

                      A sáňkování je taky nesmysl ? :)

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      a dolu na volnobeh… na volnobeh jezdis dolu mozna ty. To pak chapu ten postoj. Btw. motorka je preci jen neco jineho. A i kdyby to bylo stejne co se tyce pozitku atd. jsou tu nejake rozdily. Treba ta cena, naklady na provoz, fyzicka narocnost… tech rozdilu je spousta. Treba taky ten, ze kdyz jedes na kole po lesni ceste pohybujes se na „spravne“ strane zakona ;)

                      0 0
                      • fousek  

                        jj, na motorce je to o dost jiny

                        0 0
                      • enjoy  

                        jo ja jsem zapomnel ze v DH vlastne jenom dupete z kopce,no to bych dokazal taky:-). ps:ja jsem to opravdu nemyslel vazne ty huso:-)

                        0 0
                    • BoB  

                      Já tě neberu vážně, ale prostě si myslim, že se srovnává nesrovnatelný. Co je víc sport – sprint na 400 nebo maratón, sjezdovky nebo běžky, rally nebo okruhy, motokros nebo silnice. Prostě každý má něco a je jenom chyba, když se kdokoli snaží shazovat něco, co sám nedělá, nebo k tomu jen přičichnul. Nevím jestli jsi někdy při svým ježdění zažil, že si nemoh zmáčknout brzdy, protože tě braly křeče do předloktí. Já zase nezažil křeče v nohou při jízdě do kopce. Ale většinou jsou v cíli vyřízený všichni srovnatelně.

                      0 0
                • fousek  

                  Kopec kterej se da vyject na kole nema cenu sjizdet, tot muj nazor:-)

                  0 0
    • goofy  

      Jo jo. Taky sem to slyshel hned nekolikrat v Dobrem ranu. P.S.: zase sem se neco noveho dovedel o FMTB, Kiteboardingu, windsurfingu a mountainboardin­gu… ;o)

      0 0
    • JMT  

      :-(

      0 0
    • cabbage  

      // v létě si zajezdíme // trat snad nezmizela, tak nevim co resis?;

      0 0
      • BoB  

        zhruba to co se diskutuje výše – nemam motorek a lidský palivo je vyhořelý.

        0 0
      • Radek Broz  

        Lezl jsem to letos jednou pesky pod lanovkou a moc se mi to nelibilo…

        0 0
    • Radek Broz  

      Uz od vcerejsi noci jsem o tom mel nejaky zpravy, ale to, co jsem videl vecer v Udalostech, bohuzel dost predcilo moje nejhorsi ocekavani:o( http://czech-tv.cz/…rog8041.html?… Je to zly a dost lituju najemce pana Solce – letos sjezdovku na zimu dost pripravoval, postavil novej vlek pro deti a kdyz mohl konecne zacit vydelavat, prijde tohle. Doufam, ze se to alespon na leto da do poradku, ale jak znam Jachymov, kterymu to patri, tak to radsimoc optimisticky nevidim. Letos jsem tam byl za sezonu tak tricetkrat a nejak si nedokazu predstavit, ze by tam neslo pristi rok jezdit. I zavodu by byla obrovska skoda (ale nebojte, jen 3 zavody by nebyly).

      0 0
      • goofy  

        Hmm… Tak to neni dobre. Treba tam ted podtavi nejakou novou lanovku. Aspon neco takoveho prohodil pan starosta.

        0 0
        • Radek Broz  

          Lanovka bohuzel patri Jachymovu, coz je ta, receno co nejvice diplomaticky, mene schopna obec v okoli, takze se bojim, ze se nove lanovky jen tak nedockame:o(

          0 0
          • goofy  

            Aha… Tak to je pak problem. :o( Ale treba se stane zazrak, a v lete tam vyroste nova lanovka.

            0 0
    • Radek Broz  

      Podle poslednich zprav je strojovna snad v poradku, jen je tam strasne moc ledu.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        a snehu… to je v zime normalni… teda na horach :)

        0 0
      • Manas  

        Podle zprav v novinach pry mesto zaplati stavbu nove, takze by mela byt opravena jeste letos. No to sem zvedav. Ale bylo by to dobre. :-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Mestem myslis Jachymov?

          0 0
          • BoB  

            Jestli jo tak je to kachna. Jáchymov není město :-))). Ale náhodou, nepodceňoval bych regionální politiky, podívejte se na Stodůlky. My je tady ohovárame a oni mezitím tiše umožní postavit 4×

            0 0
            • Radek Broz  

              Nepodcenuju, ale trosku do toho vidim. Treba pan starosta Boziho Daru je mimoradne schopny, ale Jachymov, kteremu lanovka patri, nema penez nazbyt a kdyz se o rekonstrukci pred nedavnem mluvilo, tak jejich postoj byl, ze rozhodne ne, ze na to nemaji. Uvidime, jak se to bude vyvjet.

              0 0
              • TinkTink  

                No to je docela mozny, ale zas nemuzes nepripustit (ooo jak je cestina krasna :o) ), ze rekonstrukce a oprava v dusledku zniceni jsou dve ruzny veci…musi si to ekonomicky spocitat…kdyz se najdou penize, bude to ok…pac tadle trat je fakt pekna…

                0 0
                • Radek Broz  

                  S tim souhlasim a sam doufam, ze se to rovnou zmodernizuje (ale nerad bych aby se zvedla cena). Vypadek tyhle lanovky by dost ovlivnil celej region, takze verim, ze se nejaky reseni nakonec najde. Zaroven ale radsi nemam prehnany ocekavani.

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Uvidime uvidime… :)

                    0 0
                  • BoB  

                    Škoda že to neshořelo před týdnem. Poslanci si zrovna „porcujou medvěda“ na regionální dotace. Neznáte někdo nějakýho? Prej rozdělujou asi 6 mld. Za to by byla i kabinka :-))). Možná i ještě jedna tra? dolů.

                    0 0
                    • BoB  

                      Teda myslim jako že škoda že když už, tak …

                      0 0
    • Radek Broz  

      http://www.karlovarskenoviny.cz/…5000080.html Tak snad to bude ok.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.