• Mata.Lan

    Tak nám Morati definitivně končí. Výroba je zastavená už delší dobu, teď jen rozprodávají poslední kousky ze skladu. Je to poslední možnost, jak koupit nové výrobky Morati, v originál krabici a zárukou přímo u výrobce. Za pár týdnů bude k dostání už jen z druhé ruky…

    0 0
    • Gatier  

      Se zarukou…!!! :) Inak je to celkom skoda.

      0 0
    • juli  

      Tak to je blby. Rikal jsem si, ze az budu velkej, tak si poridim moratku :(

      0 0
      • Gatier  

        Takto budes musiet pockat do dochodku a kupit si Merlin. A mozno aj dlhsie :)

        0 0
        • juli  

          njn i kdyz by uz by to tak vzdalene nebylo. No co dural navzdy!

          0 0
    • Mata.Lan  

      Mimochodem, kdyby ste měli někdo o nějakou Moratku zájem, tak se mi ozvěte na mail, mám přehled o tom co ještě skladujou a taky zaměstnanecky slevy

      0 0
      • Meesha  

        ja chci 1.4, ale tak za 15tis… :-)

        0 0
      • Banjo  

        A jaky jsou ceny v porovnani s puvodnimi?

        0 0
        • Mata.Lan  

          Tak o 1/4 – 1/3 lepší, tzn. že rám HC 1.1 nestojí 28000 ale 21500, rám SC nestojí 38500 ale 29500 anebo představce nestojí 5500 ale 3000

          0 0
    • zirecek  

      Je v jednání, že to pojede pod jiným jménem dál. A? zůstane alespoň know-how. Paradox je, že to nekončí, že by si nevydělali, ale že letecké výroby je tolik, že biky zavazí.

      0 0
      • Meesha  

        tak je treba zase nejak vytunelujou a radi se k bikum vratej… :-)

        0 0
    • kusabi  

      na kolik by vysel predstavec?

      0 0
      • Gatier  

        A na kolko by vysla vidla? So zlavou :)

        0 0
        • blue  

          čtete to tady vůbec?

          mata.lan (15.11.2005 22:12:48)

          Morati – definitivní konec

          Off topic MTB vidle už jsou dávno vybrany, stejně tak sedlovky. Možná tam budou poslední M-Bary

          0 0
      • Mata.Lan  

        Psal sem výše – 3000

        0 0
    • Mamutt  

      Ještě že už ji mám pohromadě. To bylo o fous :o(

      0 0
    • JJ  

      Asi by bylo lepsi zaplatit si banner, nez zacinat s tim: „Mimochodem…“

      0 0
      • Mata.Lan  

        Kdybych to chtěl prodávat a vydělávat na tom, tak bych si to vyřešil líp, než bannerem. Já na tom ale vydělávat nechci. Mám to jako nabídku Vám na B-F, jestli chcete Morati, máte poslední možnost!

        0 0
    • scret  

      a cena softailu?dikes

      0 0
      • zirecek  

        Programcycle ma ve vyprodeji vyssi ceny nez Mata.Lan.

        0 0
        • Mata.Lan  

          Jo a dokonce mají i vyšší původní ceny. Na Morati stránkách šly objednat silniční rámy SC 1.1 za 28000 a oni je prodávaly za 37000. Já ho mám za 21500 a oni za 24700. Taky sem zpracoval ceník, aby ste měli představu http://www.dabraka.com/moratil.xls

          0 0
    • Lance  

      no konecne:)

      0 0
    • Smazaný účet  

      dám to sem, protože název vlákna je více než příhodný…

      pokud vše klapne, tak dnes po obědě mě opustí moje poslední Moratka

      První jsem kupoval v říjnu 2001 za 52000,– (byl to bike HC 1.3 se SID vidlicí a na XTR, kokpit+sedlovka = Syncros)

      tak to je skoro 19 let s Morati…asi ukápne slza :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tech 52k bylo za ram ci za komplet bajka?

        0 0
      • l-e-t-o  

        Tak to je konec, když už nebudeš mít žádnou Moratku.

        0 0
        • Smazaný účet  

          už je pryč…právě si to borec odvezl

          ještě mám Litespeed! :-)

          0 0
          • Mikikuba  

            Já ještě jednu mám:) ale po bouračce s autem už chudák slouží jen v trenážéru. Nedala jsem ji zrentgenovat a odvahu bez toho po ty čelní ráně na ní jezdit nemám:(

            0 0
            • -b-n-x-  

              Titanu to beztak nevadi! :D

              0 0
              • Singlespeed  

                Vadí. Morati doporučovalo pravidelnou kontrolu a údržbu svých rámů přímo v Moře. Odstranili všechny rýhy (titan v těchto místech rád praská) a sjednotili povrch, aby případným prasklinám rámů předešli. I tak spousta Moratek popraskala.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  mě teda za těch skoro 20 let neprasklo nic…jo roh…když jsem na něj spadnul

                  ohnul jsem CX vidli a na jednom biku když jsem namotal šaltr, tak patku (ta šla srovnat)

                  0 0
                • Mikikuba  

                  Jsem s nima po bouračce konzultovala. Holt skončila v trenažéru:( Jinak mi sama bez bouračky rupla originál vidle Morati…Jinak nic. Teď to taky vypadá ok ale já holt na to odvahu nemám.

                  0 0
          • l-e-t-o  

            Litespeed není Morati :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.