• R-A-D-I-U-S

    Jedu s kámošem Kocábu a na Stožec v brdech tak jestli by se chtěl někdo přidat, tak sraz je v 10:00 pod Barrandovským mostem na Bránické straně. Tempo poklidné až uspávající :-)) S obědem a občerstvením po cestě se počítá…

    Anketa: Tak co vy na to......:-)

    0x
    0%
    1x
    100%
    0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      U mě dobrý :-)   a jak u Vás ?

      Díky všem za skvělou společnost, bylo moc fain. Už se těším na foto…

      0 0
      • Zlatka  

        Moc fajn, díky… :)

        112,5km 06:56:10

        0 0
      • prtavec  

        Do cilej sem dorazil jen s 10minut meskanim. Bylo to fajn, dik za spolecnost.

        predbezne info: 108.61km 16.1 avg 1540 metru up

        podrobneji zitra po analyze logu. To sem hodim i zaznam trasy

        0 0
        • RK  

          Bylo to prima, zase jsem se naučil nové trasy, ideální počasí na bikování

          0 0
        • prtavec  

          Takze gps vravi toto:

          Prevyseni: 1916m

          vzdalenost: 107,4km

          avg: 16.8km/h

           

          Realny profil v priloze (ten dlouhej padak byl revnicak).

          a presna trasa zde: http://www.bikemap.net/route/74060

          0 0
          • Smazaný účet  

            jak to, že máš o 600m víc převýšení? ten kopec na Mořinu snad tolik nemá? že ty jsi ještě někde potají jezdil do kopce! :-)

            0 0
            • prtavec  

              Tezko rict jak to z toho logu pocitaji. Je videt i rozdil mezi tim, co rika navigace (1540metru) a tim, co rika program na logy (1916m).

              Na ty logy pouzivam http://utrack.crempa.net/

              0 0
              • Smazaný účet  

                jo, 1540 by sedělo, těch 1900 je fakt moc :-)

                0 0
                • prtavec  

                  podle me rozdil bude v tom, ze navigace pocita jen od urciteho narustu/ubytku metru, takze napr zvlneni o metr nahoru/dolu nezapocita, zatimco ten utrack zapocita kazde drcnuti.

                  Nic jineho, co by zpusobilo takovy rozpor me nenapada…

                  0 0
          • Smazaný účet  

            BTW rovinka ve výškovym profilu po 70.km tam nebyla – to jsme stáli v hospodě :-)

            0 0
            • prtavec  

              vim, to je pripad, kdy jsem menil baterky. Prvni zaznamenani po nandani novych baterek to ustrelilo nekam do pryc.

              Tenhle profil je primo z needitovane trasy. To co mi rika utrack je uz z editovane, kde jsou odmazany nejake zbytecne body zpusobene napr stanim.

              0 0
            • prtavec  

              tohle je profil z vyeditovane trasy

              0 0
              • Smazaný účet  

                jo, to se v podstatě shoduje s mým, jen já to mám zobrazené podle času a ne podle vzdálenosti – neměl jsem snímač v kole.

                0 0
    • bajkr  

      Sem rád že jsem se vykopal a dorazil taky bylo to pěkný „pár“ fotek je http://bajkr.rajce.idnes.cz/Kocaba/

      0 0
    • Zlatka  

      Pár ode mne spáchaných fotek je ZDE

      Nestíhala jsem ani tahat fotítko z kapsy, a pak taky zklamala baterka…

      Mé levé lýtko říkalo půl výletu NE, ale pak to nakonec vzdalo, že by pomohlo to pivko ? (které fakt moc nepiji..).

      0 0
      • Smazaný účet  

        hele! moje ještěrka! :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        hele co jsem našel – tvoje kámoška se zajímala:

        http://letni-sporty.sbazar.cz/…1751578.html

        ovšem podle mě je cena tak o 20000–30000 Kč přestřelená

        0 0
        • Smazaný účet  

          hehe, pro kolo si jedu v neděli – za 60000 :-)))))

          0 0
          • Zlatka  

            Budeš tedy tak trochu Moratí král.. :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              no uvidim – teď mám rám 18"

              ten co kupuju by měl bejt 19" – to by mě vyhovovalo víc zároveň jednám o pevnym Morati rámu. Kdyby všechno klaplo, tak ve výsledku si nechám pevnej rám + pevnou vidli + M-bary jako zimáka a osazení z mýho současnýho bika + ten 19" rám jako hlavního bika…no a jeden 18" Morati HC 1.2 rám by mě zbyl a ten bych za nějakou rozumnou částku prodal :-)

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                Že bych šel do titanu :-))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  neváhej :-) je to jak jsem si myslel – já mám rám M (18"), ten co budu kupovat je L (19") – rozdíly jsou cca o 5mm v dýlce rámu a pár milimetrů na výšku kdyžtak si někde vygoogluj Morati katalog (byl v PDF) ten 18" rám (s repasovanym tlumičem – po repasu má asi 1000km, žádný závody, skoro žádný bahno) bych prodával za 25000. Když prodám, tak OK, když ne, pověsím si ho na zeď :-) Ale dokud nemám to druhý kolo doma, je to jen teorie :-)

                  0 0
    • Zlatka  

      Doplním link na opožděné fotky od našeho přítele na trekingu:

      flickr.com

      Zřejmě sem nechodí.., obdržel obdiv pro jeho vitalitu a boj s úsměvem na tváři. :)

       
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce