• Hanz_Zlin_CB

    cago vsici mam dotazek potrebuju urgentne nute poslat bajka do nemec planuju to DHLkem mate s tim nekdo zkusenosti? nechali byste si kolo pojistit na prepravu? PS jestli uz to podobny dotaz byl a ja ho nenasel tak to bude tim ze nemuzu psat carky a hacky

    0 0
    • RUMcajs  

      Cus, hledal jsem ceny DHL do Irska a rekli mi cca 20 tis za 20kg balik!

      Vyresila to Ceska posta za cca 80e.

      P.S. nezapomen na rozperky do ramu :-)

      0 0
      • golem  

        neposilej to dhl, ty jsou zbytecne drazi, zkus PPL, jedine co ti doporucim je rozebrat kolo a dat ho do velke krabice a dobre vse obalit jinak splaces nad vysledkem ..... – pojistenio na jakoukoliv castku neni problem

        0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      tak sme trosku badal nad cenami DHLka a po podani pisemneho dotazu mi bylo odpoezeno ze zacaluju 5400.- kvuli tomu ze zasilka je voluemetricka (coz asi bude velkoobjemna) takze jim nato z vysoka seru nebot cesta busem me stoji tam i zet 2650.- Taky sme badal nad ceskou postou a ti mi prozmenu zdelili zeto bude trvat tak 2–4 tydny coz me taky moc nepotesilo :D

      0 0
    • pegal  

      tak sem hod log z hijackthisu a problem s hackama vyresime ..

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      problem vyresen a to tka ze si pro kolo dojedu dom jelikoz studenagency ve svych busech prepravu kola dovoluje aspon budu mit jistotuu ze mi kolo neveme nekde nohy

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.