• Bobko

    rozmyslame kupit si na jar novu vidlicu od Foxa. Zrejme Talas. Rada by som pocula vase nazory, skusenosti, problemy so servisom… u tejto znacky. Popis k vidlici je tu: http://www.bikemagazin.sk/…ox-2006.html

    0 0
    • Pá-dlista1  

      U vas se asi fora teprve rozbihaji, ale ve vyspelych zemich tu mame pomerne rozsahlou historii ve ktere jsou schopni inteligentni jedinci uspesne vyhledavat potrebne informace ;)

      0 0
    • rich  

      subjektivne (vlastna skusenost TALAS R) – nemal som ziadny problem. udrzba min (az na pravidelnu rocnu) – len otriem vnutorne nohy. dostatocne tuha. pre mna pohodlna podla predstav. osobne by som prijal dve zmeny:

      1. RC model
      2. zmena zdvihu na dve polohy 100/130mm

      objektivne (podla roznych pripomienok) – presakuje olej, vystreluju patrony (to sa da predsa cakat :-)), pri nejakej chybnej serii sa odlupoval teflon na vnutornych nohach, vynuteny servis kazdorocne.

      este by som popremyslal nad Minute 4.00

      0 0
      • panaczek  

        …zapomnel jsi na vakl behem prvniho 1000 km a na tuzsi chod v druhe polovine zdvihu. nebo ne?

        0 0
        • enjoy  

          tuzsi chod v druhy polovine zdvihu vidim jako vyhodu. ps:lepsi vakl za 1000km nez rovnou od koupe:-))

          0 0
          • panaczek  

            tuzsi chod mozna…ale pokud si koupis 100mm zdvihu, a pak mas jen 85mm…, tak mi to neprijde dobry. ten vakl mi nevadi – jsou tak delany…

            0 0
          • lubos  

            ja to jako vyhodu nevidim. Resp. pokud to lze predelat, tak v pohode.

            0 0
            • enjoy  

              podle me kdyz jde vidlice celej zdvih stejne tak je to k cemu asi?nejsem milan1 abych to mel podlozeny studiema:-),ale pokud prave timhle chodem dobre reaguje jak na maly,tak na vetsi nerovnosti,tak je to dobre. ale stejne,zadny velky tuhnuti ke konci zdvihu se stejne nekona.nebo aspon uved srovnani.

              0 0
              • lubos  

                K cemu mi je na XC 10cm zdvih, kdyz posledni 2cm vyuziju jedine pri 1m dropu ? Zalezi samozrejme ale jake tuhnuti :) Jinak ale jak pises. Taky je to vec osobnich preferenci.

                0 0
                • enjoy  

                  me treba se to hodi,obcas dropnu neco mensiho.nebo skocim nejaky schody.asi jako kazdej prumerne odvaznej.

                  0 0
                  • lubos  

                    no tak to pak jo .. ja patrim k tem mene odvaznym :)

                    0 0
                    • enjoy  

                      mas kolo 130/150mm a patris k mene odvaznym?:-).trosku jsem znejistel:-).doufam ze mame v terminologii jasno:-)

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Fakt zajimava debata…za chvili tu muzeme zjistit zajiamvy veci :)

                        0 0
                        • enjoy  

                          no kdyz se pridas…:-) jinak myslim ze nic nebude:-)

                          0 0
                          • TinkTink  

                            :o)…ja kdyz posloucham o seskakovani schodu… :)…radsi ne… :)

                            0 0
                            • enjoy  

                              njn,tady uz jsem si zvyknul ze kazdej chape uplne jednoduchy veci docela ruzne:-). dejme tomu 5–8 schodu.nebo nevim co chces vlastne:-)

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Njn…co clovek, to original :)

                                5 schodu je fajn…nektery schod muze mit i pul metru…takze pri tech 8 schodech by jsi skocil 4m :)…dobry vykon :)

                                0 0
                                • enjoy  

                                  schody ktery bezne sejdou i duchodci..:-)). dejme tomu jeden stupen okolo 20cm vysky:-)). koukam ze ty jsi ten nejvetsi original:-))

                                  0 0
                                  • TinkTink  

                                    20cm.....8 scho­du…to mas 1,6m…schody konci na placce…takze to mas naky drop 1,6m na XC bajku na placku. Ok…tak todle davam jedine na Tate…na AC bych todle nedaval… :)

                                    0 0
                              • vlk  

                                5–8 schodů s dopadem na rovnou plochu s nějakým tým rozjezdem, to jsme dávali kdysi i na XC kolech s cr-mo pevnou vidlicí, nevím, co by na tom mělo být těžkého.

                                0 0
                                • lubos  

                                  no vidis, a dnes na to jeden potrebuje alespno 15cm zdvihu :)

                                  0 0
                      • lubos  

                        Ne, ja mam 150/150 ( i kdyz ano, muzu to prestavit na 130 vpredu) ale pouzivam to jako pohodlny full na bezne vyjizdky. Plus se s tim odvazim sjet i schody.

                        0 0
                        • FunTom  

                          Tomu se říká odvaha :) Já na GT i-drive nemám se skočení tak 6 schodů problém. Problém má jen osa Truvativ (už šla pod kytky).

                          0 0
                          • lubos  

                            kdyz ja radsi nahoru … uz se chystam na sjeti schodu smerem nahor, akorat mi do toho prisla zima :(

                            0 0
    • Pinocio  

      Když už se tu bavíte o Foxech, tak bych se chtěl zeptat, jestli je ta jednoroční kontrola vidlic nutná, pač to stojí celkem money…

      0 0
      • panaczek  

        …no nejdriv jsem myslel, ze ji PUSHnu, pak ze ji dam jen na vymenu oleje do servisu, a ted mam takovej dojem, ze se na to vykaslu uplne. ale mam ji prvni rok, dlouhodoba zkusenost zadna. toz by me taky nejaka zajimala – zejmena ta vymena oleje, jestli je to hodne znat…atd. myslim bb tady jednou psal, ze si to nechal delat…

        0 0
      • vratan  

        nutna nie je ale v pripade neprevedenia kontroly prichadzas o zaruku…

        0 0
    • lOlA  

      pockej takze kdyz ji nedonesu do ty prodejny na celorocni servis tak prichazim o zaruku?

      0 0
      • senožrout  

        jo, jo. U lišáka jo.

        0 0
        • senožrout  

          … a tvrdili mi od švece, že s tím musíš do Písku. Že jinej servis není autorizovanej a když to dáš servisovat jinam, ztrácíš tu záruku taky… Tak nevím, co je na tom pravdy, ale na Sportlive mi to tak hustili…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.