Král roku bez sjezdařů a 4Xsařů

40 nepřečtených
  • tandlis

    Na webu www.tandsoft.cz/freeride jsem nechal odkazy na anketu Král roku 2005. Dejte vědět svazu, že si snad už dělá legraci

    0 0
    • cabbage  

      4× mel vyhrat minulej rok, letos predvedli akorat 100% umrtnost. a DH? nevim o nejakem lepsim vysledku, pripomente mi ho:)

      0 0
      • Meesha  

        tak tak, souhlasim!

        0 0
        • tandlis  

          Jana Horáková – 2× 2. místo ve světovém poháru ve 4X, Michal Prokop – celkově druhý v 4X ve světovém poháru, nějaká ta první či druhá místa v jednotlivých závodech. To myslím, že alespoň na nominaci celkem stačí, když vidím s čím byli nominováni ostatní.

          0 0
          • Meesha  

            ok, na nominaci jo, ale na vyhru to letos rek bych neni. Kdyz uz to nevyhral loni, kdy vyhral co se dalo… Holt paprdove tyhle odvetvi nerespektujou. Letos Sosna nebo Rabon. Pral bych to Terezce, ale ta ma jeste cas. :-)

            0 0
            • Meesha  

              …myslel sem celkovyho Krale cyklistiky…

              0 0
              • sfinga  

                zase to vyhraje nudná silnice. A? se jsou pánové z ČSC ******. MTB je taky kolo a řekl bych že v tom je ČR daleko úspěšnější něž na nějaký silnici (Huříková, Horáková, Prokop). Ale zase musím uznat, že Sosna zajel fakt dobře.

                0 0
                • Vrci  

                  Já se zeptnám jinak. Kolik lidí se ve světě živí nudnou silnicí a kolik se živí DH a 4X? A tim živí, myslim ježdění a ne natáčení videa nebo reklamy.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Jelikoz sjezdarum ani fourcrosarum nikdo nevozi piti, tak je tech silnicaru o neco vic, ale nejak jsem nepochopil pointu.

                    0 0
                    • enjoy  

                      ty nechapes pointu zadnyho jinyho sportu nez je 4X apod.:-).

                      0 0
                    • Vrci  

                      V konkurenci kolika se musí prosadit, aby vyjeli mistra evropy?

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Zase jim v tom nikdo nepomaha, ze;-) A muzes se klidne zkusit mezi nima prosadit:o) Kazfopadne jsem to tu nechtel zase strhnout ke srovnavani jednotlivych disciplin, ale to, ze nikdo z nich neni ani v nominaci jekesi oblibenostni ankety, mi prijde od svazu prinejmensim trosku nefer.

                        0 0
                        • Vrci  

                          Jo, jsou to staří pánové. DH nebo 4× bych rozhodně jezdit nechtěl, protože mě absolutně nebaví posilovat a připomíná mi to trochu sjezdové lyžování c ČR: nehoru lanovkou a pak se pustit dolu. Po dvou dnech mě to nudí, protože už nenajdu na kopci jeden metr čtvereční, kterým bych už třikrát neprojel.

                          0 0
                          • enjoy  

                            tak to si mu i skoro nahral:-).kdyz si predstavis jak si silnickar rika,aha dneska 250 kilasku,etapa rovinka,tak to se budu celou dobu divat na galusku pred sebou a v cili me proberte..:-))

                            0 0
                            • goofy  

                              Clovek si na startu trochu shlehne, pak trochu epa do krve, a hned je cesta veselejshi… :o)

                              0 0
                            • Vrci  

                              Mně se ještě nestalo, že bych při dlouhej rovině začal čumět doblba, ale kopce mě baví víc (hlavně nahoru).

                              0 0
                        • enjoy  

                          nemyslim to jako prudu,vyjimecne,ale kolik driny(a vseljakyho vedatorovani) stoji 4X a kolik silnice?lidi tak nejak podvedome vedi co stoji za uznani.. kdyby se treba poradaly nejaky oficialni souteze kdo skoci z desatyho patra atd. tak by to treba taky bylo zajimavy:-) jsem vcera videl dokument o bratrech pospisilovych a treba tu techniku(kola) jakou maji jeste dnes,to je fakt masakr,takovy plecky co pouzivaj a jaky neskutecny triky na tom davaj.

                          0 0
        • Radek Broz  

          Vy 2 vite houby;-)

          0 0
          • Caryfuk  

            Rozhodne je i lepsi podivana na 4× ci DH, nez kdyz okolo tebe profrci par uslintanych ziletek v harapeskach.:)

            0 0
            • Hanz_Zlin_CB  

              naporsty souhlas

              0 0
            • cabbage  

              silnice je v TV desna nuda, 4X, XC, U-rampa,draha, trial street a flatland jsou na tom velmi podobne. DH je o neco lepsi, ale v televizi(pripadne pocitaci:) nejlip vychazej fr videa.

              0 0
              • Tomcat  

                Ono záleží na tom kdo a jak to točí. Některý jízdy na xgames sou kamerou hodně přikrášlený. naproti tomu šedá kamera na DH v hustým úseku hodně potlačí akci a atraktivnost toho úseku.

                0 0
                • cabbage  

                  taky zalezi co toci, sebelip natocenej dirt, flat, nebo urampa bude vzdy nuda.;

                  0 0
                  • Tomcat  

                    Právě mám opačnej pocit je jedno co se točí ,ale je důležitý jak se to točí. Flat nemám rád, U rampu nemůsím, dirt se mě líbý, ale viděl jsem moc různejch videí a kontesty naživo a byli lidi a záběry, který prostě zaujaly tak jako naopak „nuda_makery“

                    0 0
    • Tomcat  

      Ne svaz si bohužel nedělá legraci. Oni to myslí vážně je jedno jestli se jedná o projev konzervativnosti nebo o šprajc něčemu co je konkurecí. Protože pro ně potencionálně bere lidi a sponzy tedy i peníze. Rěch pár osob z BMX ,4X ,nebo DH, který se dostaly do toho nominačního seznamu je je z politických důvodů prostě absolutní odmítnutí světa širokých gum nejde, tak na oko vždycky někoho nominují.

      Myslím, že to je drsný, ale dokud tihle nevymřou tak se to bude rok co rok opakovat.

      0 0
    • Vrci  

      Jen tak mimochodem v tom seznamu nejde o Krále cyklistiky – toho volí svaz, ale o nějakou přidruženou anketu týkající se oblíbenosti mezi širokou veřejností.

      0 0
    • Beeda  

      jsem priznivec vsech disciplin i ziletek, ale slozeni ankety mluvi o postaveni soudruhu z CSC za vsechno.

      Hrazdira to napsal dobre v Pelotonu, stoji to za precteni i pro DH/FR jak svaz parazituje…

      Stetinovi jsem napsal ze at si zertiky o shaneni spoznoru necha na april… B.

      0 0
      • Radek Broz  

        Nejaky scan pro ty, kteri zminenym Pelotonem nedisponuji, by nebyl?

        0 0
      • blue  

        kazdej rok si jak bikeri, tak silnicari stezujou na spatnou podporu svazu a vsechno mozny, kazdej rok se objevi minimalne jedna „afera“ se zmenou statniho obcanstvi… tak co brani tomu, aby se cyklisti na svaz vykaslali a pana Stetinu nechali na sedmickovyho bavoraka vydelat na nekom jinym a zalozili si jinej, vic cyklistickej svaz? s lepsima lidma v cele? ze by nikdo z tech vsech schopnejch treneru, manazeru a ostatnich, co se kolem kol motaj, nechtel na sebe vzit az takovou zodpovednost?

        0 0
        • Beeda  

          aha a az budes nespokojenej s vladou tak si vyhlasis Modre kralovstvi a budes tam vladnout ze…

          jako sorry, pokud se ucastnim a platim za nejakou soutez a nejsem spokojen tak mam narok se ozvat. b.

          0 0
        • Vrci  

          Aby mohli jedit MS, OH atd musí mít licenci UCI jejíž členem je ČSC. Jinak by samozřejmě mohly jezdit UAC, která stojí mimo a objíždět krajský ligy.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse