• FunTom

    Tak co? Těšíte se na sníh? To zas bude poježděníčko.

    0 0
    • gobike  

      No aji jo, to budou pady… Prave vyrabim zimni plast:-)

      0 0
    • gobike  

      Jo a prej ve ctvrtek ma byt O-4 stupnu a ma snezit!

      0 0
      • -b-n-x-  

        Nestraš! Na čtvrtek potřebuju co nejtepleji, sucho a každopádně sluníčko.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        fakt jo, tak to je super, už se meůžu dočkat, tohle počasí už mě pěkně štve…

        0 0
        • -b-n-x-  

          štve? Dy? je super. No, možná by mohlo trochu popršet

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Prosím tě, co je na tom super, vždy? teďkom je furt kosa jak v na Sibiři, vítr fouká tak, že se málem nedá ani chodit a o tom dešti ano nemluvím…

            0 0
            • -b-n-x-  

              S kosou trochu souhlasím, ale zase tak hrozné to není. Ale vítr jsem už neviděl asi tak měsíc. A déš? zrovna tak. Vy tam v Opavě asi máte jiné počasí. U nás (okolí 3nce) je už měsíc strašně pěkný podzim :-)

              0 0
    • cabbage  

      jo, na snih jo, ale brecky se desim…

      0 0
    • -b-n-x-  

      Doufám že toho bude minimálně jeden metr.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Už se nemůžu dočkat, těším se na ty pády… :)) Chtěl bych si vyjet aspoň jednou v pořádném sněhu, minulý rok jsem byl na začátku roku a to už zbyla taková ta sračka, takže to bylo docela kruté… :))

      0 0
    • Radek Broz  

      Asi tak jak na smrt… no, mozna jeste o neco min.

      0 0
    • Pinocio  

      Vůbec. Nejlepší by bylo kdyby období sněhu a ledu trvalo tak měsíc…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      nejlepší by bylo, kdyby trvalo 6 měsíců a 6 měsíců by bylo léto, prostě žádné jaro a podzim…

      0 0
    • juli  

      No zdali. Uz, aby tady byl. Neznam nic lepsiho nez jizdu zasnezenou krajinou. Pro mne je to lepsi nez sileny parak v lete, ale nasolenou brecku nemusim ani ja, ani kolo.

      0 0
    • cholis  

      jo, uz se tesim. Hlavne na bezky.

      0 0
    • zirecek  

      Už jak malý Jarda, Ale ani ne kvůli bikování ve sněhu, to ne, kolečko zazimovat, .-).

      0 0
    • goofy  

      Teshim teshim… Lyze, kolo, lyze, kolo… Ach jo…

      0 0
    • Bobo  

      Sámo. Odložím kolo, vyvalím běžky.

      0 0
    • Jirik123  

      tesim se jak malej jarda:-)

      0 0
    • náčelník  

      Moc ne – čeká na mě lopata :(

      0 0
      • Splinter  

        Ty jezdíš na lopatě náčelníku?:)

        0 0
        • náčelník  

          Bohužel ne :( Jen mě fascinuje, jak se všichni nemůžete dočkat sněhu – to ho nikdo nemusíte odhazovat? Mám sníh rád, ale nesmí ho být hodně :)

          0 0
          • RomanH  

            Ale jo, na chate o vikendech + cca 14 dni v tahu, co jsou nasi na dovolene. Pri hustem snezeni to je docela pakarna – sotva to clovek odhaze, uz muze zacit znovu. Na druhou stranu je to urcite lepsi, nez se trapit nekde v posilovne ci trenazeru. Chapu, ze pokud to musis delat kazdy den, tak Ti leze na nervy (ale zase predsi nepada snih v kuse cely mesic). A jizda zasnezenym lesem na biku, to je proste parada. Uz se tesim, az klesnou teploty pod bod mrazu, nebude brecka a bahno. To si pak vezmu dovolenou a budu bikovat.

            0 0
            • náčelník  

              Já nemusím odhazovat každý den, jen o víkendu na chalupě. Za ten týden se toho sněhu nashromáždí docela dost, navíc slehne a ztěžkne. Kdyby to člověk dělal každý den, tak to má s menší námahou. Navíc kromě přístupové cesty a placu na dvě auta ještě odhazuju velkou plochou střechu na kůlně a na předsíni. Normálně se odhazuje sníh ze střechy dolů, ale loni bylo tolik sněhu, že jsem ho házel ze střechy nahoru :) Ale nestěžuju si – zimu mám taky rád a ta lopata k ní prostě patří.

              0 0
          • chupas  

            v panelaku moc snehu neodhazujem :))

            0 0
      • vlk  

        To jsme dva. Ale vše dobré je vždy něčím vyváženo.

        0 0
      • Andrzej  

        to jsem fakt sam, koho odhazovani snehu bavi? no to je des…

        0 0
        • -b-n-x-  

          Me to taky bavi. Ja to odhazuju na kupe, potom to vysejpuju a hned mam zrobeny taky dirt snehovy.

          0 0
    • SELMIRA  

      To se ví! :o)

      0 0
    • Lance  

      aji jo v lese bude hezky,na kole stejne nejezdim,ale na bezky se uz trepu a na prochazky s hafanem:)

      0 0
    • MartinXC  

      Ano, to je pro mě nejlepší bikový čas. Kolo se nešpiní, z každé vyjížďky jsem čistý jako z myčky. Žádné mouchy, není ani horko. A když sebou fláknu o zem, ani to nebolí. Sníh stírá výkonový handicap (ti, kdo mi v létě ujížděli o pár km mi v zimě ujedou jen o pár set m :-) Po lese se nemotá moc lidí. Prostě ideální podmínky.

      0 0
    • lubos  

      anoooo!

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      netesim nebot bude zima ale pady budou zajiste kvalitni

      0 0
    • Cyril  

      Těším. Vytáhnu zimní spacák, sněžnice, běžky, možná i sjezdovky a když zbudou peníze tak si koupím mačky a cepín. Zima je prima.

      0 0
    • fousac  

      YO!! jen houst a vetsi vlocky.. ;)

      0 0
    • kajulka2  

      Rozhodně lepší sníh a ne moc velkej mráz než to co je teď, to je hnus velebnosti…

      0 0
      • Radek Broz  

        Proc? V tomhle se da jeste docela v klidu jezdit. V metrovy vrstve snehu ne. Kdyby takhle bylo do jara, tak bych si nestezoval;-)

        0 0
        • kajulka2  

          já taky myslel tak 10cm sněhu a mráz kolem 5°c. Tady u nás už je 14 dní zatažený,mlhavo, fouká jihovýchodní pěkně vlezlý vítr…prostě já tohle počasí nerad

          0 0
    • Meesha  

      vuuuubeeeec!!! Fuj!

      0 0
    • Radek Broz  

      Tak nas teamovy meteorolog tvrdi, ze to dneska v noci zacne:o( U nas v Krusnejch horach prej uz prsi a jak v nomci klesne teplota, prejde tove snih:o(

      0 0
    •  

      uz se tesim hodne, akorat doufam ze to nebude takova zima jako loni, jak byly sracky misto snehu :(, ale kdyz mrzne, je tak 5 – 10 cm cerstvyho prasanu tak tomu se nic nevyrovna !

      0 0
      • -b-n-x-  

        ja myslim, ze metr prasanu se tomu nejen vyrovna, ale i prekona. Ja vim, ze tys zase myslel jizdu na kole? :-)

        0 0
        •  

          metr prasanu je dobrej na sjezdovky na poradnej freeride, ale na kolo je vic jak deset centaku moc , no mozna by se dalo i dvacet ale to tak z kopce

          0 0
      • Radek Broz  

        Coze? Loni bylo nejvic snehu za poslednich snad nekolik desitek let. Kdyz jsi treba u nas jel lyzovat na bozak, obcas se ti stalo, ze jsi neprojel zpatky.

        0 0
      • Andrzej  

        kdes byl celou zimu, v africe? takovou silnou zimu sem este nezazil

        0 0
        •  

          sice to takle casto neni :(, ale kdyz jo tak to stoji zato !

          0 0
    • JJ  

      V Liberci uz to taky zacalo:) Uz je krasne bilo

      0 0
    • Meesha  

      pockejte az zase budete v dubnu psat, ze nemate kde jezdit a vsude je ten zkur*enej snih… :-D

      0 0
    • skibob  

      Už se těším, až se vrátím s bobanem z Pradědu a pojedu si kvečeru protáhnout nohy kolem vody na „námořnický grog“ (svařák a v tom 2 rumy).

      Letos na jaře se mi povedlo na bobanu udělat na Pradědu (Áčko) cca 25 jízd x 900m, pak jsme doma vytáhli kola na cca 30 km v lese a večer 2 km kraula v bazénu. To byl trojboj!! Juch!!

      0 0
    • universal  

      silene, uz se tesim na to pojezdenicko, ale musim si zas dat do pucu sve salomony 8-)) zdravi dlouhy http://universal.vmoste.cz

      0 0
    • duk  

      Včera jsem byl na nočním švihu na biku a byla to ůplná hrůza. Nejdřív jenom sněžilo pak do toho začlo ještě pršet a jelikož byly asi 2 stupně tak jsem byl za dvě hodinky slušně promrzlej. Nejhorší ale bylo, že tady v okolí máme hrozně písčitý cesty takže když se písek smíchal s tou ledovou břečkou začlo to hrozně odstřikovat a úplně mi to zasralo kazetu a retez takze to neřadilo a vydavalo to příšerný zvuky. Ale jinak mam snih rad kdyz je pod nulou, tak je to parádní poježdění.

      0 0
    •  

      No jasnačkááá…těším těším :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.