• prema

    Jakpak se tvarite na dnesni snizek v praze? vyresil jsem to po svem.. odesel jsem driv z prace a vytahnul snb a zacal jezdit po petrinu. je to super – dolu a pesky nahoru :) IDEALNI!! a co vy?

    0 0
    • enjoy  

      kolikrat si to sjel?:-))

      0 0
    • Meesha  

      Obdivuju! Ja tam vylezu sotva jednou a sem rad!

      Snih je v pohode, ale behem par chvil se to zmeni v silenou hnedou sra*ku a tu uplne nesnasim!

      0 0
    • Martyss  

      Zítra mířim curvit na sjezdovku do Kašperských hor..:-)

      0 0
    • TinkTink  

      NJN…proste Praha… :o)))

      Ja mam za barakem pomerne hodne volnyho prostoru, takze kdyz se mi chce, tak jdu na bezky, behat nebo na bajka – ale toho zatim nemam, takze behani nebo bezky :)

      Behate nekdo v 30cm a vic snehu? Taky vas to bavi? :o)))

      0 0
    • fousac  

      a co lanovka??? ;)

      0 0
      • prema  

        lanovka je mastnacka :). hlavne kdyz jedes lanovkou, tak si to tak nevychutnas. takze si to hezky vyslapnes (nebo parkrat i vybehnes) a to se to pak jede dolu. poradna vychutnavaci cesta mezi stromkama. pres cestu si hodis snih, abys ji mohl prejet a pohoda! :)) dojedes dolu a znova nahoru

        0 0
    • ddd - andy  

      Premejslim ze si z hor privezu lyze.. je tu po Praze par zabradlicek ktery me lakaj… :-))

      0 0
      • -b-n-x-  

        uz se tesis na narazene zebra? :-)) Nebo to umis? Ja mam s tim vicemene bolestive zkusenosti.

        0 0
        • ddd - andy  

          Premejslim ze bych ti poslal nejake to foto z letoska na maila :-) Byl sem trochu jezdit na Zali/Herlikovice – zabradlicek celkem pozehnane, ted o vikendu tam budu zas..

          0 0
          • ddd - andy  

            jedna takova, sice ne ze zabradli, ale… :-) http://www.dolekop.com/photos.php3?…

            0 0
            • -b-n-x-  

              pjekny japan (i kdyz to vlastne japan neni) :-). Sem zapomnel, ze u tebe nelze brat meritko jako na ostatni lidi :-). Hele, existuje neco co ti tak nejak prirozene nejde? :-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Snad jedine nesikovnost a to ani kdyz se snazi :)

                0 0
              • ddd - andy  

                Tak po tomhle vikendu mam za sebou nekolik (alespon pro me) zajimavych veci – uspesne odjetych.. 540, 360-mutegrab, 7mi metrova jednotrubka lamacka odjeto na switch a hlavne asi 5m jednotrubkovy cecko odjeto na switch.. Have an ice day! :-)

                0 0
                • goofy  

                  hade, hade, hade… :o) trubky vubec nedavam, na skockach sem se minule pekne rozshtipal, tak sem si ted nashel aspon pekny freeride kousek od vleku, kde nikdo nejezdil… parada. nahoru vlekem a dolu v prashanku… :o)

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Lesem sem se ted taky prohnal, ale prasanku tam moc nebylo- resp. asi 10–15cm a pod tim docela tvrdo.. :-( ps:doufam ze do konce sezony tam bude 720 :-)

                    0 0
                • -b-n-x-  

                  to si delas prdel, ne? jednotrubkove cecko? do toho se asi nikdy neodvazim. Co vlastne mas za lyze?

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Samochodky :)

                    0 0
                  • ddd - andy  

                    No chvili sem o nem premyslel, az sem si rek jasne, takhle to tam pude.. prvni dva pokusy sem odjel jen pulku – jezdim pravou dopredu a cecko bylo doprava takze sem se bal se tam po zadech naklonit.. a napotreti to tam bylo.. a pak i na switch odjeto :-) Lyze? Z bazaru za 2,5tkc fisherky scenio (ladies model) hlavne ze maj trochu zvedlou patku… :-)

                    0 0
                    • -b-n-x-  

                      scenia? fuj!! To te obdivuju jeste vic. Na necem takovem jit do 540 si neumim moc predstavit. Jaky ma to cecko polomer? A v jake vysce to je? Ja, kdyz uz se na nejaky rail jednou za rok odhodlam, tak taky jedu pravou dopredu. viz: http://www.freeskiing.cz/detail.asp?…

                      0 0
                      • ddd - andy  

                        Nechtel sem letos jeste moc investovat – zacal sem se teprv ucit, takze sem predpokladal, ze po sezone bude po nich.. Cecko je tak cca pul metru nad snehem, ale pod nim neni rovna zem, ale jak dovnitr, tak ven, udelanej svah, proste hreben kopirujici to cecko, kterej je taky tak pul metru – na konci mozna vic. A polomer? Ty jo to fakt nevim, ale zajed na Zali a zkoukni to.. .-)

                        0 0
                        • goofy  

                          mam na vas dotaz, kdyz uz tu je rec o niceni tech lyzi… dobiji hodne lyze to jezdeni po zabradli?

                          0 0
                          • ddd - andy  

                            Ale kdepak.. :-) jen se ti muze stat ze treba vytrhnes hranu a obcas litaj jiskry.. ps:ty moje pujdou po sezone do kose, takze: Ano pokud se to ucis, taxe ty lyze nicej dost, ale ono i po tom to pro ne neni zadnej med..

                            0 0
                            • goofy  

                              jo sem si myslel… spish dalo by se rict vedel, jen sem to chtel potvrdit… :o) holt drahy sport no…

                              0 0
                              • -b-n-x-  

                                hodne taky zalezi po cem jezdis. Kdyz jibujes jenom ty dobre zabradlicka ve snwparcich tak je to jeste jakztakz v pohode. Ja jsem treba vyskubnul hranu hned prvni den lyzovani na novych dynastarech :-((((((((((. Dneska to vidim jako peknou blbost jibovat stojan na kola.

                                Obecne se da rict, ze pokus si chces zachovat dobre hrany na led, nejezdi po techto vecech vubec. Jinak ale freestylove lyze zas tak moc dobre hrany ani nepotrebuji.

                                0 0
                                • goofy  

                                  no to jo, ale stejne to vidim, ze na uceni by to chtelo nejake kremenace.

                                  0 0
                      • Andrzej  

                        to je na severce?

                        0 0
                        • -b-n-x-  

                          bingo!!!!

                          0 0
                          • goofy  

                            nebudete nahodou v sobotu na severce? jedu totiz nekde na dopoledne na lyze, tak si rikam ze bych se mohl leto konecne podivat na severku…

                            0 0
                            • -b-n-x-  

                              cauk. Ja tam nejedu. Jeste sem tam letos nebyl. Doufam, ze jeste v dubnu tam nejaky snih bude. Bo driv se tam asi nedostanu.

                              0 0
                              • goofy  

                                no nic. tak vyrazim sam… urcite se tam nekdo najde, kdo mne pak pozbira a sveze z kopce dolu… :o)

                                0 0
    • climber  

      Na víkend jsem měl jet na skialpy do Alp ale pojedu do ******, budu muset jít nejspíš do práce.

      0 0
    • Luka  

      No:

      Ke kolu: jakmile napadne, jedeme si snehu jednoznacne uzit na bajky.

      K Petrinu: My se Savou, Beedou a jeste par lidma byli na Petrine bobovat/sanko­vat/pytlikovat/prdel­nikovat a stalo to fakt za to. Meli jsme tam spolujezdce na snowboardu, ale nevim… kdyz prkno, tak jedu na hory, kde si sjezdik uziju delsi, tady po nejakych 30s – 1min jizdy sundavat prkno, vyslapnout si kopec a zase znova… nebo cekat na lanovku co jede jednou za 15min, no, se mi nechce, priznavam.

      0 0
      • prema  

        tam ani nejde o to jezdeni. to stoji za starou belu. ale ta pohoda si hezky vynest prkno ve snehu, nasadit, projet mezi stromama, pres cestu a dolu a dole vysadit a znova nahodu!! je to super, lepsi nez jit behat. a hlavne za barakem!! p.s. vcera to na bike moc nebylo, tak alespon takhle. vzhledem k tomu, ze bydlim primo v hellichovce (dole pod petrinem) tak je to optimalni :))

        0 0
        • wroum  

          podpetrin rulez. se mi fakt stejska. sem 6 let studoval SPSG a VOSG a ted se tam skoro nedostanu. chodis do hospody Pod petrinem? ja jen jestli se nezname?

          0 0
          • prema  

            obcas tam zajdu :), ale posledni dobou nemam nejak moc casu mam to asi tak 20 metru. driv jsem bydlel v dejvicich a chodili jsme tam pomerne casto. ted bydlim sikmo naproti od hospody v tom rohovym baraku, naproti archivu. v poslednim patre – pudni byt. takze jednim oknem cumim do karmelitsky, druhym do hellichovky a tretim na petrin :))

            0 0
            • wroum  

              drive sem tam byl kazdej den. ted tak 2× do mesice. nicmene bydlet 20m od PP, asi bych tam i spal :-)

              0 0
    • Radek Broz  

      Tomu prazskymu poprasku rikas snih?;-)

      0 0
    • rock  

      Já a sníh ? Jedině na biku … zatímco po zbytek roku při plánování trasy uvažuji, kde bude jaká bahenní past, teď uvažuji spíš nad tím, kde vítr vyfoukal sníh a kde naopak určitě budou závěje … znamená to vpodstatě, že jsem pustil z hlavy polní cesty (závěje a běžkařské stopy) a jezdím spíš přímo po poli nebo v lese …

      0 0
      • blue.sun  

        TAky nejseš lyžař, jo?? Já taky ne. A okolo Brna to stejně ani na lyže není, tak ve sněhu proháním bike. Místama se i docela dá zapadnout:)

        0 0
        • rock  

          Nejsem, lyže nemají moji důvěru. V sobotu jsem se vyškrábal na Kalečník; bylo tam asi 30 podivínů na běžkách a jediný normální na biku (já) …

          0 0
    • mosquito  

      hosani v Praglu zas nemaj sajn co s ropama :))

      0 0
    • Mario  

      Kurna vy pražaci nadelate s 5 cm snehu co vam tam napadnou!! Prijed se podivat sem do Jeseniku kolik tu mame snehu! S takovou si v lese nezakrosim jeste ani v kvetnu!!!

      0 0
      • rock  

        A kdo může za to, že žiješ na Klondiku …

        0 0
        • Lister  

          Žádný Klondik, ale sněhu je tu fakt požehnaně. Už to fakrt není kam dávat, Když máš každé ráno odhazovat nových 10cm sněhu tak to začne za chvíli prudit, ale na lyže je to skvělé.

          0 0
    • Matts.  

      To si mal lepšie ako ten snb čo ho teraz zasypalo v Priešnom sedle v Tatrách. Opa? zbytočný hazard, podcenenie situácie, škoda chlapa.

      0 0
    • Martin  

      Na prkně jsem tam jezdil před lety, než zakázali SNB do lanovky. Jako správná krysa ti ukážu, že se dá jezdit i jinak:-) http://www.hydromagazin.cz/clanek.asp?…

      0 0
      • Dumbo  

        tak toto je brutalne… kedysi som kajakoval… ale toto je fakt adrenalin… :-)

        0 0
        • Martin  

          Aspoň přesně zjistíš, jak adrenalin vypadá. Je to takový to hnědý vzadu na trenkách:-)

          0 0
          • Dumbo  

            tak tomu verim… pred vodov som mal dost respekt… ale valit to po snehu 40 km/hod medzi stromy… :-)

            ked uz sme pritom nepoznas nejake E-xtreme sports videa ? s tematikou

            Snowboarding Freeride/freestyle nejake Rodeo kajaky

            stacia len nazvy nejakych spickovych videii a zvysne sa postara P2P :)

            0 0
            • Martin  

              Tak nejlepší vodácký vide dělá Sick Line. Vyšly už tuším 3 díly a je to neskutečnej nářez. Partička okolo Corana Edisona už fakt neví coby. Okolo SNB si názvy bohužel nepamatuju:-( Jestli býváš někdy v Pr…tak v úterý se v krámku Vodák Sportu pořádají promítání těchto záležitostí. Tak mi když tak nepiš třeba ICQ a můžem tam zajít. Většinou je to kombinace voda, kolo, sníh.

              0 0
              • Dumbo  

                No ono je to sice pekne take verejne premietanie… aj by som tam zasiel… no som z Košíc… :-) ale aj tak skusim ten Sick Line… vdaka este skusim aj nejake recenzie na videa na stranke Hydromagazinu.....

                0 0
              • Dumbo  

                musim pochvalit vase stranky „krysy“ mate tam fakt nadherne niektore fotky… musim pochvalit :-) na videa sa este len chystam… no nestiham mate tam toho dost…

                0 0
      • prema  

        jo super! v neděli jsem to tam viděl a dost to teda jelo! :)) super akce

        0 0
    • Hanz_Zlin  

      me snih nevadi ale dneska kdyz sem dsjizdel u nas muj oblibeny kopecek a stretl se se zku-venym traktorem co tam nemel co delat tak sem pochopil k cemu je dobra helma a dobree brzdy :) dalsi prekvapko bylo pri vyjezdu z lesika cca 50ledovka od deticek co tam sankuji a bobuji helma me ochranila podruhe v jeden den:))

      0 0
    • stréc od piva  

      já jezdím sáňkovat s tetou Máňou

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.