• dusan

    Som zvedavi kolki mi odpovedaju… :-))) Co hovorite na new album od Coldplay X&Y…kto to nepocul, zbytocne zil doteraz, je to uplna parada, pustite si to pti zjazde v lese do usi a letite.....

    0 0
    • goofy  

      No nevim… Ja ted hodne ulitavam na Audioslave… At uz je podzim. Hola hola, Praha vola… :o)

      0 0
    • zirecek  

      Dream Theater, to si poslechni zase ty, .o) Uz to X&Y stahuju, pak poslechnu.

      0 0
      • dusan  

        co je dream theater?

        0 0
        • zirecek  

          Predstav si v podstate nejlepsiho kytaristu, nejlepsiho basistu, nejlepsiho bicistu, nejlepsiho klavesistu a dobreho zpevaka a mas kapelu Dream Theater… .

          0 0
          • wraftler  

            dovolim si zlahka pochybovat.. napr bubenik z RAGE je lepsi podla mna…

            0 0
            • zirecek  

              RAGE neposloucham, ale mozna mas pravdu. Ale co znam veskere bubeniky, tak co zvlada v Dreamech, to je neskutecne, ale mozna je nekdo na tom stejne ci o fous lepe, .o). Vuci nemu je vetsina z kategorie „automaticky bubenik“. Ale nechcu nikoho urazet, jde taky o styl hudby. Na DVD Live At Budokan to je fakt mazec… .

              0 0
            • hydrant  

              a nejlepší kytarista je Kirk Hammett a basák Steve Haris

              0 0
              • raceface  

                Pro mě byl nejlepší kytarista Chuck Schuldiner (R.I.P.)

                0 0
              • zirecek  

                To se budem hádat ještě zarytěji než o bikách, .o)). Neříkám, kdo je nejlepší, ale do první trojky na světě patří určitě Petrucci, Rudess, Myung, Portnoy.

                0 0
              • Mnemonic  

                Brian May

                0 0
              • Dijck  

                Jimmy Page / Jimi Hendrix / S. R Vaughan – gitaristi, John Bonham – bubenik ;) Asi tak.

                0 0
                •  

                  jo jo souhlas :) hendrix, bonzo, a page

                  0 0
                  • davidak  

                    koukám, že tu jsou nějaký kamarádi Zeppelinisti:) Co máte od nich nejradši?

                    0 0
              • rock  

                Nejlepší kytarista je neurčitelný, ale je spousta těch, co září(la) ve svém ranku; Hendrix, Page, Santana, Clapton, Van Halen, May … co třeba Blackmore nebo spíš Morse … špatný není Vai nebo Satriani atd, atd …

                0 0
                • Želwmaister  

                  urcite bych dal Vai a Satrianiho na spici… nezamenitelný postupy pres vsechny oktavy z nich dela celkem richly. a este Van Helena. hrajem ho s klukam v kapele a nektery jeho techniky sou dobry(tapping, hammering). ale je na nem videt ze je to samouk- spatna hra trsatkem, nekoordinovana hra prstu… ale peklo( naucit se Eruption mi trvalo tyden poctivyho dreni:)) )

                  0 0
                  • hajnej  

                    blekmůr je maslo to snad citis jestli to citi treba satriany musi pri svym hrani citit tak hada v trenkach chci videt barvy a ne grotesku

                    0 0
              • Želwmaister  

                nechci se te nejak dotknout, ale Kirk by se treba Jimimu Hendrixovi nebo Yngviemu Malmsteenovi nevesel ani pod prazec:) ale jestli neco chcete videt, tak se kouknete na Paula Gilberta… respect:)

                0 0
            • Mustafa  

              Taky si dovolim trosku zapochybovat.Nej­lepsi bubenik je preci ten pan co nabusil Temple od Kataklysmu :o).Jen si nepamatuji jaxe jmenoval…Danu­hel,Dahumel…nak tak

              0 0
              • hydrant  

                nejlepší bubeník je Dave Lombardo z kapely SLAYER…

                0 0
                • dusan  

                  tak ked sa bavite o bubenikoch.­....najlepsi je Matt Cameron z Pearl Jam a hned za nim je Fidel z kapely Marshal Malinovskij

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    nene nejlepší je Nicko McBrain z Iron Maiden

                    0 0
                    • zirecek  

                      Si delas srandu? Irony posloucham hodne, ale bubenik je spise „automaticky“ nez umelecky… .

                      0 0
                  • vt  

                    nemuzu si pomoct, ale ze vsech PJ se mi porad zdaji nejzajimavejsi bici na prvni desce, myslim ,ze se bubenik jmenoval Dave Abruzze nebotak nejak … od ty doby uz je to dost fadni

                    0 0
                • Mustafa  

                  Nevim nevi,Slayeri se mi nikdy nijak moc nelibili a to jediny CD ktery se mi docela libilo jeste nabubnoval nekdo jiny.No i kdyz Season In The Abyss se mi libilo…vlaste Reign In Blood taky :o).A plouzacek Angel Of Death nemuze pokazit zadnou udalost a hodi se pri kazde prilezitosti.Jinak Lombarda radeji ve Fantomasovi…ty jsou narozdil od Slayer vtipny az na pudu.

                  0 0
                  • Mulder  

                    :-))) To se ti povedlo. Právě jsem si stáhmul Angel Of Death.Čekal jsem nějaký ploužáček – oplodňovák a je to slušný nářez:-)

                    0 0
                    • Mustafa  

                      2Mulder…promin,asi jsem se nechal trochu unest…taky se snazim byt vtipnej az na pudu (to bude tim Fantomasem :o) )

                      0 0
                • chobot  

                  nejlepsi bubenik je jazzovej bubenik… taxem to vyresil,ne? :))

                  0 0
                  • Andrzej  

                    tak sem to tu pomalu roloval dolu a cetl, rikal si ze se zase udrzim v debate o hudbe, bylo to tezke nepridat se, ale nastesti to nekdo udelal za mne :) dik

                    0 0
          • rock  

            Tahle charakteristika vpodstatě sedí, ještě se k tomu dá přidat křiš?álově čistý (nevynikne v mp3, ale co se dá dělat), by? poněkud chladný zvuk . Akorát by mohli najmout (přibrat) ještě někoho, kdo jim složí něco, co se bude dát poslouchat. Asi jsem do jejich tvorby nepronikl dostatečně hluboko, ale tak devět kompozic z desíti je pro mne samoúčelná onanie … a to nemluvím o koncertech, tam je to jedenáct z desíti …

            0 0
      • revish  

        mas uz new DT? jak se to jmenuje??stahnul bych si to.

        0 0
        • zirecek  

          OCTAVARIUM mam… . Jinak jsem stahl aj „polojazz“ – hraje jen Rudes a Petrucci, paradni pohoda, .o).

          0 0
    • poiko  

      Já vim, že už tu ten thread byl. Ale nechápu, že můžete na kole (biku) poslouchat hudbu (myslim ze sluchátek). Já se fakt bojim, že něco přeslechnu,fik… a už to bude

      0 0
      •  

        Taky ti to nikdo nevnucuje, kdyz se s tim nekomu jezdi lip tak mu to neber ne, je to jeho vec

        0 0
    • Yeti  

      no sice tento mi od nich chyba, ale vo vseobcnosti je to bomba…ale naj predsa len Tool a album „Lateralus“

      0 0
      • goofy  

        Nebo Opiate… Jo jo Tool… Ale ted momentalne posloucham new Audioslave, ale k Tool-um se vzdy velmi rad vratim… ;o)

        0 0
        • revish  

          kukam, ze resite muziku, Tool je silenost a co teprve jejich klipy ty jsou uplne maras. New coldplay je fajn, vice se mi ale libi CD parachutes.

          0 0
          • dusan  

            parachutes je prilis melancholicky, XY mi ale trosku pripada ako B strany pesniciek z Rush of Blood, ale kvalitne

            0 0
        • Yeti  

          Jo Audioslave taky super, az na to ze nemam novy album :-(…ale este milujem LIVE

          0 0
          • RapMan  

            Neboj, o nic neprichazis, zatim asi 2 poslechy a nic moc… zlaty R.A.T.M… Treba se dockam doby kdy se Zack vrati…

            0 0
    • universal  

      jo album je slusne, ale nic co by prekonavalo jejich starsi alba (a rusch of blood…;parachutes) ja posloucham radiohead a u nich je kazdy album jedinecny…universal kratky.

      0 0
    • grafik  

      Coldplay do kytek! IRON MAIDEN je aspon kapela!

      0 0
      • zirecek  

        Zkus si poslechnout Rage nebo Dream Theater a posunes se jeste o stupen dal… .

        0 0
        • grafik  

          slysel sem – sou to super kapely, ale posunout se nechci ;)

          0 0
          • zirecek  

            Iron Maiden taky posloucham, ta kytara navic dela svoje, .o). Ale vsecko se to na me moc opakuje, coz Dreamy nedelaji… . Jim jde spis o umeni nez o komerci.

            0 0
            • grafik  

              … este jednou komu o co ?

              0 0
            • Dijck  

              Dream Theater je vseobecne dost precenovany…;)

              0 0
              • zirecek  

                Bych rekl, ze v hudbe nejde o to nekoho precenovat. Poslouchas, co se ti libi.

                0 0
                • Dijck  

                  Ide o ich instrumentalne vykony…uznavam, su dobri..ale co som videl nazivo tak to nie je taky zazitok ako ine zive kapely resp. solisti. DT hraju ako distingvovany umrlcici:)

                  0 0
                  • zirecek  

                    Jako co hrajou DT? .o) To mi musis blize prelozit/vylozit. Zazitek to moc neni, ale to je tim, ze fakt variou a maji plne ruce prace, tezko pritom delat show… .

                    0 0
                  • zirecek  

                    Ale jasne chapu, ze nekomu se Dreamy libi, nekomu ne. Nechcu tu byt jejich drtivy zastance. Posloucham hodne moc zanru, ted zrovna Filipa Topola, bo mam na nej chut… .

                    0 0
        • Biker jak Pes  

          a co takhle Helloween nebo Gamma Ray

          0 0
      • Biker jak Pes  

        správně, do nich IRON MAIDEN jsou nejlepší

        0 0
    • slayer  

      Coldplay to jsou ty přeborníci na hraní jedný písničky na 100 způsobů? Aspoň to dneska říkali na radiu 1. :))

      0 0
    • o.t.  

      tak jsem si to stáhnul, když o tom tolik básníš, pistil jsem si to při práci do uší a málem jsem usnul nudou.. tak nevím :)

      0 0
      • universal  

        ..musis si to pustit, kdyz to pisti, tak taky usinam 8-))

        0 0
      • dusan  

        tak chlapci vidim, ze sa vobec do hudby nevyznate, vypocuj si cely album aspon 3 krat a uvidis, proste krasne prechody…ale to je kazdeho vkus

        0 0
    • chain  

      Me ten singl Speed Of Sound hrozne zklamal. Tohle mohli hrát i U2, jde jim o USA, to je jasný…

      0 0
    • RapMan  

      Jak to tady tak ctu, tak kazdej tvrdi, ze ta „jeho“ kapela je ta nejlepsi… Coldplay jsou v pohode, Audioslave ne, zlaty Rage against the machine, bez Zacka de la Rochy to proste uz neni ono a jejich hudbe vubec neverim, no a ty ostatni jako DT nebo Slayer jak tu zaznelo, to nema cenu komentovat, stejne jako to ze se nekdo nechava okradat sluchatkama v usich pri jizde v lese…

      0 0
      • zirecek  

        No, je to tak, kazdy tvrdi, ze jeho kapela je nejlepsi. To je naprosto jasne. Mi spise slo o to, trochu objektivne zhodnotit, kdo a jak je nejvetsi machr pres svuj najstroj… .

        0 0
    • senožrout  

      Kmochův Kolín :-).....

      0 0
    • hajnej  

      aá pani sou flasek znali tranzistor je mrtvej

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.