• vzduch

    Nemáte někdo zkušenosti s fullem Twister ?

    0 0
    • BB  

      loni jsem ho videl na Sport Lifu, letos ne, ale mozna nekde byl. Byl to virtualni pivot. Nikdy vic jsem to kolo nevidel.

      0 0
    • palkac  

      prodavaj ho ve sfinxu na praze 2 v katerinsky

      0 0
    • Corbett  

      Sory že odbočím od tématu, ale doufám, že až se bude na jaře domlouvat nějaké to poježděníčko v místních hvozdech, tak se přidáš. Člověka to potěší, když tu potká někoho, koho zná ze života a pak se s ním potká na BF.

      0 0
      • j-c  

        Mistni hvozdy myslis zlin a okoli? treba bych se nekdy pridal, jestli bude cas…

        0 0
        • Corbett  

          Sory, byl jsem mimo. Jinak v tom nevidím žádný problém.

          0 0
    • Manas  

      Pokud Tlasek nepredelal trochu vic zadni stavbu tak rozhodne nebrat. Sypou se loziska. Navrch letos ho snad jezdili jen dva lidi vcetne Matuse. Padlista bude vedet mozna vic.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Pocitam, ze mel spis na mysli vic XC modely. Ty byly letos predelany, ale jestli se to na necem projevilo… :) Btw. na sportlifu byl k videni v hale A u stanku s RB designs.

        0 0
    • speedy gonzales  

      tak ty zkusenosti bude mit malokdo a myslim ze ten kdo je ma tak o nich radsi nemluvi:-)))

      minuly rok byly problemy s tahanim retezu.to se tento rok snazili vyresit prodlouzenim vahadel.jestli se to podarilo nevim. kolo sem taky videl na sportlifu, borec na nem sedel a cumel, tak z toho sem moc nepoznal jak se to chova v terenu. jinak ty tezsi kalibry se snad ani z katalogu do skutecnosti nedostanou. pak sem taky slysel ze jsou problemy v koprivnici kde jim to vari, spatne smlouvy, atd.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.