• bikerman2

    navrad z pekneho jesenneho svihu..posledny zjazd.. uzkou lesnou sestou, v miernej zatacke po lístim v zemi dreveny rygol z latiek na odvodnovanie cca 5 cm siroky.. 10 cm hlboky..ja naklopeny doprava predne koleso rovno do toho rygolu..bike ma vyhodil zo sedla ako divy musstang… a spomneul som si na slova majora Terazkyho z Cernych baronov: Kefalin, rypakom budete ryt zemegulu ako cervena mys!! a jeho slova sa plnili..bolo to take necakane, ze som si nestihol dat ani ruky pred xicht… mal som na hlave prilbu..ale vtedy by mi pomohla asi prilba na DH…po pade mi este padajuci bike ustedril sedlom riadnu tatranku po krku..vysledok: odreta brada, kolena, predny rafik nevycentrovatelny, ohnuta horna ramova trubka pri krku..:-))))

    0 0
    • enjoy  

      a helma nic ze jo:-).jasne ze jo:-)

      0 0
      • bikerman2  

        hm…dobry sram na nej zostal…:-))

        0 0
      • goofy  

        Tak to bych netvrdil. Mesic a neco spatky sem ji pekne testnul, a stacilo… Ale gdo chce kam, pomozme mu tam… ;o)

        0 0
        • bikerman2  

          bez prilby ani na krok… spravny muz nevychadza bez ochrany… :))))

          0 0
        • enjoy  

          no jo,pomoz mi:-),budu rad:-)

          0 0
          • bikerman2  

            Bell na hlavu … Durex do kapsy…nie naopak ..:-))))))))))))

            0 0
            •  

              no Durex v kapse te moc neochrani, i kdyz v tomhle pripade o tebe ani moc nejde :D

              0 0
    • fousek  

      Myslim ze by to zachranila odpruzena vidle:-)

      0 0
    • vlk  

      takovej malej 5*10-vždy? to bere vidla v klidu.A když je větší, tak se skočí.To jezdíš na silničce?

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.