• vzduch

    Rám na maratony ? Vybral jsem RB, ale tápu mezi RB CRX a RB CR 1300, poraďte .

    0 0
    • enjoy  

      to mas jedno. musis si vybrat jestli chces neco chrtiho nebo neco podobnyho jako mam treba ja.prosim kohokoliv aby se do me nenavazel:-),nerikam ze to moje je idealni CRX:-)

      0 0
    • Meesha  

      kdyz uz RB, tak 1300

      0 0
    • Marry  

      za ty prachy koupis lepsi ram nez nejaky RB.

      0 0
      • enjoy  

        treba superior? nebo teda povidej.. velika otazka je co znamena lepsi ram??

        0 0
        • vlk  

          dal bych přednost superioru s karbonocvou vestavbou, rock machinu s karbonovou vestavbou nebo spyderu jako má grafik.

          0 0
          • enjoy  

            no,pekne..

            0 0
          • RomanH  

            Nemuzu si pomoci, ale ja tomu spojeni moc neverim. Je to tady moc kratce a osobne bych nechtel delat pokusnyho kralika jen kvuli tomu, ze je to v mode. Bud bych si vybral levny osvedceny ram typu Spyder z Eastnu, hlinikovy RM, nebo drazsi ramy Duratec ci RB, proste dle geometrie, srdce a stavu penezenky. Rozhodne ale ne zadnou neproverenou slepeninu.

            0 0
        • Marry  

          janak misto RB CRX (cca 10000Kc nevim presne, nechce se mi to hledat), se da koupit GIANT XTC, Superior, Author Introvert, Spider, Apache, Duratec a urcite jeste mnoho dalsich…nevim co je lepsi. To zalezi jak na co. Ale na XC popr. maratony…vsechny tyhle ramy budou minimalne lehci. Ale jestli s tim chces jezdit freeride, nebo tak neco…tak asi radsi tezsi ram…asi vic vydrzi.

          0 0
      • Radek Broz  

        nebo Author?:o)))

        0 0
      • JMT  

        „nejaky rb“ to zni dost opovrzlive, spis mu napis jaky… (sam sem zvedavej co z tebe vypadne za moudro)

        0 0
      • Marry  

        no je pravda to ze se mi proste RB-cka nelibej. Ale jak rikal Meesha…kdyz uz RB tak 1300…

        0 0
      • Marry  

        Chlapy sorry…ze sem to napsal tak blbe…nechtel sem vam zdrbnout kola. Kazdej ma jinej vkus

        0 0
        • Marry  

          Vy RB-čkáři…ste ale haklivy :)

          0 0
          • enjoy  

            ne zas tolik:-).jenom me vzdycky zajimaji ty vetsinou pofiderni protiargumenty:-) z tvyho vyctu bych mozna bral gianta.a stejne bych si rikal ze jsem neudelal lip.

            0 0
            • Marry  

              ja kdyz mi rupnul ram (author) tak jsem se rozhodoval mezi Superiorem a Giantem…Superior nakonec vyhral…Giant nema pro me optimalni geomertii. A nechtelo se mi kupovat jeste predtavec :)

              0 0
    • RomanH  

      To si musis rozhodnout sam. Mam jeden rok CRX a opravdu jsem si na nej zvykl (po pocatecnim dojmu z kratkeho kola; CR1300 mi pri „testovaci jizde v ramci lonskeho SportLifu“ sedela lepe, i kdyz ma papirove stejne dlouhou horni trubku). Ted musim rici, ze se mi na nem jezdi lepe nez na mem predchozim delsim kole. Nyni vybiram ram pro zenu (vidlice Marathon S 105mm) a chtel jsem se na SportLifu projet znovu na te CR1300, protoze to CRX mi pro ni prijde jako zbytecny tank. Skoda, ze ji tam nemeli.

      0 0
      • vili  

        meli, ale na jinym stanku(tam jak sem zahlid omarovu silnicku)

        0 0
        • JMT  

          no vono tam byl i omaruv bajk, akorat si ho asi v nove hovno barve nepoznal :-)

          0 0
        • RomanH  

          Jojo, tu jsem videl. Vubec tam mel Omar pekny kola a dobry ceny. Ja jen, ze se na te 1300 nedalo u RB svezt.

          0 0
    • Daf  

      RBcka mi prijdou na maratony kraty, proto bych ho nechtel. Ale pokud s tim nemas problem a libi se ti RB tak jdi do CR1300. Je hezci i lehci :)

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.