• JIRA

    Omlouvám se – asi to patří jinam ale tonoucí se stébla…

    GT i-Drive 2.0 model 2003, číslo rámu xxxx, velikost M, ukradeno 28.10.2005 na Seči (u hospody Na Veselce). Osazení LX/XT, Deore, kliky Truvativ, brzdy HAYES hydraulické, sedlo Fizik Nisene (žluté plasty), řídítka Syncros, náboje SLIM a PROMAX, řazení DEORE Zvláštní znamení: PSYLO v barvě khaki Kontakt: Lukas Vomlel, lukas.vomlel@seznam.cz, tel: 777 296 273

    http://volny.cz/…_bike_01.jpg http://volny.cz/…_bike_02.jpg http://volny.cz/…_bike_03.jpg

    0 0
    • FunTom  

      Mám GT i-drive 1.0 a jak jsem si to přečet, tak se mě udělalo úplně blbě z představy, že by mě ho někdo ukradl. Přeju hodně štěstí při pátrání.

      0 0
    • Martin  

      viz tread Pardubice, Hradec prosím o pomoc.

      0 0
      • JIRA  

        Jsem si nevšiml. Sice je šance malá ale osobně dva lidi co našli svoje kolo (i když jeden až v Německu) znám a tak třeba…

        0 0
    • Fidoo  

      sakra, ..... upřímnou soustrast. – Kdo by to byl řek, že se už i na Seči krade. Máme na Seči chalupu. Když ho tam zblejsknu, tak dám vědět. Ale ten už asi vycestoval.

      0 0
      • Martin  

        Bylo to v takový ty poslední rohový hospodě nahoře v Seči.

        0 0
        • Fidoo  

          jo jo, na veselce. Nedovedu si představit, že by tam někdo seknul kolo, ale fakt je že kolem vede rušná ulice a když ho někdo viděl, tak stačilo odbočit za roh, dojít si pro něj, naložit do auta a tradá. Sviněě…

          0 0
    • JIRA  

      Kam si myslíte, že to ještě má význam dát? Jsem to dal na: www.bike-forum.cz http://potlach.cykl.cz www.cyklobazar.cz

      Žádný slovenský stránky kde je BAZAR neznám. Na polský je to asi nesmysl. V nabídce www.cv-bazar.cz jsem ho neviděl.

      0 0
      • Fidoo  

        Měls ho přivázaný? Co na to místní šerif? Já bych nechal bajka jenom přivázanýho a na místě kam vidim z hospody.

        0 0
        • JIRA  

          To je otázka na MARTINa. Já tam nebyl.....možná naštěstí. :(

          0 0
        • Martin  

          Přivázaný bylo mám zámkem. Nějaká svině přijela, přestřihla zámek a zmizla. Místní šerif zapsal spoustu papírů, prohlásil, že jsou 2 na okres, mají další 2 vykrádačky aut a odjel…

          0 0
          • Lance  

            uz to tu bylo x krat, to ho nesmis spustit z oci, zamek je na nic, jo mit ho na ocich to kolo a jeste v dosahu

            0 0
            • Fidoo  

              jasný – zámek považuju jenom za zpomalení bandity. Pákovkama ho udolá asi za 5 vteřin + ňáký to vometání kolem před a útěk (nebo spíš odchod) po – to mi dává dost času vyběhnou ven z hospody ......ale ..... JEN KDYŽ NA NĚJ vidim.

              0 0
    • chupas  

      s problematikou kradeni kol me napadlo: mate nekdo „zaintegrovany“ mobilni telefon do ramu/sedla a pod. ? a to z duvodu lokalizace operatorem na vyzadani si od policie, by to mohl byt dobry pomocnik pro nasmerovani pri patrani. ovsem nevidel jsem zatim zadny mobil co by se vesel do sedlovy trubky. nehlede na nepohodli a nutnost nabijet telefon pred vyjezdem.

      0 0
      • Lance  

        nadechni se a zkus to znovu

        0 0
        • chupas  

          ?

          0 0
          • Fidoo  

            myslim, že chtěl jinými slovy vyjádřit svůj smutek nad tvým nápadem.

            0 0
            • Lance  

              dik

              0 0
              • kesu  

                no zas uplna blbost to neni na masiny se dela takovy udelatko ktery kdyz se motorka pohne tak to da vedet na vas mobil ale preci jen masina je neco jinyho:)

                0 0
      • Vrci  

        Když se mi povedlo ztratit telefon, tak jsem volal na operátora, zda by mi neřekli, kde je moje telefonní číslo přihlášeno. Řekl jsem telefoní číslo, majitele smlouvy a heslo pro komunikaci s operátorem, ale bylo mi zděleno, že místo, kde je telefon přihlášen to sítě mi neřeknou. Tak jsem simku nechal zablokovat a když jsem ho po dvou hodinách našel tak jsem z něj zavolal operátorovi, že tu blokaci můžou zrušit.

        Ale teoriticky zajímavý nápad.

        0 0
        • Fidoo  

          slušný – podobnej kousek se mi povedl s platební kartou. 5 minut po zablokování sem jí našel. Každopádně si nedovedu představit současnou polici jak pro ukradený kolo dělá něco víc než je sepsání protokolu. Většina těch strejdů na policii považuje někoho kdo dal do kola víc než 10litrů za idiota, kterýmu není pomoci(ve všech ohledech). Něco jako ve švejkovi : „proč je neopatrnej a kupuje si drahý kolo – dobře mu tak“

          0 0
          • Vrci  

            A zajímavý byl ten rozhovor:

            – Potřeboval bych odblokovat simku.
            - Tak mi řekněte telefoní číslo a heslo pro komunikaci.
            - číslo a heslo
            - Do hodiny z něj bude možné již volat
            - Ale já Vám z něj volám
            - A kdy jste ho nechal zablokovat?
            - Asi před hodinou nebo dvěma
            - Hm, asi to ještě neprošlo systémem
            - Tak neshledanou
            - Naslyšenou

            0 0
        • Martin  

          Ne telefo, ale existuje GSM modul. Ten by na kolo aplikovat šel. Používá se třeba na vyhledávání do aut.

          0 0
          • chupas  

            ma to hacek. moduly dela napriklad zetron.cz ale stoji 19kkc :( a ke vsemu je to hrozne veliky. ja se tim uz nejak nezabyvam, ale nejaky mikroprocesorista by to moh navrhnout. gps moduly se daji sehnat v rozmerech 25×30mm a k tomu gsm modul… jak jinak si to chranit nez mit do ramu zaintegrovany vyhledavaci system. uz aby to pochopili i vyrobci ramu.

            0 0
      • enjoy  

        vis policie ma obcas potize i s tim,trefit na misto urceni. a jak operatori,tak policie pro tebe udela to minimalne nutny co jde.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.