• HLAVA

    tak nevim pravě sem rozebral kolo a nevim čim mam namazat nove bovdeny do ted sem je mazal konkordem chodilo suprovně ale vždycky po 3 nebo 5 umytich kola začly lanka drhnou.chtěl sel sem se zaptat jestli neznate něco lepšiho diky

    0 0
    • wlk  

      mažu vše obyč vazelínou, zatím jsem neměl problém. řetěz samo ne :-)

      0 0
    • Lišák  

      TF2, nebo WD. Cokoliv hustšího mě v nich vždy zatuhne a pak to špatně řadí. Brzdový tak citlivý nejsou, ale mažu je stejným mazivem, jako řadicí. 5etěz taky TF2.

      0 0
    • Lensik  

      Já mažu klávesou DELETE, nebo Backspace

      0 0
    • Toams  

      Ja sa obycajne „namazem“ pifcom:-) … a lanka nemazem, kým funguju, maximalne kvapnem do bovdenu malu kvapku niecoho moc tekuteho (minule sa mi pod ruku dostal Dry Lube:-)))

      0 0
    • lidumil  

      Sám sebe nejradší dobrým červeným :-E A lanka – mám nějakou bílou teflonovou vazelínu, sice byla drahá, ale stačí při výměně máznout lanko a pak už na to nesáhnu.

      0 0
      • HLAVA  

        toš diky no.ted teda fakt nevim asi to skusim tou vazelinou protože sem si před časem koupil park tool

        0 0
    • Kubik  

      Nejdriv motorovym olejem (asi M2T)ted olejem na kola a sici stroje.

      0 0
    • Mustafa  

      Rada je prosta-nemyj kolo.Vzdycky kdyz kolo umeju taxe objevi nejaky problem.Hrubou spinu odrbat klacikem kdyz si nekde cestou davas cigaro,obcas ocistit vse kolem prevodu ale vodu ne.Zvlastni ze kdyz projizdim vodou,problemy vznikle mytim se neobjevuji.Mozna se objevuji ale protoze malokdy odhadnu hloubku (viz.prejezd na Zlenici,nekdy po kliky,nekdy po kolena,nekdy mozna az nad hlavu ale to poznam)tak resim spis „***** uplne prochcany boty a domu 60 km“.

      0 0
      • HLAVA  

        neměj srach nemyju ho 3krat za den ale přeci jen se někdy umyt musi

        0 0
      • wbiker  

        Teda jak to ak poslouchám tak mi toho kola začíná být líto.:,,,–(

        0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.